marian2011

Cena zboża (pszenica, żyto, jęczmień...) 2014-2015

Polecane posty

PAWEL0128    8

ZZZ Zamość 802 brutto 750 netto przy parametrach 14,5 białko 28 gluten 280 liczba, a przy 11,5 białko 630 netto dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurek321    129

Jaka cena jęczmienia w opolskim, śląskim? Pszenżyta sprzedałem jeden samochód po 520 netto,kasa przedpłata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SKORPION1    0

Wiezsz michal26 dokadnie to nie wiem jak jest w tym roku w silopolu ale poprzednie lata to na wszystkim brali potrącenia bez względu czy paszówka czy konsumpcja . Pojedziesz z towarem to zobaczysz jak jest w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1014    246

Ja po niedzieli sprzedam 2t owsa po 550zł/t gość chce do siewu bo wszyscy w mojej okolicy mówili, że miałem super owies, latem sprzedałem 1t owsa do siewu po 650zł/t a w pażdzierniku na płatki owsiane do Iłownicy poszło 25t po 500zł/t na wiosnę jeszcze sąsiad chce 2t ale ze sąsiadem inaczej się rozliczamy bo dobrze ze sobą żyjemy :) Inne zboża zostawiam sobie na pasze. A jak na owies to chyba dobra cena? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilo1888    61

Świetokrzyskie skupy, powiat opatów,

Pszenica 550-600 zł/t brutto

Pszenżyto 450-480 zł/t brutto 

Jęczmień 580-600 zł /t brutto

Proso 850 zł/t brutto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324

Ja po niedzieli sprzedam 2t owsa po 550zł/t gość chce do siewu bo wszyscy w mojej okolicy mówili, że miałem super owies, latem sprzedałem 1t owsa do siewu po 650zł/t a w pażdzierniku na płatki owsiane do Iłownicy poszło 25t po 500zł/t na wiosnę jeszcze sąsiad chce 2t ale ze sąsiadem inaczej się rozliczamy bo dobrze ze sobą żyjemy :) Inne zboża zostawiam sobie na pasze. A jak na owies to chyba dobra cena? :)

 

dobra cena, ale po tyle to sprzedawałem w żniwa do Kruszwicy na płatki

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwis2    14

taką cenę proponuje mi firma z Grodziska Wlkp. z którą od lat handluje ;)

Pabloooo tą cenę młyny Grygier Ci dają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Ja sprzedawałem choć w poprzednim sezonie i wcześniej. . W tym też się przymierzam koło lutego. Jakieś z nimi problemy?


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SOKAN    13

Jak wyglądają u nich potrącenia. Znam zasady potrącenia za wilgotność i za zanieczyszczenia. Oni jeszcze dokonują korekty za dwa parametry, pytanie jakich wartości można się spodziewać?

Jak długo się czeka u nich na odbiór ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzechu    254

Agrolok to pośrednik , często nie wie komu sprzeda Twój rzepak więc ma taką umowę że się ostro zabezpiecza . Dodatkowo w przypadku nie spełniania norm to oni decydują co dalej z towarem. Piszesz pewnie o zaw. tłuszczu 40% i zaw kw.erukowego 2% . Ciężko nie spełnić tych norm.

Podzwoń po ZT w promieniu 200km , dadzą Ci lepszą ofertę a i zapewne dopłaty do wilgotności poniżej 9% i zanieczyszczeń .

Propozycja dziś za partię 200ton rzepaku jedne z ZT  1560netto na bramie u nich + dopłaty do wilg i zan.

Edytowano przez strzechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deutz130    13

Wiecie gdzie w mazowieckim najlepiej płacą za żyto i pszenżyto? pilne 

Mam propozycję po 500 i 550 brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
west    46

Jęczmień dziś podpisany 620 netto z podwórka, Ampolmerol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

i jak myslicie ze zboze w lutym lub pozniejbedzie jeszcze drozec czy raczej bedzie taniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

Propozycja dziś za partię 200ton rzepaku jedne z ZT  1560netto na bramie u nich + dopłaty do wilg i zan.

 

ADM? Kruszwica miała max 1540

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezrobotny    6

Pomorskie cena na dzis za rzepak 1530 netto  loco gospodarstwo

800 netto  Pszenica konsumpcjia 

 

Kto tyle płaći w pomorskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toomi30    10

witam panowie i panie poczytałem troche  postów wstecz i dyskusja trwa komu i za ile sprzedac towar ja mam problem z firma AGRO-CORN przestrzegam przed sprzedażą tam reszta pryw. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Przez sports2011
      Witam , mam pytanie pszenica od kolanka w górę idzie w bok zamiast wptost oraz kłosy są poskręcane . Nigdy nie miałem takiego przypadku i nie wiem czy to objaw choroby czy oprysk jakiś zaszkodził ?



    • Przez thor1984
      Ile krzyknąć za belę 120 x 120 trawy i trawy z koniczyną. Po mojej stronie koszenie i przesuszenie i na wałki. Po stronie kupującego folia, prasowanie i owijanie.  
    • Przez livebird
      Witam mam mieszanke jarą (pszenica i jęczmień) do tej pory zdrowa ale zakupiłem środek grzybobójczy Helicur i chcę go zastosować w dwóch dawkach 0,5l/ha teraz wraz ze skracaniem etefonem (aktualnie liść flagowy i podflagowy) i drugi raz kolejne 0.5l/jak się wykłosi. Moze być takie zastosowanie tego środka ?
      Dodam że to skracanie z tym Helicurem chciałbym wykonać już jutro jeśli tylko pogoda pozwoli .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj