marian2011

Cena zboża (pszenica, żyto, jęczmień...) 2014-2015

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
QuQurydza    125

Czy sprzedawał ktoś kukurydze na ziarno, i miał robione badania DON. Jaką cenę oferują wielkopolska, zachodniopomorskie, jakie potrącenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

Żyto u mnie 400 za tone a na jesieni było już 450.


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

Duzo masz żyta jakie parametry ? Odezwij sie na PW to moze cos ci pomoge :)


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulka    0

Potwierdzam, że chodzą plotki o kiepskiej płynności finansowej Agrocorn'u. Ok ceny mają może i dobre, ale niestety w niektórych przypadkach na całość kasy trzeba czekać nawet kilku miesięcy więc... Ciekawe czy się nie zwiną z rynku całkowiciee....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heniekii    2

Z tego co pamietam to agro corn mialo wtope chyba ze 2 lata temu i tez placili z wielkim spowolnieniem i chodzily pogloski ze splajtoja ale jakos ciagnom

 

 

cena w porcie 790netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krychu    152

Propozycja na dzisiaj rzepak 1500 loco podwórko czekać czy sprzedawać :wacko:

Jakby zaproponowali mi teraz taką cenę sprzedał bym. Jeśli nie spieszno ci do pieniędzy to tydzień najwyżej zaczekaj, może coś się ruszy w górę (oby nie w dół).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulka    0

Z tego co pamietam to agro corn mialo wtope chyba ze 2 lata temu i tez placili z wielkim spowolnieniem i chodzily pogloski ze splajtoja ale jakos ciagnom

 

 

cena w porcie 790netto

No tak wtopa dwa lata temu, a płatności przeciągają się nawet dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
canabis    0

Mógłby mi ktoś podać jakichś sprawdzonych odbiorców zbóż, mogą być paszarnie bądź handlowcy, jestem z woj. podlaskiego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20CBR12    209

jak tak  patrzę  na  wykresy giełdowe  to  chyba się  nie  zanosi na podwyżki pszenicy, co  do żyta  to  już  chyba w  tym  roku  nic  się  nie ugra- czekam  max 2 tyg i zacznę  wypychać  towar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maluch    4

Panowie potrzebuje opinii na temat firmy Jakpol Jakub Ambroziak czy firma ta jest wypłacalna i godna polecenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju    24

mazowieckie  powiat Sierpc   , 2 tyg temu 670 + vat   pszenica paszowa :) teraz z tego co słyszałem 660 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988    293

580 brutto pszenica paszowa Brat Rol Łukowa 20 zł taniej. Podobno prawie wszystkie silosy zapełnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324

No tak wtopa dwa lata temu, a płatności przeciągają się nawet dzisiaj...

 

wtopę to oni mieli na kukurydzy w 2014 na podpisywali kontraktów, a cena podczas zbiorów spadła - za rzepak podczas żniw płacili powiedzmy bez dużej obsuwy

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DarekAre    5

Czy sprzedawał ktoś kukurydze na ziarno, i miał robione badania DON. Jaką cenę oferują wielkopolska, zachodniopomorskie, jakie potrącenia.

 

tak ja sprzedawałem kukurydz na niemcy z donami  Dalgety niby w konktrakcie nie miałem ich zapisanych i wypłacili mi pieniadze a pozniej dostali z niemiec list ze niemcy tam nakładaja na nich  kare 1milion zł i i kazdy rolnik ktory im sprzedawał i miał dony dostał wiadomosc ze w ich kukurydzy wykryto Dony i potrącenia za to bedą i musiałem chyba im oddac 20-30zł do tony za te dony niektórzy oddali pieniadze Dalgety a inni nie

a teraz kto ma dony to kukurydze sprzedaje po 500zł netto albo i nizej woj Dolnoślaskie

 

 

 

a jutro chyba podpisze kontrakt na kukurydze mokrą sezon 2015 cena 400zł netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pajonk25    4

Agri Plus płaci w ciagu 14 dni a nawet wczesniej nigy nie zdarzyło im sie spoznic jeden dzien

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camry    55

DarekAre    jeśli można wiedzieć gdzie podpisujesz ten kontrakt na mokrą kukurydzę jaka to firma?i skąd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly00    26

Tez jestem ciekawe co to za firma jak możesz napis z a jak rzepak na nowe zbiory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
canabis    0

mazowieckie  powiat Sierpc   , 2 tyg temu 670 + vat   pszenica paszowa :) teraz z tego co słyszałem 660 

kolego gdzie to sprzedawałeś jak można wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turtojs    436

dziś sprzedane żyto po 515 netto z odbiorem z podwórka, firma Agroplon Głuszyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilus5566    13

jak z płatnością Firmy lechopl? oraz gdzie polecacie sprzedać żyto? ilośc około 25t,woj wlkp,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

agrocorn zapłacił 7 dni po terminie ale mordowałem jeszcze przed koncem terminu mocno cisnąłem przedstawiciela z którym podpisywałem umowe. 

 

Pszenica po 750 netto narazie jedno auto pojechało na próbe do portu ale bez problemów przeszło białko 14% na reszte szukam transportu :)

Żyto wywiozłem po 520 netto ceny loco gospodrtswo.

Edytowano przez bialy2005

Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Przez sports2011
      Witam , mam pytanie pszenica od kolanka w górę idzie w bok zamiast wptost oraz kłosy są poskręcane . Nigdy nie miałem takiego przypadku i nie wiem czy to objaw choroby czy oprysk jakiś zaszkodził ?



    • Przez thor1984
      Ile krzyknąć za belę 120 x 120 trawy i trawy z koniczyną. Po mojej stronie koszenie i przesuszenie i na wałki. Po stronie kupującego folia, prasowanie i owijanie.  
    • Przez livebird
      Witam mam mieszanke jarą (pszenica i jęczmień) do tej pory zdrowa ale zakupiłem środek grzybobójczy Helicur i chcę go zastosować w dwóch dawkach 0,5l/ha teraz wraz ze skracaniem etefonem (aktualnie liść flagowy i podflagowy) i drugi raz kolejne 0.5l/jak się wykłosi. Moze być takie zastosowanie tego środka ?
      Dodam że to skracanie z tym Helicurem chciałbym wykonać już jutro jeśli tylko pogoda pozwoli .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj