Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ZELKOW    1293
50zł za balota 120 to moim zdaniem już satysfakcjonująca cena ktoś chętny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Taaa ... , ja na sprzedaż po tyle :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, ZELKOW napisał:

50zł za balota 120 to moim zdaniem już satysfakcjonująca cena ktoś chętny ?

Kto robi tego balota Ty?

Ile tego masz ile chciał byś za tonę ale twoje prasowanie. Może znajdę ci kupca, bo znajomy usilnie szuka.

2 godziny temu, zetorki12 napisał:

Taaa ... , ja na sprzedaż po tyle :D.

A Ty po ile chcesz za tonę z twoim owijaniem, też gdzieś tu Radzyń, Lubartów mieszkasz, ta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

u nas akurat zainteresowanie sloma spadlo w tym roku i to ostro ja sprzedalem za tanio raczej ale kasa potrzebna to trzeba bylo sprzedac 280 zł z hektara 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

mazowieckie powiat plocki sloma pszenna pszenzytnia i owsianka i troche z jarej pszenicy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581
U nas już 50zl za gotowa belkę z pola nawet po sipmie.

Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

no to zaden wyczyn ja liczylem ze jak nie sprzedam s pokosu to sprasuje i w stog ustawie i pozniej na lajcie po 50 zł sprzedam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahten    176
7 minut temu, bialy2005 napisał:

U nas już 50zl za gotowa belkę z pola nawet po sipmie.

a jaka waga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOME11    174
6 godzin temu, paktofonikas1987 napisał:

Jego towar i jego cena, a jak nikt nie kupi to też jego sprawa. Takie śmieszne, że ktoś ceni swój towar? Może dokładnie policzył ile ta słoma dostarczy mu próchnicy i czego w zamian musi nawieźć, żeby to zrównoważyć?

200zł/t bez mojej roboty- taką ludzie cenę usłyszą w tym roku. A jak nie pasuje, to ponad 100ha do cięcia, tylko na dobre wyjdzie tej ziemii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Najlepszy biznes to sąsiad krowiarz i dawanie słomy w dzierżawę :) Dajesz mu słomę, on nią ściele i zabierasz obornik - czyli oddaje Ci Twoją słomę z dodatkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No dziwne że jeszcze taki snopek jak Ty się ostał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19554

rozmawiałem z gościem który w ten sposób robi to za 3 ha słomy bierze obornik na te 3 haO.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581
U nas za obornik to jeśli ktoś sam prasuje to obornik z połowy slomy mam takich dwóch zainteresowanych, po sipmie belki maja około 170-180kg. To od znajomego po tyle ma zabierać.

Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    857
ja bym się zgodził ale pod warunkiem że Ty przychodzisz podsciełać 😂 u mnie takie ceny na Podlasiu https://www.olx.pl/oferta/sloma-CID757-IDwL5yn.html https://www.olx.pl/oferta/sloma-w-belach-2018-CID757-IDwFq4h.html https://www.olx.pl/oferta/sloma-zytnia-z-pokosu-CID757-IDwItBJ.html żniwa ceny zweryfikują
  • Sad 1

Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek1975    1395
U mnie z Podlasia kilku handlarzy brało słomę. Jak na razie nie narzekam. W tym roku handluje z że znajomym 15 zł za bele z pokosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kr9292    950

W tamtym roku też miało być drogo umowy podpisywali już w czerwcu a zima po 60-70 z dostawą było w opór. Także spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1293
@damianzbr, jeśli zgodzi się ktoś za 250zł/t to mogę sprasować i załadować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19554
2 godziny temu, Piotrek1975 napisał:

U mnie z Podlasia kilku handlarzy brało słomę. Jak na razie nie narzekam. W tym roku handluje z że znajomym 15 zł za bele z pokosu.

i to jest prawidłowe podejście do sprzedaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka1    255
12 godzin temu, Piotrek1975 napisał:

U mnie z Podlasia kilku handlarzy brało słomę. Jak na razie nie narzekam. W tym roku handluje z że znajomym 15 zł za bele z pokosu.

Ale bajka dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOME11    174
5 minut temu, Anetka1 napisał:

Ale bajka dla dzieci

Propaganda krowiarska🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279
12 godzin temu, Piotrek1975 napisał:

U mnie z Podlasia kilku handlarzy brało słomę. Jak na razie nie narzekam. W tym roku handluje z że znajomym 15 zł za bele z pokosu.

Chyba za małą kostkę xD Podlasie - tam słoma droższa od dobrego siana 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek1975    1395

Ale ja nie jestem z Podlasia i za słomą się nie zabijają. Blisko mnie mieszka facet co skupuje po 8 zł z pokosu także nie reagujcie tak jak nie macie bladego pojęcia . Nigdzie nie pisałem po ile sprzedawałem handlarzom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez avanttura
      Zna ktoś przyczynę owijania się słomy  szczególnie krótkiej pod pierwszy  walec w 654 , jak z tym sobie poradzić ?
      https://www.fotosik.pl/zdjecie/bd7fcee9495c4906
    • Przez wojtek93
      Witam,w tym roku po raz pierwszy będę sprzedawał wysłodki buraczane i kompletnie nie wiem o co z tym dokładnie chodzi (proszę się nie śmiać jestem nowy w tych tematach i szukam porady) Jak kształtują się ceny wysłodków? Wiem że cena w cukrowni to około 30zł ale jak to jest na wolnym rynku? I czy ktoś może wyjaśnić mi o co chodzi z tymi wysłodkami przeliczeniowymi? Jak to się przelicza? Może dla Was to podstawy ale jeszcze raz powiem że nigdy nie miałem z tym do czynienia a nie mam się kogo poradzić:/
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez danielhaker
      Kontynuacja: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj