Gość M

Kto ma najmocniejszy ciągnik na agrofoto?

Polecane posty

GABBER85    1306

17 stron tematu z czego 15 stron o ciagnikach zachipowanych fabrycznie na max 80KM...

przeglądaj... :unsure:


>>>>>> 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwy7406    47

Case CVX 140 190KM


Szymczak Robert (@deer) - Człowiek Roku Wielkopolski - wyślij sms o treści WLKP.20 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal7536    7

Witam...

Mam tylko Renualt 110-54 o mocy 105km i c-360.

Na moje 30ha to i tak za dużo..

 

Za dużo????

Ja miałem C-360, Ursus 3512(Fergusson) i teraz kupiłem Renault Ares 550 Rx 95km, a mam 15 ha. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

JD 7830 - 270 :) - po tuningu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kgbck    6

JD 7830 - 270 :) - po tuningu

A fajna przygode mialem z JD na pokazach po tuningu :) Zaczepili fendta 936 do agregatu podorywkowo orkowego chyba 6 metrow puscili bardzo gleboko i okazalo sie ze fendt niedaje rady najprosciej na swiecie byl za slaby do tego agregatu .Podjechali JD 8000 wiem ze mial miec 350 koni mechanicznych podczepili agregat i agregat z nim pojechal ja jako zwolennik Fendtow stalem z opuszczona sczenom:) Okazalo sie ze JD jest po tuningu na 420 koni .Ale komentarze byly bo nikt oczywiscie niesprostowal tego ze jest mocniejszy i ze niejest orginalny . \dowiedzialem sie potem jak konczyli pokaz od zacieszajacych wystawcow JD:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

moja stajnia to c330 z 1972, c360-3p z 1985 chyba do tego 8011 1970 i 12145 z 1988 niedawno kupiony pracują na 60ha z czego w przyszłym roku coś pójdzie sprzedać chyba 8011 i c360-3p i kupię 7745 z turem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

2 wsie odemnie w Sułoszowej wiem że gość ma John Deera 8360 tą mocniejszą wersje .Kolega mi opowiadał i nawet fotki na tel pokazywał .

Podobno nie ma góry ani nie ma takiego sprzetu by nie pociągnął. :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

Ja mam ciapka i c-360 ale podejrzewam że ma ponad 60 KM bo jest strasznie mocna.Podejżewam że jest na chipie fabrycznym. :ph34r:

Edytowano przez POL1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubcio224    6

Ja mam MTZa 80km

I T25 320 km pod maską, aż ośki urywa ;DD


Moje ciągniki: Mtz 80 +tur , T-25, John Deere 935
..........................................................................
I inne : New Holland,Bomet,Sip,Agromet,Z-001,N226/1,Amazone,Jarmet,stanrol,itp
................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cezary4514    65

ja tu wchodze przeczytajac przed wejsciem temat "Kto ma najmocniejszy ciągnik na agrofoto?"a tu kazdy wypisuje jak mam ciapka - 30 km ... itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

Kolego nie każdy jest bogaty i ma setki ha.

Czasem warto pomarzyć że ten Bogulichny ciapek ma na prawde POWER-a :lol: takiego jak CASE 600 :rolleyes: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

Heheheehe ale humor panowie macie :P ja zapomniałem dodać że moja C-330 nie ma 30 koni tylko C-332.

Bo do ciapko dorzucam koze i barana :lol: to jak prawie 2 konie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj