marian2011

Cena zboża (pszenica, żyto, jęczmień...) 2014-2015

Polecane posty

xyz88    7

Jaka jest cena owsa? Lubelskie okolice Radzynia Podl. Muszę sprzedać 7-8ton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antoni1    12

a u mnie pszenżyto 590 pszenica paszowa 650 netto

Edytowano przez antoni1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FaFiK360    0

Podkarpacie, Sandomierz, Stalowa Wola.

Ile kosztuje pszenica i jęczmień? (jare)


Dzik 21 (1972) 3 właściciel

Ursus C360 3P (1987) 1 właściciel 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
90daniel    15

Pszenica 660brutto taka ofertę dostałem bo ma tylko 11.4% białka

Edytowano przez 90daniel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RYZYNH    3

Agro-As ma 4 ceny najwyższa 660 brutto przy 14 białka , później maleje zależnie od białka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
read    22

w Usa tanieja Matiff taniej nic już nie rozumiem a w PL takie ceny wala 590 za pszenżyto? dla mnie szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro30    11

pn.mazowsze pszenżyto 520 plus vat iloś samochodowa pszenica to samo ,jęczmień 480 -ten rok obfituje w duże plony i ceny na zboże niema tam gdzie rok temu plon był na poziomie 4 ton w tym roku mamy 6.Tak samo jest i ze słomą w tym momencie ludzie oddają za darmo bo słomy jest do oporu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
read    22

paszarnia :

pszenica na dziś 600,

pszenżyto 510

żyto 450 netto

lokalny skup

pszenżyto 480

pszenica 600

Edytowano przez read

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19703

żyto 480

pszenica konsumpcja 650

pasza 580-600

pszenżyto 530

ceny netto

Lechpol Krajenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomimusz    1

Panowie kiedy to się skończy nasadzili orzechów wzięli pieniądze a teraz dam koszyk dla pana ministra rolnictwa niech mi przyniesie orzech. Rozdali pieniądze a my dalej musimy za***przać i nic niemamy. Pan minister rozdał pieniądze na orzechy kturych po 5 latach niemajjuż nic.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
read    22

Matiff się posypał 170 euro/t jutro zamiast 600 za pszenice nie wiadomo co wymyślą znów 20zł obniżki oby nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988    293

Brat-Rol (Łukowa) pszenica paszowa - 520 zł brutto (7%vat)

Kapaka Tarnogród pszenica jakosciowa - 695 zł brutto ( 7%vat)

 

Chociaż wydajnośc jest zaje...sta to ceny są tragiczne ledwo opłacalne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

pn.mazowsze pszenżyto 520 plus vat iloś samochodowa pszenica to samo ,jęczmień 480 -ten rok obfituje w duże plony i ceny na zboże niema tam gdzie rok temu plon był na poziomie 4 ton w tym roku mamy 6.Tak samo jest i ze słomą w tym momencie ludzie oddają za darmo bo słomy jest do oporu.

Nie ma większej głupoty jak ktoś słomę za darmo oddaje.To jest okradanie samego siebie.

  • Like 2

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1444

Panowie kiedy to się skończy nasadzili orzechów wzięli pieniądze a teraz dam koszyk dla pana ministra rolnictwa niech mi przyniesie orzech. Rozdali pieniądze a my dalej musimy za***przać i nic niemamy. Pan minister rozdał pieniądze na orzechy kturych po 5 latach niemajjuż nic.

A kto ci broni sadzić palmy aby zbierać kokosy :) sadzi -sieje się to za co unia płaci.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomimusz    1

Te pieniądze mogły trafić do normalnych rolnikiów albo derkacze mają ale ty byś niemial na polu derkacza ani ja bym niemial derkacza bo to tylko kto siedzi w izbie ten tylko może to mieć pamiętaj.

 

 

I dają im pieniądze a nam zabiorą dopłaty do krów już zabrali a teraz gurskie nam zabiorą doplaty a potem caloś i macie swoją unię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Przez sports2011
      Witam , mam pytanie pszenica od kolanka w górę idzie w bok zamiast wptost oraz kłosy są poskręcane . Nigdy nie miałem takiego przypadku i nie wiem czy to objaw choroby czy oprysk jakiś zaszkodził ?



    • Przez thor1984
      Ile krzyknąć za belę 120 x 120 trawy i trawy z koniczyną. Po mojej stronie koszenie i przesuszenie i na wałki. Po stronie kupującego folia, prasowanie i owijanie.  
    • Przez livebird
      Witam mam mieszanke jarą (pszenica i jęczmień) do tej pory zdrowa ale zakupiłem środek grzybobójczy Helicur i chcę go zastosować w dwóch dawkach 0,5l/ha teraz wraz ze skracaniem etefonem (aktualnie liść flagowy i podflagowy) i drugi raz kolejne 0.5l/jak się wykłosi. Moze być takie zastosowanie tego środka ?
      Dodam że to skracanie z tym Helicurem chciałbym wykonać już jutro jeśli tylko pogoda pozwoli .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj