marian2011

Cena zboża (pszenica, żyto, jęczmień...) 2014-2015

Polecane posty

gwozd    104

No z cena w lubelskim jest masakra. 700zł brutto na wymianę lub 680zł brutto na konto. Wymagań praktycznie żadnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam tak poza tematem troche wiecie może jak wynająć transport przez spedycje jest jakaś platforma lub strona inter? skąd spedytorzy biorą zlecenia??? Kupiłem przyczepe 14t pod warszawą i teraz nie mam czym jej zciągnąc .( pasowało by ją przywieźć bo łyse oponki ma,)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

odezwij sie na PW to moze pomoge zalatwić transport


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324

Witam tak poza tematem troche wiecie może jak wynająć transport przez spedycje jest jakaś platforma lub strona inter? skąd spedytorzy biorą zlecenia??? Kupiłem przyczepe 14t pod warszawą i teraz nie mam czym jej zciągnąc .( pasowało by ją przywieźć bo łyse oponki ma,)

skad jesteś, codziennie mam firmowe naczepy w piasecznie i moge pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56

jak ktoś by chciał z kuj-pom sprzedać przenice o dobrych parametrach za 815netto, to agro sieć tyle płaci

tu numer do przedstawiciela 728429513.

Dziś dzwonił do mnie z tą propozycją.

 

bo jak widzę wyżej kolega Marek za 720 sprzedawał, to trochę słabo.

Tylko, że to cena przy większej ilości zapewne (tir)? Czy mniejsze ilości też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    497

musi być wielokrotność tira

sami przyjeżdżaja, sami biorą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

odezwij sie na PW to moze pomoge zalatwić transport

A masz miejsce w skrzynce PW? Bo ostatnio próbowałem pisać do ciebie i wyskakiwał błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wie ktoś moze kto dobrze pałci za pszenzyto w podlaskim bo mam do sprzedania 24t ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

Ceny lekko w górę.

Żyto 550zł

Pszenica 800zł

Jęczmień lekko w dół 750zł.

Województwo śląskie,lokalni odbiorcy i skupy.


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rob334    66

Agro sieć Chełmno pszenica paszowa 780zł netto a konsumcja 790zł netto, odbiór z gospodarstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koszos1    1

a czy Agrosieć odbiera każdą ilość czy tylko całosamochodowe??? i czy ta paszowa pszenica musi mieć jakieś parametry?? pierwszy raz chce sprzedawać a nie wiem jak tam z parametrami u mnie. zmniejszyłem produkcję trzody więc zboża trzeba by się było trochę pozbyć a mam na sprzedaż około 20t.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kodzi    15

kurcze dlaczego na lubelszczyznie tak tanio? za pszenice placą 70-74brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perelka96    0

kodzi bo jak któryś z naszych mądrych osłów powiedział że wschód to trzeba lasem zasadzić bo tam nie ma przyszłości ;[ .pow. łęczyński 720 brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pszenica u lokalnych kupców 720-740 brutto płatne 30 dni, elewar lubycza królewska paszowa 720 zwyczajna 730 konsumpcyjna 740 brutto przy czym ta ostatnia musi mieć naprawdę ekstra parametry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jackowski11    4

Agro sieć Chełmno pszenica paszowa 780zł netto a konsumcja 790zł netto, odbiór z gospodarstwa

Czy ktos moze sie wypowiedziec nt. w/w firmie? Ktos kto z nimi współpracował, handlował itp.Terminy płatności itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

z tego co obserwowałem w tym sezonie to w agrosieci występowały problemy z robactwem i parametrami (znajomym cofnęli 2 auta), rozumiem iż każdy chce zarobić ale ten sam towar poszedł do innych pośredników i nic nie znaleźli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
90daniel    15

jęczmień 760 ,pszenica 790 ceny brutto. Ceny dziś w skupie.

Sprzedam mieszankę zbożową na pasze (jęczmień, pszenica, pszenżyto, żyto 20:20:40:20 %) Cena jaka mnie interesuje 700zł

781421119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

.

Edytowano przez e1leex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzechu    250

Te na tablicy są cenami brutto . Przeliczyłem na netto ,

Wczoraj wieczorem było pszenzyto 716 brutto rr , pszenica 823

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Przez sports2011
      Witam , mam pytanie pszenica od kolanka w górę idzie w bok zamiast wptost oraz kłosy są poskręcane . Nigdy nie miałem takiego przypadku i nie wiem czy to objaw choroby czy oprysk jakiś zaszkodził ?



    • Przez thor1984
      Ile krzyknąć za belę 120 x 120 trawy i trawy z koniczyną. Po mojej stronie koszenie i przesuszenie i na wałki. Po stronie kupującego folia, prasowanie i owijanie.  
    • Przez livebird
      Witam mam mieszanke jarą (pszenica i jęczmień) do tej pory zdrowa ale zakupiłem środek grzybobójczy Helicur i chcę go zastosować w dwóch dawkach 0,5l/ha teraz wraz ze skracaniem etefonem (aktualnie liść flagowy i podflagowy) i drugi raz kolejne 0.5l/jak się wykłosi. Moze być takie zastosowanie tego środka ?
      Dodam że to skracanie z tym Helicurem chciałbym wykonać już jutro jeśli tylko pogoda pozwoli .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj