marian2011

Cena zboża (pszenica, żyto, jęczmień...) 2014-2015

Polecane posty

Slawek96    1

Witam miał ktoś styczność z firmą AgroAs oraz Agrocentrum? bardzo proszę o opinie i jak z płatnościami...?

Edytowano przez Slawek96

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
center    11

Czytaliście dziś rano na farmerze artykuł że mamy nadprodukcję pszenicy i że ceny w dół? ogólnie i matif w dół co wy na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dancio    4

Jaka cena dla pszenżyta woj. warmińsko-mazurskie blisko mazowieckiego , aktualnie mam ofertę na 580 netto - większa ilość . 

Kolego podaj namiary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ramona    2

Z firmami to dziśiaj bywa różnie,cena wyższa w ofercie ,by skuśić rolnika a pieniążki jak bog da.Na dzisiaj jest duża rozpiętość

cenowa w kraju,A NAKŁADY aby wyprodukować dobry materiał prawie jednakowe.Jaka cena na połnocy  opolszczyzny konsumpcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Słyszałem że jakieś zamieszanie z rozładunkiem w porcie. Ma ktoś jakieś informacje, bo moje troche z drugiej ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buczek    9

podobno kolejki takie że bania mała. pewnie statku nie ma to ciulom nie chce się pracować standardowa procedura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sobek112    23

Jest to firma de heus iłowo tylko , że u mnie są bardzo dobre parametry i mam większą ilość  , więc można się targować . Płatność do 1 msc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezrobotny    6

Moze wiecie jak z płatnosciami z firmy Agro corn bo maja mi troche kasy do zapłacenia i nie płaca a chca nowe kontrakty podpisywac jak u was co z nimi handlujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofil    6

Wczoraj wieczorem zadzwonił do mnie jakiś handlowiec z okolic krasnegostawu i oferował za pszenicę 660+vat płatność przy załadunku jak myślicie wypchnąć już czy cena jeszcze podskoczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmielo    1

Wczoraj wieczorem zadzwonił do mnie jakiś handlowiec z okolic krasnegostawu i oferował za pszenicę 660+vat płatność przy załadunku jak myślicie wypchnąć już czy cena jeszcze podskoczy?

Jak masz duzo to 1 samochód sprzedaj na reszte poczekaj moze do góry wzrośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofil    6

Za jakie parametry?

mam dwie odmiany

1 gluten 30

białko 13.7

opadanie 350

wyrównanie 92

gestosc  78.5

  2 gluten 27

białko 11.9

opadanie 320

wyrównanie 92

gestosc 78.5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komodo    277

Mlyn Kutno Good MIlls pszenica 730 + vat 

Parametry

Gluten-34,8

bialko -14,9

wyrownanie-98

opadanie-312

wilgotnosc-11.8

gestosc-79.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyrebski1    103

co Wy kurde macie za odmiany, że macie po 35 glutenu i białko 15!? Jarą odmianę czy po prostu idealne warunki pogodowe mieliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maro0    11

co Wy kurde macie za odmiany, że macie po 35 glutenu i białko 15!? Jarą odmianę czy po prostu idealne warunki pogodowe mieliście?

Arkadia gluten 37 :) Pomimo silnych wiatrów twardo stała do konca, raz dostała deszcz, wiec idealnie tez nie miała :) Ostroga 34 gluten, w roku ubiegłym Legenda i bogatka gluten 34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Przez sports2011
      Witam , mam pytanie pszenica od kolanka w górę idzie w bok zamiast wptost oraz kłosy są poskręcane . Nigdy nie miałem takiego przypadku i nie wiem czy to objaw choroby czy oprysk jakiś zaszkodził ?



    • Przez thor1984
      Ile krzyknąć za belę 120 x 120 trawy i trawy z koniczyną. Po mojej stronie koszenie i przesuszenie i na wałki. Po stronie kupującego folia, prasowanie i owijanie.  
    • Przez livebird
      Witam mam mieszanke jarą (pszenica i jęczmień) do tej pory zdrowa ale zakupiłem środek grzybobójczy Helicur i chcę go zastosować w dwóch dawkach 0,5l/ha teraz wraz ze skracaniem etefonem (aktualnie liść flagowy i podflagowy) i drugi raz kolejne 0.5l/jak się wykłosi. Moze być takie zastosowanie tego środka ?
      Dodam że to skracanie z tym Helicurem chciałbym wykonać już jutro jeśli tylko pogoda pozwoli .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj