Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bialy2005    580

@karol6130 skąd jestes kolego?  Bo piszesz o moich rejonach do mnie przyjezdzaja po słome nawet ponad 20km ( Feliksin, Gole Łazy, Kasyldów) bo jest czysta i konkretna a nie latanie po polu za 3 belkami na hektar :)  W poprzednch latach takze po 20 za belke brali i sami prasowali belki srednie mysle max 180-200kg. 


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzechu    249

Koledzy po ile byście wołali za słomę z rzepaku?????

 

Nie ma ekonomicznego uzasadnienia sprzedaż słomy rzepaczanej .

Ja po 200zł/t z pokosu bym nie oddał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja jestem z Lisikierza 

ciekawe ile będzie płacić za słomę pieczarkarnia? 

dwa lata temu mogłem kupić dużą kostkę po 200zł./t. ze sterty ze środka sucha tylko wcześniej kupiłem bele 120 po metal fachu po 32,50zł/sz. 

teraz mam zamówione 20 hektarów ale jest 7 ha jęczmienia sianego drugi raz w maju, teraz się dopiero krzewi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

piwo trzeba też za coś wypić :D  kupiłem wtedy 36 bel i 1600 kg, siana luzem po 20zł , wagi bel nie znam , były ze stodoły jeden rolnik chciał odkupić do paszowozu bo były ładne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9750

Na jednym balocie to 2.5 a na 50 juz 125 wiec zawsze cos :D

Edytowano przez szymon09875

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7136

Nie mam pojęcia w zeszłym roku brałem, a ceny wiadomo jakie były


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek0    1

Będę miał około 500

sztuk 120 cm siatka masa około 200 kg cena 30 zł jak kogoś interesuje to proszę 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
redbull    50

podlaskie , powiat wysokomazowiecki po 50 zł z pokosu i pewnie na tym sie nie skończy jak będzie dalej tak suszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Jak tak dalej będzie suszyć to wypali i słoma będzie droga z resztą pasze też bo i trawę i qq wypalać zaczyna też.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzechu    249

podlaskie , powiat wysokomazowiecki po 50 zł z pokosu i pewnie na tym sie nie skończy jak będzie dalej tak suszyć

 

podana cena za jaką ilość ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    855

@up zapewne od beli i kupujący sam beluje, na szczęście u mnie słomy z pszenżyta będzie sporo aby tylko nie zrównało z ziemią i będę zadowolony bo będę musiał mnie dokupić


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7136

Dobre te ceny macie po 60zl mam 150 gotowe zamówione 20ha pszenicy odbiór z pola pow siemiatycki


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19450

zadatkowałem ok 30 ha z pszenżyta i żyta po 10,- za kulkę ponadto mam już trzeci rok umówione też to 10,- ale z różnych zbóż 15 ha dodam tylko,że kulki 135 po JD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15255

A ja swoją rozrzucę karuzelakiem przetalerzuję posypię łubinu lejkiem i jeszcze talerzówką przemieszam i będę miał próchnicy że hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19450

też wyjscie..........

a ja kupioną przepuszcze przez bydlaki rozrzucę po poplonie z łubinu i próchnicy nic mniej nie będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kr9292    950

Szkola w Czyzewie z pokosu po 60 zł sprzedała. Jak kolega wyzej pisał 50 zł już teraz lub 1000 zł za ha. SZOK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15255

też wyjscie..........

a ja kupioną przepuszcze przez bydlaki rozrzucę po poplonie z łubinu i próchnicy nic mniej nie będzie ;)

Jak masz zwierzaki to tak, a jak ja już nie mam nic to mus coś dla ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez avanttura
      Zna ktoś przyczynę owijania się słomy  szczególnie krótkiej pod pierwszy  walec w 654 , jak z tym sobie poradzić ?
      https://www.fotosik.pl/zdjecie/bd7fcee9495c4906
    • Przez wojtek93
      Witam,w tym roku po raz pierwszy będę sprzedawał wysłodki buraczane i kompletnie nie wiem o co z tym dokładnie chodzi (proszę się nie śmiać jestem nowy w tych tematach i szukam porady) Jak kształtują się ceny wysłodków? Wiem że cena w cukrowni to około 30zł ale jak to jest na wolnym rynku? I czy ktoś może wyjaśnić mi o co chodzi z tymi wysłodkami przeliczeniowymi? Jak to się przelicza? Może dla Was to podstawy ale jeszcze raz powiem że nigdy nie miałem z tym do czynienia a nie mam się kogo poradzić:/
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez danielhaker
      Kontynuacja: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj