marian2011

Cena zboża (pszenica, żyto, jęczmień...) 2014-2015

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
krychu    152

Wszędzie zapowiadają spadki plonu przez brak zapraw, a więc powinno się utrzymać na takim poziomie według mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musarana    0

Ampol, Chemirol? :D

Aż dziwne że zawsze Cię krzywdzili a mimo to próbowałeś dalej :P

Ja z nimi handlowałem chyba 4 lata i na zawsze się wyleczyłem z Agroloku, a tak na marginesie to ty masz kogoś z rodziny w Agroloku że tak ich bronisz? Przez lata poznałem naprawdę wielu ludzi znaczących na rynku rolnym i firmy które z Agrolokiem współpracowały zerwały z nimi współpracę właśnie dlatego że nie dotrzymują terminów płatności i nie dotrzymują umów. Ja sobie chwalę Firmę Agrochem Puławy, Firmę Nordkalk, Hodowla Roślin Strzelce Opolskie,  mógłbym kilku jeszcze wymienić ale chyba nie o to chodzi, w każdym razie jak z nimi się umówię telefonicznie to nie ma bata żeby ktoś kręcił. Zawsze jest tak jak umówione telefonicznie, a Agrolok kręcił nawet jak było na papierze z pieczątkami i podpisami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tu nie trzeba mieć w Agroloku kogoś z rodziny żeby ich bronić, ja rodziny żadnej tam nie mam a złego słowa powiedzieć nie mogę a nie jedna transakcja była przeprowadzona:) problem może tkwi w czymś innym, może trafił się cwańszy cwaniak od Cwanego Cwaniaka??:P

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomgli    3

tydzień temu wywiozłem pszenicę do młyna w szadku, gluten na granicy konsumpcji -26

zapłacił mi 700 brutto, kasa już na koncie. zostało mi jeszcze 10 ton, ale teraz to już chyba trzeba czekać. mam jeszcze pszenżyto, ale na razie nie sprzedaję, 420 + Vat to śmieszne pieniądze...

dam 500netto jak masz całe auto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil18fmr    97

chyba ceny poleciały na głowę bo jakoś mało nowych postów... Przy drożejącym zbożu temat aż huczał...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
john77    8

Dzisiaj pszenica sprzedana 674zł brutto bez próby, pow. chełmski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi za pszenżyto z parametrami:8,76 białko,62,1 gęstość,13,36 wilgotność zaproponowali 460zł+vat (ilość do 5t jednorazowo) 480zł+vat(min. 20t) według was to dobra cena? :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988    293

Mi jeszcze zostało około 16-17 ton pszenicy. W zniwa prawie 9 ton poszło za smieszną cenę na granicy opłacalności po nie miałem gdzie składowac już i z 2,5 tony poszło na sprzedaż na nasienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek37    37

pszenica spszedana do lubelli po 680 +vat  30gluten 13,5 białko od bamberka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

województwo łódzkie powiat pabianicki

fatalna

gdzie robiles badania?

Edytowano przez przemol87

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stasiex    24

Elewarr Gądki (ceny netto):

- pszenica konsumpcyjna (białko 12%) 680 zł/t

- pszenica paszowa 540 zł/t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Co do rzepaku to propozycja ze wtorku 1470 netto a bywały już wcześniej powyżej 1500. Czekam....

Edytowano przez Alio

Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Przez sports2011
      Witam , mam pytanie pszenica od kolanka w górę idzie w bok zamiast wptost oraz kłosy są poskręcane . Nigdy nie miałem takiego przypadku i nie wiem czy to objaw choroby czy oprysk jakiś zaszkodził ?



    • Przez thor1984
      Ile krzyknąć za belę 120 x 120 trawy i trawy z koniczyną. Po mojej stronie koszenie i przesuszenie i na wałki. Po stronie kupującego folia, prasowanie i owijanie.  
    • Przez livebird
      Witam mam mieszanke jarą (pszenica i jęczmień) do tej pory zdrowa ale zakupiłem środek grzybobójczy Helicur i chcę go zastosować w dwóch dawkach 0,5l/ha teraz wraz ze skracaniem etefonem (aktualnie liść flagowy i podflagowy) i drugi raz kolejne 0.5l/jak się wykłosi. Moze być takie zastosowanie tego środka ?
      Dodam że to skracanie z tym Helicurem chciałbym wykonać już jutro jeśli tylko pogoda pozwoli .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj