Polecane posty

szymon09875    9755

Znajomy oferuje po 25 zl 120x120 w siatce po variancie 280 idzie w dol :-)

Edytowano przez szymon09875

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19459

wlkp pow pzl

9 godzin temu, szymon09875 napisał:

Znajomy oferuje po 25 zl 120x120 w siatce po variancie 280 idzie w dol :-)

spółdzielnia sprzedała 750t po 100,-/t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A ja tam sprzedaję małą kostkę po 2,5zł sztuka , gościowi , który jeszcze na niej zarabia . :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19459

jest jeszcze na to zbyt?

U nas konierze szukają słomy jak i siana w małych kostkach jak ktoś ma gdzie przechować to idzie na tym grosza zarobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie mam zbyt wiele na sprzedaż . Na swoje potrzeby się już nie chce tych kostek zbierać , to i na handel też zbyt dużo nie naszykowałem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukaszProcho    91

Ale sloma nie moja kupowana od ludzi po 4 zł balota 125 cm. Waga jednego byla 280 kg średnio wiec wychodzi za balota 40 zł także jak dla mnie zarobek jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19459
6 minut temu, zetorki12 napisał:

Nie mam zbyt wiele na sprzedaż . Na swoje potrzeby się już nie chce tych kostek zbierać , to i na handel też zbyt dużo nie naszykowałem .

U mnie to samo kostek dla siebie już nie robię nawet prasy nie wyciągam, a na małe to po 1000szt słomy i siana bym sprzedał spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ukasz , no to bardzo dobry biznes . No ale co mają w głowach ludzie którzy po tyle oddają ? Sieczkę ?

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukaszProcho    91

Nie wiem nie mój interes wazne ze idzie na tym zarobić. To są tacy "ala rolnicy" praca w mieście a pole to hobby. Klasa ziemi 5-6 sama zytnia prawie sprzątam. TP zytnia zwoze do sebie a z pszenzyta swoją sprzedaje bo druciana taka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
9 minut temu, ukaszProcho napisał:

Ale sloma nie moja kupowana od ludzi po 4 zł balota 125 cm. Waga jednego byla 280 kg średnio wiec wychodzi za balota 40 zł także jak dla mnie zarobek jest 

To chyba co najmniej 60kg gnoju w tej beli jak tyle waży 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

U nas też ludzie sprzedają z pokosu . No i zadowoleni , bo za kombajn mniej , a za słomę kasa bez roboty B|.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukaszProcho    91

Prasowana sucha i w stercie leżała na lezaco. Chyba na pieczarki poszła. Dużo zboza w nich było bo całe zielone obrosly tak tam kombajnami na usługi latają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też sprzedaję małą kostkę po 2,5, ale niestety nie mam tego już za wiele, a zainteresowanie jest spore.                                                                              

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiko80    26

jak biorą z ha anie na godz to tak jest kombajn rozkrecony tylko czujniki strat pikają

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9755

Ja mam teraz w stogu taka zebrę xD bo od znajomego bralem co mu kosil bizon z prędkością lexiona :P i zwozilem raz swoje raz od niego i tak na zmianę i teraz ladnie zielono xD

@soltys48 wiem wiem, wożą codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Też mi zawsze wychodzą średnio 10kg , a nawet odrobinę więcej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez avanttura
      Zna ktoś przyczynę owijania się słomy  szczególnie krótkiej pod pierwszy  walec w 654 , jak z tym sobie poradzić ?
      https://www.fotosik.pl/zdjecie/bd7fcee9495c4906
    • Przez wojtek93
      Witam,w tym roku po raz pierwszy będę sprzedawał wysłodki buraczane i kompletnie nie wiem o co z tym dokładnie chodzi (proszę się nie śmiać jestem nowy w tych tematach i szukam porady) Jak kształtują się ceny wysłodków? Wiem że cena w cukrowni to około 30zł ale jak to jest na wolnym rynku? I czy ktoś może wyjaśnić mi o co chodzi z tymi wysłodkami przeliczeniowymi? Jak to się przelicza? Może dla Was to podstawy ale jeszcze raz powiem że nigdy nie miałem z tym do czynienia a nie mam się kogo poradzić:/
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez danielhaker
      Kontynuacja: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj