Zaloguj się, aby obserwować  
lipen17

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , żyto, itp.) 2013

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kissmy...    67

u mnie tak nie płacą za wodę, która to dokładnie gorzelnia?

No no, tak długi staż a zdarza się nam zacytować poprzedniego posta? :D

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasterz    2

Podpisany kontrak na qq. 450 zł tona za 30% gorzelnia Rąbczyn. Tylko że przy tej cenie to wchodzi większa ilość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9889

Nieżychowo mi sie też wierzyc nie chciało mówił mi to wczoraj bo sie pytałem czemu w deszczu kosza qq. Kosili w czwartek a od wtorku nonstop padalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpisany kontrak na qq. 450 zł tona za 30% gorzelnia Rąbczyn. Tylko że przy tej cenie to wchodzi większa ilość.

Możesz podać nr telefonu do tej gorzelni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarmerB    12

kuku mokra Gorzelnia rąbczyn 440 zł netto za 20 ton cena dzisiaj

 

rzepak 1545 zł netto szamotuły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

okoliczna gorzelnia bierze każda wilgotnosć znajomy zawiozł koszoną w deszczu 50 % miała 400 netto dostał obojetnie czy 40 czy 50 %

a jaki termin płatnsci? może na swietej nigdy


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

pszeniczka już dzisiaj po prawie 206 euro netto na kontrakcie listopadowym


Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dromik    4

U mnie ceny u skupujących handlarzy następujące:

Jęczmień 650-720 zł tona

Pszenica 700-750 zł tona

Mieszanka 500-650 zł tona

Pszenżyto 630-680 zł tona

Żyto 450-500 zł tona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabrysiek    82

Czy oriętuje się ktoś w cenach jęczmienia w woj. lubelskim pow. radzyński, parczewski, bialski, łukowski?

Dzwonil do mnie rolnik i mówił że zabrałby ode mnie ok 4 ton (przyczepę). Mowił że w pobliskim AgroCorn Rudno cena wynosi 650zł + vat. Powiedział ze 700 zł pewnie trzeba bd dać. W piątek ma przyjechać na oględziny. Ziarno jest ładne, grube, a całość była przeczyszczona przez wialnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324

targuj się - pewnie nie ma gdzie kupić. zadzwoń do rudna i zapytaj nr 833569197

Edytowano przez aro1975

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyz88    7

Czy oriętuje się ktoś w cenach jęczmienia w woj. lubelskim pow. radzyński, parczewski, bialski, łukowski?

Dzwonil do mnie rolnik i mówił że zabrałby ode mnie ok 4 ton (przyczepę). Mowił że w pobliskim AgroCorn Rudno cena wynosi 650zł + vat. Powiedział ze 700 zł pewnie trzeba bd dać. W piątek ma przyjechać na oględziny. Ziarno jest ładne, grube, a całość była przeczyszczona przez wialnię.

Kolego pewnie że się targuj min 750t. Znajomy po tyle sprzedał NIE odwiewany. Kupujący mówił mu że nie ma gdzie kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabrysiek    82

targuj się - pewnie nie ma gdzie kupić. zadzwoń do rudna i zapytaj nr 833569197

.

 

Dzisiaj wysłałem mamę aby zawiozła próbę do Rudna i efekt był następujący: wilgotność 15% i co jeszcze mam na tej karteczce napisne to białko 10,5. Cena taka jak mówił kupiec, ale do końca roku prawdopodobnie niebędą kupować. Dowiedzailem się, że to pożądny facet. Trzyma trzodę chlewną i pewnie robi już zapasy, mówił mi że juz jeździł gdzieś za kupnem lecz się wycofał, bo słaby był jęczmień.

 

@xyz88 wątpię że dostanę taką cenę.

 

A czy ceny jeszcze kiedyś wzrosną, bo mam troszeczkę zboża na handel:

Pszenżyto ok. 10 ton

Mieszanka: owies-jęczmień ok. 20 ton

Owies: ok. 5 ton

Ale to bd raczej trzymał na razie. Ten jęczmień sobie sprzedam, bo nawet mi troszeczkę przeszkadza, bo leży w stodole na przejeździe.

Edytowano przez gabrysiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elku87    26

witam ja daję za jęczmień z odbiorem własnym 700 zł z vat , pszenica 720 a żyto 500 jeżeli ktoś zainteresowany zapraszam do kontaktu 605859971 kupuję wszystkie xzboża z odbiorem własnym,owies, pszenżyto, kukurydza.


Pomogłem kliknij zieloną strzałkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

.

Edytowano przez e1leex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

witam ja daję za jęczmień z odbiorem własnym 700 zł z vat , pszenica 720 a żyto 500 jeżeli ktoś zainteresowany zapraszam do kontaktu 605859971 kupuję wszystkie xzboża z odbiorem własnym,owies, pszenżyto, kukurydza.

 

Ile za kukurydzę płacisz? Mokra sucha, gotówka na załadunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyz88    7

Płatność przy załadunku?

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Przez Romek3249
      Witam, z uwagi na panującą suszę nie było możliwe wykonanie u mnie skracania w fazie BBCH 30-31 w pszenicy i pszenżycie, teraz przez weekend spadło 8mm, rośliny odżyły i powraca temat skracania, obecnie rośliny są w fazie 3 kolanka więc zaczął się wielki okres w którym nie powinno się stosować regulatorów wzrostu, pozostaje więc skracanie w fazie liścia flagowego, tylko jakimi środkami najlepiej to zrobić ? Myślałem o samym cerone w dawce 0,6-0,8, mieszance moddusa 0,2 i cerone 0,4, oraz o medaxie (max czy top ? nigdy nie stosowałem medaxu, jeżeli już to jakie dawki ?) Dodam że odmiany to Arkadia i Rotondo, w obu przypadkach nawożenie 160kg N. Ktoś z większym doświadczeniem coś poradzi ?
    • Przez Rolniczek95
      W tym roku będę pierwszy raz zakiszał żyto w baloty, co sądzicie czy po skoszeniu przewracać pokos po kosiarce czy odrazu na wałki i pod prasę, czy macie jakieś rady, doświadczenia na temat zakiszania żyta w baloty. Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj