Zaloguj się, aby obserwować  
lipen17

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , żyto, itp.) 2013

Polecane posty

Tomek90    2165

1300,- netto. Trzeba było sprzedawać w żniwa bo teraz policzyć koszty przechowania to do tyłu i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ramona    2

Rzepak sprzedany w żniwach po 1420 i święty spokoj, teraz to albo rybka albo pi...ka.Trudno doradzić ,cena netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrenalina    10

Jeszcze na głowe nie upadłem aby po żniwach za grosze sprzedawac i bym był Ponad 80 tys w plecki a tak jestem do Przodu .Przechowanie jak narazie nic mnie nie kosztuje kolego Mam swoje Biny i magazyny .Cene na dzis mi Proponuja 1510 z gospo ale myle ze to za malo a ma być Lepsza w Lutym a mam okolo 300 ton wiec kazde 10 zł robi róznice .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

.

Edytowano przez e1leex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ramona    2

Jak ty jesteś taki obszarnik to czemu nie podpisałeś kontraktu bo były podpisywane na 1700 zł ,a teraz to chyba nie do osiągnięcia .Wszystkiego Najlepszego w 2014 r dużych plonów wysokich cen, a teraz ide na Sylwestra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Przez Romek3249
      Witam, z uwagi na panującą suszę nie było możliwe wykonanie u mnie skracania w fazie BBCH 30-31 w pszenicy i pszenżycie, teraz przez weekend spadło 8mm, rośliny odżyły i powraca temat skracania, obecnie rośliny są w fazie 3 kolanka więc zaczął się wielki okres w którym nie powinno się stosować regulatorów wzrostu, pozostaje więc skracanie w fazie liścia flagowego, tylko jakimi środkami najlepiej to zrobić ? Myślałem o samym cerone w dawce 0,6-0,8, mieszance moddusa 0,2 i cerone 0,4, oraz o medaxie (max czy top ? nigdy nie stosowałem medaxu, jeżeli już to jakie dawki ?) Dodam że odmiany to Arkadia i Rotondo, w obu przypadkach nawożenie 160kg N. Ktoś z większym doświadczeniem coś poradzi ?
    • Przez Rolniczek95
      W tym roku będę pierwszy raz zakiszał żyto w baloty, co sądzicie czy po skoszeniu przewracać pokos po kosiarce czy odrazu na wałki i pod prasę, czy macie jakieś rady, doświadczenia na temat zakiszania żyta w baloty. Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj