marian2011

Cena zboża (pszenica, żyto, jęczmień...) 2014-2015

Polecane posty

lucas29    42

dziś zaklepane pszenica konsumpcyjna 770 netto loco teresin

.kolego biznes myślę że o 900 to możemy pomarzyć w tym sezonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy81    68

a ja myślę że będzie tylko taniej w moim rejonie uprawy na ta chwile wyglądają bardzo dobrze i trzeba wziąć pod uwagę że za kilka miesięcy może nie być w Polsce w ogóle świń

obecnie psz kom 750 pasz 730 brutto

Racja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

900 to moze bedzie ale w grudniu

 

Wracajac do tematu:

pszenzyto 600-650 a nawet spotkalem sie z oferta 530, ceny netto


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucas29    42

do żniw to 800 może być trudne do osiągnięcia bo pszenicy w magazynach rolników jest jeszcze bardzo dużo

zakontraktowane na żniwa 725 netto loco teresin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biznes12    23

ponoć jak w ukrainie się sytuacja nie rozwiąże to zboże może podejść do góry bo po primo ukraina jest 2 na świecie exporterem zboża a secondo przez te zamieszki mają problemy z exportem co może zrobić zamieszanie a rynku (ogólnie to w rolnictwie to się wszystko diametralnie zmienia raz na lepsze raz na gorsze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathieu92    122

Lubelskie, Abramowice Prywatne pan Dyzma Pszenica 670+vat. Sprzedaje w maju.

Edytowano przez Mathieu92

Sympatyczny facet z okolic Lublina który za wszelką cenę postanowił prowadzić gospodarstwo rolne i je rozwijać pomimo przeciwności losu oraz skromnego dobytku który odziedziczył :)

 

Zapraszam do mojej galerii którą ostatnio niestety zaniedbałem przez nawał pracy w gospodarstwie oraz poza nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek1921    0

Ceny na przyszly tydzień tydzień nie zapowiadają się za ciekawie.

Edytowano przez tomek1921

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ukraina 2 na świecie eksporter> Wolne żarty. Może nim się niedługo stać ale jeszcze nim nie jest


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek1921    0

co to ma byc promowanie stron bo mi wyskakuje jakas gra kryminalna

 

sorry linki się zamienily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lech04tr    1

dzisiaj poszło 24t żyta po 550 brutto. woj podlaskie .Jutro pszenica po 770 brutto mam nadzieje. Sprzedaje bo musze ale na podwyżki nie ma co liczyc aby tylko taniej nie było.

A gdzie ci teraz taką stawkę na wejściu dali za pszenice? Mało realne, ale jak ma parametry to może się uda za tyle sprzedać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENNY82    242

PTHU Marina Michalewicz tu na razie tyle płacą. Tydzien wstecz można było jeszcze za 780 brutto sprzedac ale od dwóch tygodni jest tam taki ruch i cena zeszła w dół o 10zl. jutro ostatni kurs robię i po zapasach .Zostało kilka ton wszystkiego po "trochu". W parcewie ponoc troche lepiej płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1817

To dzisiaj zapewne się widzieliśmy jeśli to byłeś Ty :P

A w parcewie płaci mniej 750 brutto

Edytowano przez Roki212

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENNY82    242

poznaje sprzęta odmalowany c-330. a co do parcewa to możliwe jeszcze miesiąc temu sąsiad sprzedał tam pszenice po 790 brutto a za drugim razem za taką samą pszenice obciął mu prawie 20 zl na tonie słabe z nim interesy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1817

Co do parcewa to właśnie słysząc opinie ludzi to różnie tam z nim bywa...

Ja to jeszcze w poniedziałek pszenice powiozę może cena się utrzyma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1270

PZZ Strzelno ,pszenica 720,jęczmień 700 netto,jeden ciągnik na placu, ja wbrew panice będe czekał dalej i zobaczymy ,może będzie susza, w tamtym roku był urodzaj, więc do odmiany będzie odwrotnie???.Co do rzepaku to jak jechałem przez Kruszwicę to kilka pojazdów było,ale ceny nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J4reck1    3

Sprzedawał ktoś nie dawno w Lubelskim pszenice zarówno konsumpcyjna i paszową? W jakiej cenie i po ile chodzi jeśli można wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Przez sports2011
      Witam , mam pytanie pszenica od kolanka w górę idzie w bok zamiast wptost oraz kłosy są poskręcane . Nigdy nie miałem takiego przypadku i nie wiem czy to objaw choroby czy oprysk jakiś zaszkodził ?



    • Przez thor1984
      Ile krzyknąć za belę 120 x 120 trawy i trawy z koniczyną. Po mojej stronie koszenie i przesuszenie i na wałki. Po stronie kupującego folia, prasowanie i owijanie.  
    • Przez livebird
      Witam mam mieszanke jarą (pszenica i jęczmień) do tej pory zdrowa ale zakupiłem środek grzybobójczy Helicur i chcę go zastosować w dwóch dawkach 0,5l/ha teraz wraz ze skracaniem etefonem (aktualnie liść flagowy i podflagowy) i drugi raz kolejne 0.5l/jak się wykłosi. Moze być takie zastosowanie tego środka ?
      Dodam że to skracanie z tym Helicurem chciałbym wykonać już jutro jeśli tylko pogoda pozwoli .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj