Polecane posty

pawel885    2279

Porozrzynać siatkę/sznurek , rozwalić to z grubsza turem i wylać na to kilka beczek gnojowicy- po paru miesiącach będzie dobry nawóz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
savas    3

Na podlasiu w tamtym roku placilismy po 25 zl za bele sami robilismy bele ok 250kg wazyly, w tym roku powinno byc troche taniej ale zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
st220    20

Ja dzisiaj sprzedawałem słomę 2 letnią po 35zł za belę, a tamtoroczną po 40zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1441

U nas jest teraz po 15-20 za balot ! ale z tego roku nie będzie - niektóre mieszanki w okolicy nawet kombajnu nie ujrzą [susza i nie warto ciąć]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUCH1234    93

sprzedam ok 100 balotów po 20 zł chętnych zapraszam do rozmowy 508815309 woj swietokrzyskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkos795    4

Niezłe macie ceny.Ja wystawiłem cene 14 pln za balot 120 na Tablicy,miałem 3 telefony i na tym koniec.W końcu wzięła firma za 80 pln za tonę.Masakra.Szczęście że sam prasuję,bo na prasę by brakło prawie.Niestety nie mam sieki przy kombajnie,i w tym roku też będe zbierał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik115    140

Panowie jeśli ktoś jest z mazowsza (pow. Żuromiński) może wiecie w jakiej cenie może być słoma do prasowania prosto z pola ? Bo potrzebuję ok 200 kulek ;D W tamtym roku płaciłem 20-25 zł w (pow.Płońskim).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian2011    113

WLKP u nas jeden znajomy kilka tyg temu ogłaszał wałek po 15 teraz po 10 zeszłoroczna teraz widzę że kto nie ma sieczkarni odda za symboliczną kwotę nawet darmo ja oddaje kilkanaście ha za obornik wezme ok 60 ton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
90daniel    15

Też bym chętnie sprzedał słomę ok 100 kulek 120x120 cena do uzgodnienia. kontakt 781421119

Edytowano przez 90daniel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojak1986    1862

Jeśli możecie to zostawcie to na polu...Wywozicie próchnice za parę groszy, a pożnie nawozy obornik itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    155

U mnie jest duże zainteresowanie balikami ( kostka) są koło mnie w promilu 30 km 4 stadniny koni to je zaopatruje , oprócz tego inni odbiorcy z ogłoszeń dzwonią.

W tym roku planuję powiększyć ilość słomy zmagazynowanej.

Ogólnie ładny interes.

Może nie życiowy ale zawsze pare złotych do budżetu się doda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal12301    27

Nie wiem gdzie ty tych klientów znajdujesz. Ja wystawiłem ogłoszenie tydzień temu i nikt się nie zgłosił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro30    11

pn.mazowsze 10 zł od sztuki(plus prasa) zbiory tegoroczne

Edytowano przez jaro30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donweter1989    2926

Kuj- pom najtańsze ogłoszenia, które spotkałem to 10zł za bele 120x120 i 0,50zł za małą kostkę. A tak średnio to 20-25zł za bele i 1zł-1,50zł za małą kostkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mefjurolnik    10

Ktoś chce kupić słomę żytnią lub wymienić za obornik ilość ok 150 balotów (120x120) powiat Koniński. Chętni priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek1975    1395

Sprzedam słomę ze sterty zeszłoroczną około 50 bel dobra dla pieczarkarni ponieważ są podgnite nie które . cena do uzgodnienia woj., mazowieckie okolice Zwolenia.

Proszę na pisać na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piters182    29

Ja mam do sprzedania około 50 bel dużych, cena do uzgodnienia woj Lubelskie 607-577-590.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20CBR12    209

jaka cena beli 120x120 z tegorocznych żniw prosto z pola w wielkopolsce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bubki    0

A w powiecie sierpeckim ma ktoś na sprzedaż słome prosto z pola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez avanttura
      Zna ktoś przyczynę owijania się słomy  szczególnie krótkiej pod pierwszy  walec w 654 , jak z tym sobie poradzić ?
      https://www.fotosik.pl/zdjecie/bd7fcee9495c4906
    • Przez wojtek93
      Witam,w tym roku po raz pierwszy będę sprzedawał wysłodki buraczane i kompletnie nie wiem o co z tym dokładnie chodzi (proszę się nie śmiać jestem nowy w tych tematach i szukam porady) Jak kształtują się ceny wysłodków? Wiem że cena w cukrowni to około 30zł ale jak to jest na wolnym rynku? I czy ktoś może wyjaśnić mi o co chodzi z tymi wysłodkami przeliczeniowymi? Jak to się przelicza? Może dla Was to podstawy ale jeszcze raz powiem że nigdy nie miałem z tym do czynienia a nie mam się kogo poradzić:/
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez danielhaker
      Kontynuacja: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj