Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Byłby ktoś chętny belami słomy 120x120 waga ok 200-220 kg ze słomy żytniej, pszenżytniej, pszenicznej oraz trochę owsianej ???? Mam tego ponad 1200 bel. Słoma znajduje sie w woj. Lubelskim pow parczewski oraz bialski. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
icek1    179

W tym roku wyglądało że słomy będzie więcej ale po zebraniu okazało się że jest dużo mniej niż w słabym poprzednim roku więc szukam by dokupić ale nie ma jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

U mnie też słoma w cenie i  taniej jak 20zł za  belę 120/120 i  ze swoim sprasowaniem się nie kupi . Myślę ,że słoma do  wiosny utrzyma wysoką cenę . 

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W naszych stronach , za słomę z pokosu oferowano - 5zł - Sipma - do 12zl Class Variant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15368

Może podpowie ktoś , gdzie szukać dobrego kupca na słomę w kostkach . Miał bym tak z 500 . Oczywiście mała kostka , tak po 10kg .

Jakbyś 700 skołował na cały samochód to ten co umnie brał chętnie by kupił, miałem mu narobić ale gorąco było i karuzelakiem lżej było rozwalić i na polu próchnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15368

A u nas gotowe bele z załadunkiem na samochód po 23zł sprzedawali bo LBI ze zwierząt pozbawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukaszProcho    91

Jak ktoś jest z okolic łódzkiego (kolo lodzi) to mam namiary na gościa który bierze slome na tony może być mokra za 140 zł netto. Każdą ilość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7209

Czyżby tylko Podlasie obrodziło w słomę? Nie pamiętam tak dobrego roku, wczoraj 1,2ha pszenzyta 30 szt. A dopiero półmetek żniw bo wszystkie jare stoją


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kr9292    950

U nas też słomy z ha w opór. Z jarych gorzej. Faktycznie tak dobrego roku dawno nie było. Dzwonią do mnie rolnicy u których ludzie zamawiali po 60-70 z pokosu a teraz sprzedają po 30-35 zł bo tamci się rozmyślili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Skąd wy te ceny bierzecie ??? :D Mi żeby ktoś dał po 35-40 zł za gotową i niech zabiera :D Będę zadowolony :D

Po ile byś chciał za tonę i czy masz możliwość ładunku na ciężarówkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9907

Kupione kolejne 7.5 ha
6ha pszenżyta 1.5 ha mieszanki owies jęczmień pszenica 12 zl balot 130x120 sam prasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukaszProcho    91

U mnie z pszenzyta ponad 20 bali zbitych dosyć bo wolno jeżdżę ale z jarych za to max 8 z ha. Ogólnie slomy sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jakbyś 700 skołował na cały samochód to ten co umnie brał chętnie by kupił, miałem mu narobić ale gorąco było i karuzelakiem lżej było rozwalić i na polu próchnica.

 

Ile za kostkę oferuje Twój klient ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan222    1

Jak ktoś jest z okolic łódzkiego (kolo lodzi) to mam namiary na gościa który bierze slome na tony może być mokra za 140 zł netto. Każdą ilość.

 

Jestem z łódzkiego o kim piszesz? Czy o Panu Sławku R??? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15368

Ile za kostkę oferuje Twój klient ?

 

Ja wystawiłem na olx po 2zł, nic nie targował nic nie marudził, teraz bym po 2.5 wystawiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Za jakiś czas wystawię po 3 . Się zobaczy . Z ciekawości ważyłem , to kostki mają po 10,5 - 11,2 kg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez avanttura
      Zna ktoś przyczynę owijania się słomy  szczególnie krótkiej pod pierwszy  walec w 654 , jak z tym sobie poradzić ?
      https://www.fotosik.pl/zdjecie/bd7fcee9495c4906
    • Przez wojtek93
      Witam,w tym roku po raz pierwszy będę sprzedawał wysłodki buraczane i kompletnie nie wiem o co z tym dokładnie chodzi (proszę się nie śmiać jestem nowy w tych tematach i szukam porady) Jak kształtują się ceny wysłodków? Wiem że cena w cukrowni to około 30zł ale jak to jest na wolnym rynku? I czy ktoś może wyjaśnić mi o co chodzi z tymi wysłodkami przeliczeniowymi? Jak to się przelicza? Może dla Was to podstawy ale jeszcze raz powiem że nigdy nie miałem z tym do czynienia a nie mam się kogo poradzić:/
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez danielhaker
      Kontynuacja: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj