Zaloguj się, aby obserwować  
lipen17

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , żyto, itp.) 2013

Polecane posty

KRISS75    54

Po ile płacą skupy i mieszalnie pasz za suchą kukurydze?

670 netto kukurydza,żyto 530 netto.

Edytowano przez KRISS75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pszenica paszowa 780zł/t brutto Animex Grodków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam bardzo trudne pytanko jak dla mnie...Otóż posiadam zboże do sprzedania we wcześniejszym poście przeczytałęm że w porcie jest po 830zł. I teraz zaczyna się dla mnie zagadka?, otóż jak z takim portem handlować czy to sie sprzedaje przez jakichś dealerów i z nimi podpisuje się umowy czy trzeba dzwonić bezpośrednio do portu i tam podpisywać kontrakty a potem wieść na port, wolał bym ominąć pośredników i samemu zawieść zboże nawet do portu jeśli mógłbym otrzymać cene wspomnianą830. Proszę o odpowiedź na PW bo myślę że jest na tym forum kilku znawców bardziej doświadczonych i obeznanych ludzi niż ja będe bardzo ale to bardzo wdzięczny za jakiekolwiek informacje które poszerzą moją mało wiedzę na ten temat dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krychu    152

 

670 netto kukurydza,żyto 530 netto.

Rekordowa cena żyta. Gdzie tyle płacą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarek33    4

PZZ Białystok pszenica kons 730zl netto i ku zdziwieniu cargill białystok płaci tyle samo za pszenice paszową a za pszenżyto 630 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

pszenżyto 550+vat, szału nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lipnicak    0

Kolego co pytasz o porty. cefetra lub glencore to firmy które tam działają. kontakt w necie znajdziesz do nich, i wydaje mi się że jak masz ilości całosamochodowe to możesz z nimi rozmawiac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarek33    4

kolego Karolxd czy mógłbyś się dokładniej określic gdzie sprzedałeś swoje zboże??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

Rekordowa cena żyta. Gdzie tyle płacą?

Firma Agri-Plus Szamotuły

@kamil123472 a kto tak mało daje za pszenżyto?

Edytowano przez KRISS75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sybiuszek24    21

U mnie w okolicy Woźniak skupuje żyto po 428zł a pszenżyto po 608zł brutto niestety,i ciekawe czy żyto podejdzie powyżej 500zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

Pszenżyto 630zł/t netto (w góre o 30zl) PIAST Ostrów Wlkp. a jak u was kształtują ceny pszenzyta?


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnum123    288

U mnie w okolicy Woźniak skupuje żyto po 428zł a pszenżyto po 608zł brutto niestety,i ciekawe czy żyto podejdzie powyżej 500zł?

A jak płaci za pszenicę i kukurydzę, bo widzę że podstawia w okolicy pod kukurydzę swoje samochody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heniekii    2

pszenica 785 netto w gospodarstwie i zastanawiam sie czy juz wszystkiego nie sprzedac cena podana przez port

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krecikuryn    6

Sybiuszek żyto jest min po 480 netto z odbiorem z gospodarstwa wiec nie wiem skąd ten Woźniak bierze takie ceny i kto do niego wiezie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

elewar lubycza krulewska w lubelskie pszenica konsumpcyjna 747 brutto (vat 7%)

 

 

lokalni kupcy powiat tomaszów lubelski pszenica konsumpcyjna 740zł pszelew 30 dni lub 720zł kasa do 14 dni, ceny brutto. często bywa że termin płatności się przeciągnie. swoją chetnie sprzedam po 750

jeśli by ktoś był zainteresowany

 

 

Heniekii

cene masz super w moim regionie to tylko pomażyć o takiej.

Edytowano przez grzegorz210182

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnum123    288

Pszenica paszowa 728, konsumpcyjna 750 w każdym skupie w okolicy, jęczmień i przenżyto skupuje tylko jedna firma po 717 i 550. Wszystkie ceny są cenami brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sybiuszek24    21

A jak płaci za pszenicę i kukurydzę, bo widzę że podstawia w okolicy pod kukurydzę swoje samochody.

Szczerze Ci powiem że nie dopytałem ale postaram się podpytać o wszystkie ceny

A skąd piszesz z okolicy? ^^

Może inne lepsze ceny w okolicy są ?

Edytowano przez sybiuszek24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

U mnie w okolicy Woźniak skupuje żyto po 428zł a pszenżyto po 608zł brutto niestety,i ciekawe czy żyto podejdzie powyżej 500zł?

Jak dzwoniłem do nich w zeszłym tygodniu to dawali 400zł. W trochu dalszej okolicy możesz sprzedać po 470zł w Agro-Pasz Moraczewo (koło Rydzyny) albo po 490 w Mixt Poniec. Ceny netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sybiuszek24    21

Widzisz czekają na jak najniższe ceny mają nadmiar to spadek z ceny mają niedobór zboża to troszkę w górę idą nie wiem co robić z tymi cenami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwozd    104

Lubelskie, Zakrzew

pszenica 750zł brutto

jęczmień 740zł brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnum123    288

Szczerze Ci powiem że nie dopytałem ale postaram się podpytać o wszystkie ceny

A skąd piszesz z okolicy? ^^

Może inne lepsze ceny w okolicy są ?

Z drugiej stony Wrocławia patrząc od Ciebie

Edytowano przez magnum123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaczmarek    277

Chętnie kupię żyto 470 netto , pszenżyto 570 netto do 100 km od Łowicza może być z moim transportem min 24 tony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Przez Romek3249
      Witam, z uwagi na panującą suszę nie było możliwe wykonanie u mnie skracania w fazie BBCH 30-31 w pszenicy i pszenżycie, teraz przez weekend spadło 8mm, rośliny odżyły i powraca temat skracania, obecnie rośliny są w fazie 3 kolanka więc zaczął się wielki okres w którym nie powinno się stosować regulatorów wzrostu, pozostaje więc skracanie w fazie liścia flagowego, tylko jakimi środkami najlepiej to zrobić ? Myślałem o samym cerone w dawce 0,6-0,8, mieszance moddusa 0,2 i cerone 0,4, oraz o medaxie (max czy top ? nigdy nie stosowałem medaxu, jeżeli już to jakie dawki ?) Dodam że odmiany to Arkadia i Rotondo, w obu przypadkach nawożenie 160kg N. Ktoś z większym doświadczeniem coś poradzi ?
    • Przez Rolniczek95
      W tym roku będę pierwszy raz zakiszał żyto w baloty, co sądzicie czy po skoszeniu przewracać pokos po kosiarce czy odrazu na wałki i pod prasę, czy macie jakieś rady, doświadczenia na temat zakiszania żyta w baloty. Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj