Skocz do zawartości

Zdjęcie

Która dziewczyna na AF potrafi jeździć ciągnikiem?

183 odpowiedzi na ten temat

#61 Share DorisMOTOOIL

DorisMOTOOIL

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 17 wrzesień 2008 - 18:34

Która dziewczyna na AF potrafi jeździć ciągnikiem? talek hmm co do imienia pomyłka ale przezyje:), mam na imie Dorota, a pracuje w centrum maszyn komunalnych, czyli sprzedaje ciągniki:) i osprzęt do Bestyjek:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Która dziewczyna na AF potrafi jeździć ciągnikiem? Dzisiaj, 03:27
  •  

#62 Share stasiekrolnik

stasiekrolnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 334 postów

Napisany 18 wrzesień 2008 - 17:10

Która dziewczyna na AF potrafi jeździć ciągnikiem? ja swoje dwie siostry uczyłem i jeżdżą nie raz... kiedyś siostrę wsadziłem na zetora 5245 i jechała tylko nie wiedziala jak zgasić a tak to jeździły ciapkiem no i jedna jeździła MFem ale nie chcą siadać na U1002

#63 Share MTZ1

MTZ1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 190 postów

Napisany 18 wrzesień 2008 - 17:48

Która dziewczyna na AF potrafi jeździć ciągnikiem? Moja żona też jeżdzi zetorem proksimą 6441 i nawet zboże z bizona wysypujemy w biegu..

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#64 Share talek48

talek48

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 443 postów

Napisany 20 wrzesień 2008 - 18:43

talek hmm co do imienia pomyłka ale przezyje:), mam na imie Dorota, a pracuje w centrum maszyn komunalnych, czyli sprzedaje ciągniki:) i osprzęt do Bestyjek:)

sorka...zgadywalem :lol:
Miło bylo poznac

#65 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 20 wrzesień 2008 - 23:30

Która dziewczyna na AF potrafi jeździć ciągnikiem? Ja teraz zrobilam prawko to bede pirat na drodze. A jeszcze ciagnikiem................... :D B) :lol: :D :D :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#66 Share talek48

talek48

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 443 postów

Napisany 22 wrzesień 2008 - 15:21

Która dziewczyna na AF potrafi jeździć ciągnikiem? no to gratuluje banan

#67 Share Dominator80

Dominator80

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów
  • Zainteresowania:interesuję się rolnictwem historią średniowiecze mam c-330m<br />pług 2 skibowy kultywator brony itd. ursusy czyli trzydziestki prosto mówiąc są najlepsze

Napisany 28 wrzesień 2008 - 12:37

Która dziewczyna na AF potrafi jeździć ciągnikiem? ciągniki są dla chłopów a nie dla dziewczyn to że wsiądzie do jadącego ciągnika z ustawionym ręcznym gazem i będzie kierować to nie znaczy że umie jeździć ciągnikiem

#68 Share Jolka

Jolka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 01 październik 2008 - 15:44

Która dziewczyna na AF potrafi jeździć ciągnikiem? gdy ma się tyle lat co @dominator80 rownież trudno mówić o pracy ciągnikiem <_<a my potrafimy wiele zwlaszcza jak brakuje rąk do pracy ja w tym sezonie rozsiałam kilka ton wapna i nieźle mi to szło
Kolce mają Róże. Nikt nie chce róż dla kolców.

#69 Share 360P

360P

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 01 październik 2008 - 16:43

Która dziewczyna na AF potrafi jeździć ciągnikiem? Bardzo ciekawe podejście @dominator80. Wręcz średniowieczne. To świadczy o Twojej tolerancji, ale nie będe tutaj wywodów robić. Uwierz mi,i wiem to po sobie, że wiele kobiet nie wsiadało i ot tak sobie jechało. To tylko tak dla uświadomienia.
"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

#70 Share MTZ1

MTZ1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 190 postów

Napisany 01 październik 2008 - 18:32

Która dziewczyna na AF potrafi jeździć ciągnikiem? Kolerzanka mojej żony razem z rodzicami prowadzi gospodarstwo i to ona kupiła pierwszy traktor do tego gospodarstwa i sama na nim jeżdzi bo ojciec to już dziadziuś i jak widziałem jak jest pole uprawione to muj sąsiad jej do pięt nie dorasta w uprawie!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share fendt930

fendt930

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 01 październik 2008 - 20:42

Która dziewczyna na AF potrafi jeździć ciągnikiem? jak staliśmy w kolejc z rzepakem to na kilka par oczu widzieliśmy jak 3 kobiety jechały ciągnikami do drugiego punkty skupu {Ursys 1634 + 2hl 8 podwujne burty wywrotki ,, Ursus 1224 + 2 6podwujne burty wywrotki ,, 914 +2 cztero tonówki na podwujnych bórtach wywrotki } co prawda niesamowity widok ale prawdziwy nam chłopą kopary poopadały a znajomy powiedział kobiety na traktory :P

#72 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 13 listopad 2008 - 17:59

Która dziewczyna na AF potrafi jeździć ciągnikiem? To musiał być widok :D
U mnie mama i siostra umią tylko podjeżdżać przy zwózce siana i słomy ,a bardziej skomplikowane czynności nie są im powierzane ze względu na moją zazdrość ;)
Moja "koleżanka" umie jeżdzić ciągnikiem a ostatnio nawet chwaliła mi się ,że umie spóścic wodę z ciapka :)

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#73 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 14 listopad 2008 - 12:53

Która dziewczyna na AF potrafi jeździć ciągnikiem? Więcej traktorzystek @AnkaJd7800 to widziałem na moje oczy jak smigała se jeleniem ale po placu. no wiadomo ze na szose nie wyjedzie tym bardziej że połozenie ich domu i placu jest tak kur*** że o wypadek nie trudno a jakie cepy tam jeżdża, ja jechałem sam na spęd c-360 tam kolo niej i by mnie idiota Trasporterem zachaczył no ale wiecei, jak na zakrecie sie tak popieprza że juz opony piszczą to juz ma się cos z deklem, strach tam wyjechac
Mój Wladimirec podbija świat

#74 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 14 listopad 2008 - 12:59

Więcej traktorzystek @AnkaJd7800 to widziałem na moje oczy jak smigała se jeleniem ale po placu. no wiadomo ze na szose nie wyjedzie tym bardziej że połozenie ich domu i placu jest tak kur*** że o wypadek nie trudno a jakie cepy tam jeżdża, ja jechałem sam na spęd c-360 tam kolo niej i by mnie idiota Trasporterem zachaczył no ale wiecei, jak na zakrecie sie tak popieprza że juz opony piszczą to juz ma się cos z deklem, strach tam wyjechac

To ta @AnkaJd7800 to tez cep???
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#75 Share oFsik

oFsik

Moc dostarcza Zetor

• Members
  • PipPipPip
  • 1780 postów

Napisany 14 listopad 2008 - 13:47

jak staliśmy w kolejc z rzepakem to na kilka par oczu widzieliśmy jak 3 kobiety jechały ciągnikami do drugiego punkty skupu {Ursys 1634 + 2hl 8 podwujne burty wywrotki ,, Ursus 1224 + 2 6podwujne burty wywrotki ,, 914 +2 cztero tonówki na podwujnych bórtach wywrotki } co prawda niesamowity widok ale prawdziwy nam chłopą kopary poopadały a znajomy powiedział kobiety na traktory ;)

Jeszcze mi napisz ze takie lasencje :D
Zetor is power
power is Zetor

Zapraszam do obejrzenia moich filmików http://pl.youtube.com/user/oFsik53

#76 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 14 listopad 2008 - 14:18

Która dziewczyna na AF potrafi jeździć ciągnikiem? No ja to jeszcze buta 16tka bym dala zeby kolami mielilo to wtedy by im jezory wylazly ;)
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#77 Share piootr

piootr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1267 postów

Napisany 14 listopad 2008 - 18:52

Która dziewczyna na AF potrafi jeździć ciągnikiem? Co to za filozofia jechac drogą z przyczepami jak kosiłem QQ na kiszonke na usłudze to 1 z zestawów odwożących kierowała dziewczyna i miała największą przyczepe i największy ciągnik i co najdziwniejsze lepiej jeździła od chłopów ;)

#78 Share Elektrotechnik

Elektrotechnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 4474 postów
  • Zainteresowania:Elektronika, specjalizacja: replikatory i teleportery.

Napisany 14 listopad 2008 - 21:12

ciągniki są dla chłopów a nie dla dziewczyn to że wsiądzie do jadącego ciągnika z ustawionym ręcznym gazem i będzie kierować to nie znaczy że umie jeździć ciągnikiem

Dlaczego tak sądzisz? Myślę, że jest dużo dziewczyn, które lepiej jeżdżą ciągnikiem od ciebie. A swoją drogą z racji twojego wieku jakie ty możesz mieć doświadczenie w kierowaniu ciągnikiem?

#79 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 14 listopad 2008 - 22:04

To ta @AnkaJd7800 to tez cep???

Nie nie ależ z kad ci takiez coś przyszło do głowy niewiasto??? Chodzi o to, że to mala wioska i żadne idiota Jadący SAMOCHODEM nie zwraca na to uwagi i jadą 100-120 a tym bardziej licho tam jest że miszka na zakręcie i wyjazd z farmy ma na zakręcie i trudno tam wyjechać, ale nie trudno o wypadek, więc wiadomo że rodzice nie puszczą 13 letniej dziewczyny ciagnikiem 120-170KM tam na polu to jeździ, napewno ;)
Mój Wladimirec podbija świat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share 3PGT

3PGT

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 28 listopad 2008 - 20:18

Która dziewczyna na AF potrafi jeździć ciągnikiem? niewiedziałem że na agrofoto jest tyle dziewczyn