Piwo111

Ceny ciągników 2013

Polecane posty

PATr    409

Ta valtra jakie ma wyp. Os, kabina, zlacza hydrauliki, tuz, wom itp. I to cena z vatem czy bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Według mnie dobra cena, mi za versu t155, krzykneli 310 z tuzem ale bez womu, z womem 320 netto, tyle że to rocznik 2012 i ma 100 mth nabite na pokazach, więc jak za t133 to chyba dobra cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stiepe    1

Stiepe, mógłbyś podać orientacyjną cenę za forterrę 120 hsx w pełnym wyposażeniu (z wyjątkiem przedniego tuz i wom) oraz z obciążnikami przód i tył? taką dość realną :) Orientuje się ktoś może jak kształtują się ceny DF serii 5? Np. 5110 w podstawowej wersji? Dzięki za odp.

 

taka forterra 120 hsx to 225000 zl brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danioq202    14

Jaki ciągnik będzie najlepszy w granicach 100 km ?? Proszę o model i cenę z góry dzięki

 

 

Massey ferguson 5455 :) cena ok 220 tys zł netto :) ciągnik ekonomiczny mało pali zwrotny silny no i najważniejsze mało awaryjny ..

New Holland T6.120 ( 110 KM ) podstawowa wersja skrzynia 16x16 klima itp cena 190 tys zł netto do negocjacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

Valtra N113 HiTech3 wersja rolnicza 219 tyś netto, w wersji leśnej 276 tyś. netto mam wycenę w wersji leśnej jak ktoś chce mogę przesłać na emali. N92 jak pamiętam w zeszłym tygodniu 180 tyś. netto n92 ostatnia sztuka z tego co mówił dealer

Edytowano przez Filipoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielone14    3

Jaki polecicie mi ciągnik w cenie do 25-30tys., ma być mocniejszy od c-360(w granicach 80-90kM),bez 4x4,traktor na 3,5ha pola(3klasa) i ok2,5 łąki, myślałem nad Ursusem 912,385, ew. jakieś propozycje Zetor albo MF, raczej bym nie chciał JD,Case itp. bo słyszałem że remonty są dość drogie. A czy jakieś dotacje na ten traktor można dostać, jakie warunki trzeba spełnić i czy można będzie kupić od osoby prywatnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak z napędem na tył to 912...duży, ciężki, częsci tanie i wszędzie a i każdy mechanik naprawi. Ale szczerze mówiąc na takim areale to i c 330 się nie zmęczy:) Ale jak ktoś ma pieniądze do rządzi:) Dotacje można uzyskać na sprzęt max. 5-cio letni (przynajmniej tak było kiedyś). Ale póki co i tak nie ma na nic szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielone14    3

e tam dużo kasy na traktor nie ma...moje c-360 już swoje zrobiła wiec trza kupić coś lepszego

snickers_2005 masz jakies inne propozycje?

 

byłem u koleśia co kupił traktor ursus nie wiem jaki model coś z przed 2000rocznika i dostał dotacje(kupił ok 2008/9r)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danioq202    14

Może dostał dotacje młodego rolnika wtedy 50 tys zł .. Z tego co mi wujek mówił nie trzeba się było z tego rozliczyć więc mógł kupić co chciał ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z mniejszych ciągników proponowałbym rozważyć zetora np 7211 lub 7711 oraz wersje z przednim napędem. Sam mam 7211 od nowości i jest to naprawdę niezawodna maszyna. Chyba najlepsza seria jaką zetor wyprodukował. Jak na ciągnik z tamtych lat to komfort całkiem niezły (duża kabina, fotel pasażera, nawiewy, amortyzacja przedniej osi) a mówienie o dużym spalaniu to kompletna bzdura. Za 30tys. już całkiem przyzwoity egzemplarz może się trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami    5

czy ktos z was nie pytał się o cene nowych john deerów z serii 6MC? w 'top agrar Polska' jest napisane , że ciągniki będą dostępne w sprzedaży od listopada więc powinny być już jakieś ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadget    1

Jeśli ktoś jest zainteresowany ceną ciągników Case jx, jxu lub Maxxum100..to na komunikator zapraszam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuki88    0

Witam kto sie orientuje w tegorocznych cenach na ciagniki o mocy 170 KM ? Interesuje mnie JD NH Case Valtra :) Jesli sa tu jacys przedstawiciele ktorzy maja powazne propozycje to pisac :)

 

Witam, ja w ten weekend na wystawie w skrzelewie usłyszałem za STEYRA CVT 170 (odpowiednik dużego case puma) z amortyzowaną przednią osią i skrzynią bezstopniową cvx 300.000 netto, także case pewnie tyle samo mniej więcej. Ale z tego co się orientuję to jakaś bardzo niska ta cena chyba. Nie wiem czy teraz jakaś promocja na nie jest czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubus86    2

Witam. Czy orientujecie sie zetora forterre 140HSX z przednim tuzem, kabina lux (amortyzowana) szerokimi oponami z tylu (600), pełnymi obciażnikami i skrętnymi przednimi błotnikmi bo zetor za to sobie życzy dopłaty 1500zł masakra a za szersze opony 6000 zł. Ja dostałem ofertę 250000 zł bruto i już nic nie chca zejc chyba ze przyniosę lepsza podpisana oferte to powiedzieli ze ja wtedy przebija o pare tysiecy a tak to już niechca. A i zetor mógł by wprowadzic do swojej oferty 6 cylindrów i amortyzowana przednią oś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CezarKing    3

 

Witam, ja w ten weekend na wystawie w skrzelewie usłyszałem za STEYRA CVT 170 (odpowiednik dużego case puma) z amortyzowaną przednią osią i skrzynią bezstopniową cvx 300.000 netto, także case pewnie tyle samo mniej więcej. Ale z tego co się orientuję to jakaś bardzo niska ta cena chyba. Nie wiem czy teraz jakaś promocja na nie jest czy coś.

 

 

Witam :) ja ogolnie dostalem oferte na Case pume 170 nie CVX tylko zwyczajny z super wyposazeniem, przednia os szyberdac radio kogut miekka os felgi 42 z tylu przod 30 4 pary zlaczy tuz sterowanie zewnetrzne i programowalne uwrocia 19 nadbieg ekonomiczny obciaznik 1000kg i to wszystko za 315 000 netto... wiec super oferta... a jesli juz ktokolwiek kupuje ciagnik to powiem wam zebyscie sie ubiegali o wycieczke do fabryki gdzie skladaja wasza maszyne bardzo czesto mozna to za darmo otrzymac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrc1005    53

Witam,

 

Jakie ceny wam się udało wynegocjować na poniższe modele???

 

FARMTRAC 675DT

ZETOR MAJOR 80

URSUS 8014H

 

Nie interesuje mnie cena katalogowa.

 

Z góry dziękuję

Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrc1005    53

Witam,

 

Ile moża urwać z ceny przy zakupie ciągnika z poprzedniego roku produkcyjnego. Istnieją przeceny tak jak w przypadku aut osobowych???

Opłaca sie kupować egzemplaże powystawowe (testowe)

 

Pozdr

Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj