Piwo111

Ceny ciągników 2013

Polecane posty

roko    0

witam

negocjował może ktoś już cenę Case Farmall 105 U Pro ?

na pokazie za Farmall 95 U Pro chcieli 178 tys netto a 105 nie było

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stiepe    1

poproszę cene proximy80 z ladowaczem, jaki mozna dostać upust

 

proxima 80 z ladowaczem to jakies 156000 zl brutto po rabacie

tel 609320234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radek9833    18

z 10-15 tys zł powinieneś urwać .. Podstawa to skrzynia electrocommand 16x16 sterowanie tylnym podnośnikiem z podłokietnika , wom 540/540e/1000 siedzenie pasażera klima , i sterowanie podnośnikiem i wom z błotnika :) Zapytaj może lepiej o T6.140 zawsze masz te 20 KM zapasu :)

ten new holland byłby pomocnikiem ale na str NH Polska jest że ma Adblue a u mnie w okolicy nigdzie nie ma stacji gdzie mają Adblue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danioq202    14

ad blue możesz zamówić z internetu :)

zapytaj gdzieś w firmie transportowej lub jakimś sklepie z częściami do ciężarówek tam ad blue powinien być ..

A na ile ha ten ciągnik ?? i co miałby robić ?? Może być PW :)

Edytowano przez Danioq202

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
claas16    0

Co do cen na przyszły rok to raczej sie utrzymają ,szczególnie małe ok.80-100kM.A może ktoś ma Claasa 320CX icoś na jego temat mi powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruk372    0

overrange

t6.175 230000 netto opony 650x38 4 wyjscia klima resor kabina pompa 113 skrzynka 16x16 jesli chcesz+amortyzowana oś 17000 +przód podnośnik i wom 25000 co do valtry to nie wiem mam cene na n113 wersja hitech 3 wyjscia resor kabina opony 540x38 klima pompa 90 skrzynka 24x24 +przód wom i tuz +650kg blok wycenili na 270000zł netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blizniak1    0

Czy ktoś wie kiedy w sprzedaży dostępny będzie Zetor Proxima Plus 100, 16 zaworowy i jaka może być jego cena??

Edytowano przez blizniak1

CASE JX60 + TUR 4_________________CLAAS AXOS 330CX
MTZ 82_______________URSUS C330M
SIPMA FARMA II______________________BIZON Z-056
METAL-FACH ''SOKÓŁ''_______________________________UNIA-FAMAROL POZNANIAK 3.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
overrange    2

Dlaczego nh ma tak niskie ceny na tle konkurencji bądź odwrotnie czemu konkurencja ma wyższa ceny niż nh?

Edytowano przez overrange

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Ta valtra co on wypisał to da się kupić za 230-240 netto, nie wiem kto od niego chciał 270

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W dodatku z TUZ i WOM na przodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolwiesz    3

ze wzgl na przepisy o ruchu drogowym w Polsce nie może być zarejestrowany ciągnik o prędkości powyżej 40km\h i dlatego są sprzedawane skrzynie 50 eco czyli v max 40km\h przy zredukowanej liczbie obrotów silnika( ale po gwarancji takową blokadę można usunąć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Jak zapłacisz to ci serwis i na gwarancji zdejmie, jak robią skrzynie 50 km/h to ona jest do takich prędkości przystosowana a jak zrobione przez serwis to gwarancji nie tracisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Problem w tym, że jak ktoś wyżej napisał w polsce przepisy dopuszczają 40 km/h. Taka też jes homologacja na rynek polski. Dlatego nie każdy serwis może chcieć to zrobić oficjalnie. A jeśli nie oficjalnie to tylko po gwarancji umówić się z pracownikiem serwisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
instas    21

Kupował może ktoś ostatnio dawnego pol-mota tz. Ursusa 10014H lub 9014H w konfiguracji z turem lub bez? Interesuje mnie cena tego ciągnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj