marian2011

Cena zboża (pszenica, żyto, jęczmień...) 2014-2015

Polecane posty

bialy2005    582

matif od ponad tygodnia w miare stabilny miedzy 192-195e wielkich spadków to raczej nie widac


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Gdzie masz te spadki na giełdzie? . Nie widać tendencji spadkowej póki co jeden dzień w góre jedne w dół i tak na przemian coś się nie mogą zdecydować. Od zeszłego tygodnia pszenica zyskała nawet. Widać czekają na informacje o przezimowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elku87    26

jak ceny kukurydzy ? potrzebuję sprzedać jeszcze ze 180 ton


Pomogłem kliknij zieloną strzałkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toniekmf255    6

Mazowieckie powiat płocki pszenica kons. 750 netto


Mój avatar-mój ulubiony pies którego już ze mną nie ma :(

Są ludzie, którzy nie popełniają błędów. To ci, za których myślą inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
read    22

Gdzie masz te spadki na giełdzie? . Nie widać tendencji spadkowej póki co jeden dzień w góre jedne w dół i tak na przemian coś się nie mogą zdecydować. Od zeszłego tygodnia pszenica zyskała nawet. Widać czekają na informacje o przezimowaniu

to fakt nie sa to kosmiczne spadki ale kosmetyczne, ale kto sprzedał nie musi sie już tym przejmować, a jednocześnie coraz mniej towaru na rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mp255    7

Kalinowski Żyto 530 netto przy mniejszych ilościach.Całe tiry 550 netto.U małego przedsiębiorcy cena śmieszna 480 brutto :)

Agrifirm nie skupuje żadnego zboża dopiero w marcu.

Edytowano przez mp255

Jeśli pomogłem daj zieloną strzałkę ;) Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
read    22

też tak mówie i tak już masz lepszą ofertę niż inni z zeszłego tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igor03    4

Sprzedałem i mam spokój :) 720 netto pszenica konsumpcyjna. Opolskie

 

Gdzie sprzedawałeś ? Ja sprzedawałem jakieś 3 tyg... temu i dostałem 725 zł netto , zostawiłem jeszcze gdzieś z 25 ton i się zastanawiam czy sprzedawać czy czekać bo może będzie lepsza cena. Opolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JozB    181

 

Gdzie sprzedawałeś ? Ja sprzedawałem jakieś 3 tyg... temu i dostałem 725 zł netto , zostawiłem jeszcze gdzieś z 25 ton i się zastanawiam czy sprzedawać czy czekać bo może będzie lepsza cena. Opolskie

 

 

W Rogożanach. Płatność do tygodnia. Cena raczej po znajomości, bo wiem że w Kietrzu i okolicach cena spadła dość znacznie. W Pietrowicach oferowali 710, zaś w Baborowie podobno było 740 netto, ale nie wiem jak z płatnością i trzeba dowiezc. Cena może podskoczyć. Może mendy specjalnie obniżyły ceny, bo mają kontrakty już podpisane, a po ewentualnych wymarznięciach może skoczyć dość znacznie. Ty dużo nie zarobisz, oni za dużo nie stracą. Niewidzialna ręka Smitha jak nic. Mnie tam bardziej interesuje qq, bo mam jej jeszcze ok. 250 ton a cena od 610 :lol: do 650. Będzie po 690 to sprzedaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

golpasz golub dobrzyń kuj pom

pszenica paszowa 760netto

jęczmień 770 netto

żyto 540 netto

kukurydza 650 netto

pszenżyto 670 netto

rzepak 1500 netto ceny z 21 01 2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze po bożemu z tymi cenami tam u Was


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Troche się ludzie wstrzymali to cene rzepaku mamy wyższą niż matif. Ale za długo powyżej matif nie będzie. A zboże to już teraz z górki na pazurki, troche cene mrozy trzymią i kurs euro ale nie za długo. Tak że 800 w czerwcu prędzej za 1,5 tony niż za jedną. Ale wykluczyć nie można żadnej wersji, bo w dzisiejszych czasach wszystko możliwe.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryssr    52

teraz robi się zimowo, śniegu kupa transport utrudniony ceny powinny się utrzymać tylko nie bedzie jak zboża przetransportować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igor03    4

 

 

W Rogożanach. Płatność do tygodnia. Cena raczej po znajomości, bo wiem że w Kietrzu i okolicach cena spadła dość znacznie. W Pietrowicach oferowali 710, zaś w Baborowie podobno było 740 netto, ale nie wiem jak z płatnością i trzeba dowiezc. Cena może podskoczyć. Może mendy specjalnie obniżyły ceny, bo mają kontrakty już podpisane, a po ewentualnych wymarznięciach może skoczyć dość znacznie. Ty dużo nie zarobisz, oni za dużo nie stracą. Niewidzialna ręka Smitha jak nic. Mnie tam bardziej interesuje qq, bo mam jej jeszcze ok. 250 ton a cena od 610 :lol: do 650. Będzie po 690 to sprzedaje

 

 

Widzę ,że jesteśmy z tych samych stron . Ja sprzedawałem do Dzierżysławia (Bartka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JozB    181

 

 

Widzę ,że jesteśmy z tych samych stron . Ja sprzedawałem do Dzierżysławia (Bartka).

 

 

Albo Zdzisława :) . Mi dawali 700 netto w tym samym czasie, a jeszcze na początku stycznia po 730 zł.

Mi wydaje się, że pszenica lekko jeszcze podskoczy, ale czekać kilka miesięcy na parę tys oszczędności mijało się w moim przypadku z celem. Nerwówka też kosztuje :D .

Także reszcie życzę wysokich cen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr93    1

Potrzebuje odbiorce na kukurydzę ok 75ton, jestem z kuj- pom. Kogo byście polecili? jaka wogóle jest cena na QQ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robzombie    16

Koledzy jakie w u Waszych odbiorców są ceny kukurydzy w kontraktach terminowych na październik, listopad 2014. Z góry dziękuję za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Przez sports2011
      Witam , mam pytanie pszenica od kolanka w górę idzie w bok zamiast wptost oraz kłosy są poskręcane . Nigdy nie miałem takiego przypadku i nie wiem czy to objaw choroby czy oprysk jakiś zaszkodził ?



    • Przez thor1984
      Ile krzyknąć za belę 120 x 120 trawy i trawy z koniczyną. Po mojej stronie koszenie i przesuszenie i na wałki. Po stronie kupującego folia, prasowanie i owijanie.  
    • Przez livebird
      Witam mam mieszanke jarą (pszenica i jęczmień) do tej pory zdrowa ale zakupiłem środek grzybobójczy Helicur i chcę go zastosować w dwóch dawkach 0,5l/ha teraz wraz ze skracaniem etefonem (aktualnie liść flagowy i podflagowy) i drugi raz kolejne 0.5l/jak się wykłosi. Moze być takie zastosowanie tego środka ?
      Dodam że to skracanie z tym Helicurem chciałbym wykonać już jutro jeśli tylko pogoda pozwoli .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj