Piwo111

Ceny ciągników 2013

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Radek9833    18

Witam.

Ile może kosztować Valtra N 92?

Z góry dziękuję za odpowiedź. :)

wyżej się pytałem 190tyś netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1537

MF 7616 -390 tyś netto a Fendt 716-490 tyś netto

 

czy ja dobrze widzę ? 390 tys netto ? MF ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1537

sporo

mnie interesowała by Dyna 4 albo 6

wyposażenie to 1 albo 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukaro    1

Potrzebuje cenę Kuboty M7040, jezeli jest ktos w temacie to niech napisze ile mozna urwac. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klek79    0

Chciałbym się dowiedzieć ile kosztuje New Holland t6.120 w wersji standardowej, a ile w wersji opcjinalnej z amortyzacją przedniej osi, klimatyzacją, pneumatyką i obciążnikami z przodu, ewentualnie ze skrzynią elektro command. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danioq202    14

New Holland T6.120 w standardzie ma klime pneumatykę i skrzynie electrocommand i obciążniki przednie :) ( tak mi mówił dealer na Agro show ) a cena to ok 190 tys zł netto do negocjacji .

Za amortyzacje przedniej osi musisz doliczyć 15-20 tys zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgredi    0

Agrotron K410 wersja B plus przedni tuz i amortyzowana Ośka za 213 tyś to dobra oferta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radek9833    18

Agrotron K410 wersja B plus przedni tuz i amortyzowana Ośka za 213 tyś to dobra oferta?

213 netto czy brutto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roko    0

Agrotron K410 wersja B plus przedni tuz i amortyzowana Ośka za 213 tyś to dobra oferta?

myślę ze to bardzo dobra cena

widziałem fakturę za k410 sztywna oś i bez tuza za 200 tys

a za tuz ok10 tys i oś też z 10( post wcześniej 10-15)

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vicia1223    11

Witam .Panowie znacie cenę New Hollanda t4030 deluxe 78Km lub t4.75 ?? Pierwszy jest niższy i pasowałby mi do chlewni i zarazem do tura który by bardziej podchodził ..

 

A tak z innej beczki ile mogę wyrwać za ursusa 3512 , 1996 rok , półtora roku pracuje w ładowaczu 3-sekcyjnym , nowy firmy hydramet giżycko , w komplecie łyżka 1.5m krokodyl 1.2 i widły do słomy , dodatkowo posiada wspomaganie fabryczne zamontowane razem z ładowaczem . Zestaw w pełni sprawny , pierwszy właściciel ..


wschodni koniec mazowsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Wczoraj pytałem dilera się o małego NH i mówił mi chyba o T4,75, jak ma on 75 km, to mówił że teraz takiego sprzedał za 125 netto, z klimą i ładnymi bajerami, koło 100 za gołego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Johny 125 km serii 6r zapomniałem symbol ile w podstawie bedzie kosztował? 255 netto to drogo jak za niego, podstawa z klimatronikiem a reszta standart. Nh 117 km serii 6, najmniejszy z silnikiem 6 cylindrowym, 155km z boostem za 210 netto to dobra cena? Takie dostałem ceny na ciągniki na placu stojące tych 2 marek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj