karol

Która dziewczyna na AF potrafi jeździć ciągnikiem?

Polecane posty

karol    34

może jeszcze jakaś piękność pomyka wśród pól sprzętem rolniczym....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3160

U mnie we wsi moja sąsiadka jeżdziła U 3512 i całe szczęscie ze jej pierwszy raz był szczęśliwy ale drugi nie mało co ciągnika nie wywruciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
zdziwiłbyś sie ile dziewczyn UWIELBIA jeździc ciągnikiem :)

Dziewczyny lubią, ale ich ojcowie im żałują tej jazdy bo zaraz sąsiedzi się śmieją :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iroo10    4

moja babcia ma prawko ciotka też, druga kiedyś jezdziła, mama troche podjażdżała jak miałem jakieś 2-3 lata no a siostra nie chce dać sie namówić bo sie boi


.............................................c-360............................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Moja mama jezdzi ciagnikiem, mianowicie Zetorem 5211, ale to w sporadycznych wypadkach jak nie ma kto przyprowadzić przyczepy na pole ze zbożem do siewu.


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka    0

hm......ciekawy temat :) gdy miałam osiem lat Tata nauczył mnie jezdzić ciągnikiem ,teraz mam trochę więcej :) ale jezdzić potrafię


Kolce mają Róże. Nikt nie chce róż dla kolców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nooo ja też potrafie... a uczyłam się na Massey'u na Fendtku no i Claas ale to tylko ze względu na to że tego wymaga moja praca:P,

ale powiem wam że to jest cooooooś niesamowitego :lol:) i szczerze... powoli zakochuję się cotraz mocniej w tych BEStIACH:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
talek48    1

Daria(chyba sie nie myle co do imienia co? :lol: ) mozna wiedziec gdzie pracujesz?

Pytam tak z czystej ciekawosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

talek hmm co do imienia pomyłka ale przezyje:), mam na imie Dorota, a pracuje w centrum maszyn komunalnych, czyli sprzedaje ciągniki:) i osprzęt do Bestyjek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja swoje dwie siostry uczyłem i jeżdżą nie raz... kiedyś siostrę wsadziłem na zetora 5245 i jechała tylko nie wiedziala jak zgasić a tak to jeździły ciapkiem no i jedna jeździła MFem ale nie chcą siadać na U1002

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MTZ1    0

Moja żona też jeżdzi zetorem proksimą 6441 i nawet zboże z bizona wysypujemy w biegu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
talek48    1
talek hmm co do imienia pomyłka ale przezyje:), mam na imie Dorota, a pracuje w centrum maszyn komunalnych, czyli sprzedaje ciągniki:) i osprzęt do Bestyjek:)

sorka...zgadywalem :lol:

Miło bylo poznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Ja teraz zrobilam prawko to bede pirat na drodze. A jeszcze ciagnikiem................... :D B) :lol: :D :D :D


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominator80    0

ciągniki są dla chłopów a nie dla dziewczyn to że wsiądzie do jadącego ciągnika z ustawionym ręcznym gazem i będzie kierować to nie znaczy że umie jeździć ciągnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka    0

gdy ma się tyle lat co @dominator80 rownież trudno mówić o pracy ciągnikiem <_<a my potrafimy wiele zwlaszcza jak brakuje rąk do pracy ja w tym sezonie rozsiałam kilka ton wapna i nieźle mi to szło


Kolce mają Róże. Nikt nie chce róż dla kolców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4

Bardzo ciekawe podejście @dominator80. Wręcz średniowieczne. To świadczy o Twojej tolerancji, ale nie będe tutaj wywodów robić. Uwierz mi,i wiem to po sobie, że wiele kobiet nie wsiadało i ot tak sobie jechało. To tylko tak dla uświadomienia.


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MTZ1    0

Kolerzanka mojej żony razem z rodzicami prowadzi gospodarstwo i to ona kupiła pierwszy traktor do tego gospodarstwa i sama na nim jeżdzi bo ojciec to już dziadziuś i jak widziałem jak jest pole uprawione to muj sąsiad jej do pięt nie dorasta w uprawie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendt930    1

jak staliśmy w kolejc z rzepakem to na kilka par oczu widzieliśmy jak 3 kobiety jechały ciągnikami do drugiego punkty skupu {Ursys 1634 + 2hl 8 podwujne burty wywrotki ,, Ursus 1224 + 2 6podwujne burty wywrotki ,, 914 +2 cztero tonówki na podwujnych bórtach wywrotki } co prawda niesamowity widok ale prawdziwy nam chłopą kopary poopadały a znajomy powiedział kobiety na traktory :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

To musiał być widok :D

U mnie mama i siostra umią tylko podjeżdżać przy zwózce siana i słomy ,a bardziej skomplikowane czynności nie są im powierzane ze względu na moją zazdrość ;)

Moja "koleżanka" umie jeżdzić ciągnikiem a ostatnio nawet chwaliła mi się ,że umie spóścic wodę z ciapka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Więcej traktorzystek @AnkaJd7800 to widziałem na moje oczy jak smigała se jeleniem ale po placu. no wiadomo ze na szose nie wyjedzie tym bardziej że połozenie ich domu i placu jest tak kur*** że o wypadek nie trudno a jakie cepy tam jeżdża, ja jechałem sam na spęd c-360 tam kolo niej i by mnie idiota Trasporterem zachaczył no ale wiecei, jak na zakrecie sie tak popieprza że juz opony piszczą to juz ma się cos z deklem, strach tam wyjechac


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104
Więcej traktorzystek @AnkaJd7800 to widziałem na moje oczy jak smigała se jeleniem ale po placu. no wiadomo ze na szose nie wyjedzie tym bardziej że połozenie ich domu i placu jest tak kur*** że o wypadek nie trudno a jakie cepy tam jeżdża, ja jechałem sam na spęd c-360 tam kolo niej i by mnie idiota Trasporterem zachaczył no ale wiecei, jak na zakrecie sie tak popieprza że juz opony piszczą to juz ma się cos z deklem, strach tam wyjechac

To ta @AnkaJd7800 to tez cep???


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138
jak staliśmy w kolejc z rzepakem to na kilka par oczu widzieliśmy jak 3 kobiety jechały ciągnikami do drugiego punkty skupu {Ursys 1634 + 2hl 8 podwujne burty wywrotki ,, Ursus 1224 + 2 6podwujne burty wywrotki ,, 914 +2 cztero tonówki na podwujnych bórtach wywrotki } co prawda niesamowity widok ale prawdziwy nam chłopą kopary poopadały a znajomy powiedział kobiety na traktory ;)

Jeszcze mi napisz ze takie lasencje :D




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj