Polecane posty

nikev    0

Witam! to moje pierwsze pytanie na tym forum i proszę o wyrozumiałość :D

Mmoje pytanie kieruję do osóbv z małopolski gdyż szukam targowiska w małopolsce (takiego z prosientami)

jedyny o jakim mi wiadomo to w Zakliczynie w środy ale słyszałęm że są też w inne dni to prawda? w internecie nie znalażłęm informacji na ten temat, nie ma żadnego spisu targowisk ani nic podobnego

Proszę o pomoc i z góry dziękuję za odpowiedź :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki20    2

W Wadowicach zawsze w czwartki masz jarmark, prosiaki są zawsze wczesnym rankiem ( gdzies między 4.00-6.00 w okolichach 7.00 już raczej mało kto stoi z prosiakami. )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikev    0

dziekuje za te odpowiedzi

ale kurcze to trochę daleko :) bo jechac 100 km z prosietam to nie mało chociaz jechac na słowacje to podobno sie opłaca bo plaća 100 euro za sztukę

do zakliczyna przyjeżdżali słowacy kupować prosięta

jeszcze jak by ktos wiedzial o jakims jarmarku w małopolsce to bardzo bym był wdzięczny za odpowiedź

ale na słowację tęz bym pojechał ale nikt nie wie gdzie możnaby sprzedać prosięta na słowacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

W Tuchowie sa jarmarki, w Bobowej chyba też.


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikev    0

razor275

 

 

 

Bobowa i Tuchów to jest to! :D mam bardzo blisko 15km

masz jakies informacje na ten temat o ktorej i gdzie? blagam pomóż

to jest to czego szukałem :D

 

Edytowano przez nikev

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUKASZ82mtz    0

PROSZE O POMOC

wITAM WSZYSTKICH POTRZEBUJE SIE DOWIEDZIEC KIEDY ODBYWAJĄ SIE JARMAKI Z PŁODAMI ROLNYMI W MAŁOPOLSCE I ŚWIĘTOKRZYSKIM W JAKIE DNI I O KTÓREJ GODZINIE Z GÓRY DZIEKUJE......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafff24    27

Sucha Beskidzka, we wtorki ok4-8, szału nie ma, Górale kupują głównie od handlarzy "z ziuka", do hodowcy zazwyczaj nie podchodzą nawet, dziwna ta rasa, jak jest na innych górskich targowiskach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
speeeder    32

Szczucin jeden z wiekszych jarmarkow w regionie poniewaz jest to na pograniczu 3 wojewodztw, Malopolska,Podkarpacie, Swietokrzyskie. w kazda srode wszelkie  plody rolne i reszta oraz w sobote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez PiotrekMiszczyk
      Co dawać świnią do jedzenia? :rolleyes:
    • Przez elgrado91
      Cześć mam problem, chodzi mi o prosięta jednodniowe.
      Dziś musiałem zabić maciorę na oproszeniu bo weterynarz powiedział że i tak zdechnie bo macica pękła i zaczęła się prosić i jak jedno wyszło to zaczęła wypychać macicę i jelito grube. Dlatego trzeba było dobić przez zagłuszenie potem cesarka a na koniec wykrwawienie. Dzięki temu dało się uratować prosiaki. Miała 18 szt w tym dwie szt się udusiły i teraz mam 16 szt do wychowania. Po uboju zdoiłem wymię ale co tam tego pół szklanki. Kupiłem mleko dla niemowląt od pierwszego dnia noi zmieszałem to co udoiłem z tym co kupiłem i teraz co 3 godz karmię z butelki ze smoczkiem. A teraz tylko daje to dla niemowląt.
      A ja się teraz pytam czy wyprowadzę te prosiaki w taki sposób?
      Co im dodawać żeby rosły?
      Szczepić je żelazem teraz czy dopiero jak będą ,miały ponad 5kg?
      Miał ktoś taki przypadek, dlaczego maciorze strzeliła macica?
      Co jaki czas powinny dostawać mleko ?
      Za ile im wstawić jakąś paszę?
    • Przez Rolnictwo-Malopolska
      Witajcie,

      zakładam temat bo nie znalazłem podobnego , chcę abyście tutaj umieszczali informacje o pokazach polowych na terenie małopolski i okolicy , ja dodaję dwie informacje o których wiem:

       

      29 maja ul.Topolowa 4  Miechów 13.00 URSUS DEMO TOUR 

      5 czerwiec Moczydło 1 Książ Wielki  10.00 pokazy polowe maszyn zielonkowych CLAAS Trojan Tech Agro

       
       
    • Przez tatar902
      Witam poszukuje osob ktore zostaly oszukane przez firme bm kobyli zajmujacej sie trzoda
      firma mnie oszukala tak ze swinei zabrala po 1 miesiacu pozniej niz przewidziana byla umowa i wystawili mi jeszcze kwitek sadownie bym im zaplacic nie wiadomo za co i stwierdzili ze swinie byly za male po upywie 120 dni gdzie stwierdzil to ich przedstawiciel gdzie byl ostatni raz jak swinei byly  prawie jak warchlaki chyba jakis wrozbitow zatrudniaja ze wiedza jaka wage maja nie widzac ich 2,5 miesiaca
      kontakt do mnie  tatar902@wp.pl
    • Przez patrystyka
      czy jest taka możliwość ,że jak bym zlikwidował świnie to dostane jakieś pieniądze ,że nie hoduję ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj