marian2011

Cena zboża (pszenica, żyto, jęczmień...) 2014-2015

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
krzysiek23    0

witam mam do sprzedania pszenice paszową gdzie można dobrze sprzedać w kujawsko-pomorskim może ktoś wie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszP    2

Jęczmień paszowy 520 + VAT Cargill Krzepice, Pszenżyto 480 + VAT lokalna ferma drobiu - woj. śląskie.


Bykom - Stop! Poprawna pisownia i ortografia w Internecie. Dbajmy o język ojczysty.
Kupię prawą pokrywę deski rozdzielczej do Ursusa C385 i pochodnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pajonk25    4

witam mam do sprzedania pszenice paszową gdzie można dobrze sprzedać w kujawsko-pomorskim może ktoś wie???

Ile masz tej pszenicy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ansu    392

W lubelskim 100zł mniej za konskrypcyjną 620-650zł/t brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek23    0

u nas w zachodniopomorskim płaca 727zł brutto 680 netto paszowka

pajonk25 w jakiej firmie tyle płacą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pajonk25    4

Agri plus czarne małe powiat drawski okolice czaplinka

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panczo1922    631

Propozycja na rzepak 1360 netto.. Chemirol.
I tak sobie krąży ta cena 1360-1380zl
1400 było chyba tylko raz na początku lutego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324

jakieś opinie o firmie osadkowski? do jutro do 9.00 mam czas na podpisanie kontraktu po 1400netto rzepak loco łuków, termin płatności 21 dni, wilgotność 9, zanieczyszczenie 2.

dziwne dla mnie jest to, że na zrobienie badań mają 5 dni i przesłanie wyników 7 dni od daty dostawy - może ktoś to skomentować?

dzisiaj skok na matifie o 4 punkty do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

firma oki. sprzedawałem im rzepak w 2013 w zniwa tylko u nas musisz sie szukowac na problem,y z odbiorem bo nie ma chetnych w sezonie zeby jechac do bodaczowa i stac 2-3 dni. Choc słyszałem ze troszke sie tam pozminiało i niby  jakis system elektroniczny wprowadzili  ale tak czy siak odstac swoje trezba. Z kasa nie ma problemu. Co do  tematu rozliczenia do tygodnia bedziesz miał wyniki i wagi z rozładunku. Ja rozmawiałem z dudzinskim od osadka ze 2 dni temu to mówił 1380-1400 i nie byłem zdecydowany. Sam nie iwem czy kontraktowac czy nie :( 


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324

Biały ale dostawa do żaby, czy wyników na rzepak nie ma od ręki (wjeżdżasz na wagę pobierają i zaraz wyniki - tak było w agrocornie)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankris    12

Ale loco Łuków, to chyba nie musi wieść na Bodaczów. Tylko czy u nas tez nie będzie w tym roku kolejek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

A to ja nie zrozumiałem to masz sam dostarczyc do Łukowa tam beda skupowac i póniej wywozic na boadczów czy kruszwice? Bo jesli ja miałbym go wiesc do Łukowa to nie podpisał bym tego. Podpisywałem z odbiorem z podwórka.  Mi chodziło ze wyniki po kilku dniach sa z bodaczowa po rozładunku.

 

Nie wiem o jakich ilosciach rozmawiamy bo jesli nie masz całego auta to oki musisz gdzies odwiesc. 

Edytowano przez bialy2005

Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324

umowa na 25t, będę musiał go wywieźć bo nie będzie miejsca na zboże w sezonie. co to transportu do łukowa - palenia lub ciągnik z przyczepami (do łukowa 37km), a przy kontrakcie z odbiorem z podwórka mogę się nie doczekać na auto w sezonie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirek37   
Gość mirek37

mogę prosić o kontakt do osadkowskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lech04tr    1

Czy może ktoś się orientuje kto najlepiej płaci za pszenice paszową, i za taką 11,5 białka, podlaskie powiat bielski i okolice?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1817

Dużego wyboru nie ma bierze Brzozowski Parcewo, Michalewicz Orla - Antonowo i Jabłoński Boćki trzeba podjechać z próbką i dogadać się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

tylko że te 37km do łukowa bedzie cie kosztowało conajmniej 20zł/t jesli patelnia i tez bedzie cieżkjo kogos złapac bo to wiecej zabawy niż jazdy i zarobek marny.. Jesli bym podpisywal to tylko loco gospodarstwo. Wysypie na stodołe bo silosy beda potrzebne chyba ze postawie jeszcze jednego :) Ja mam do łukowa niecałe 30km ale odwozic to ciagnikiem lub szukac patelni to mi sie nie usmiecha


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324

z kosztów zdaje sobie sprawę, mam kolegów z patelniami, więc nie powinno być problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tylko rzepak w Łukowie osadowski będzie skupował czy coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Przez sports2011
      Witam , mam pytanie pszenica od kolanka w górę idzie w bok zamiast wptost oraz kłosy są poskręcane . Nigdy nie miałem takiego przypadku i nie wiem czy to objaw choroby czy oprysk jakiś zaszkodził ?



    • Przez thor1984
      Ile krzyknąć za belę 120 x 120 trawy i trawy z koniczyną. Po mojej stronie koszenie i przesuszenie i na wałki. Po stronie kupującego folia, prasowanie i owijanie.  
    • Przez livebird
      Witam mam mieszanke jarą (pszenica i jęczmień) do tej pory zdrowa ale zakupiłem środek grzybobójczy Helicur i chcę go zastosować w dwóch dawkach 0,5l/ha teraz wraz ze skracaniem etefonem (aktualnie liść flagowy i podflagowy) i drugi raz kolejne 0.5l/jak się wykłosi. Moze być takie zastosowanie tego środka ?
      Dodam że to skracanie z tym Helicurem chciałbym wykonać już jutro jeśli tylko pogoda pozwoli .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj