Piwo111

Ceny ciągników 2013

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mati199112    0

Witam. Pisałem już o tym w temacie ciągnik do 30ha, ale nikt nie odpisuje i nie wiem gdzie się zgłosić. Chciałbym kupić ciągnik na raty lub leasing pod koniec roku bo mam sypiące się c-360 i c-330, myślałem nad jakimś 100 konnym na 24 ha i moje pytanie jest takie jakie polecacie i jakie są ceny, jestem z okolic Inowrocławia, myślałem nad Zetorem lub New Hollandem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
case-jxu-95    12

Witam. Pisałem już o tym w temacie ciągnik do 30ha, ale nikt nie odpisuje i nie wiem gdzie się zgłosić. Chciałbym kupić ciągnik na raty lub leasing pod koniec roku bo mam sypiące się c-360 i c-330, myślałem nad jakimś 100 konnym na 24 ha i moje pytanie jest takie jakie polecacie i jakie są ceny, jestem z okolic Inowrocławia, myślałem nad Zetorem lub New Hollandem. Pozdrawiam

Mam podobny areał .Od 4 lat posiadam case jxu 95 jestam z niego zadowolony wiadomo to nie fendt czy john deere ale daje radę na tą chwilę mam nakręcone 1600mh zero awarii cena wtedy to ok 130tys netto full wypas.Na tą chwilę case już wycofuje się z tego modelu zastąpić ją ma farmall u ,a to już inna bajka cenowa i jakościowa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danioq202    14

Witam. Pisałem już o tym w temacie ciągnik do 30ha, ale nikt nie odpisuje i nie wiem gdzie się zgłosić. Chciałbym kupić ciągnik na raty lub leasing pod koniec roku bo mam sypiące się c-360 i c-330, myślałem nad jakimś 100 konnym na 24 ha i moje pytanie jest takie jakie polecacie i jakie są ceny, jestem z okolic Inowrocławia, myślałem nad Zetorem lub New Hollandem. Pozdrawiam

 

Ile chcesz przeznaczyć na ciągnik ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
case-jxu-95    12

witam interesuje mnie ciagnik o mocy 50-65km do tura predkosc jazdy >30km na drogach ....... np case jx60 wpiszcie mi jakie znacie i cene orientacyjnie dzieki

Jestem użytkownikiem farmall a 65 następca jx 60 puki co śmiga aż miło a pali tyle co nic daje śmiało radę z zawieszany 1000l opryskiwaczem jest zwrotny a w transporcie z przyczepą 8t elastyczność 3 cylindrowego motoru przyjemnie zaskakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtoon    8

Chłopaki, orientujecie się za ile teraz można dostać T4.55. Pasował by mi do mniejszego tura. A zasada jest taka że mały mało pije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    497

na allegro wystawia się kilku sprzedawców z tymi traktorami, więc ceny są praktycznie na widelcu.

 

jakby CI się ciągle nie chciało szukać: 165-170 brutto

Edytowano przez nunu85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danioq202    14

Zamiast kupować nowy ciągnik rozejrzyj się za czymś używanym :)

Weź pod uwagę Massey Ferguson model 5445 lub 6255 .

Ciągnik mało awaryjny oszczędny małe spalanie wygodna kabina ..

Za 90 tys zł można wyrwać naprawdę zadbany egzemplarz .

 

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez KRISTOFORn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajmanek15    6

No tak moge ale czy nie lepiej mi wziac nowy ciagnik np za 140 tys. brutto i miec rózne upusty i wg dogodniejsze warunki czy lepiej wziac kredyt w BS na duzy procent i to na 100 tys?

Edytowano przez Marcin91
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danioq202    14

Kupisz ciągnik za 140 tys zł brutto ok . Ale nie będziesz miał na pewno tego co w tym używanym .

Fakt masz różne upusty na nowe maszyny ale można szukać masyzn z rynku wtórnego np roczne lub dwuletnie i zapłacisz i tak połowę tego co za nowy .

Edytowano przez Danioq202

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati199112    0

W używanych nie wiadomo co się trafi może być w stanie doskonałym i pojeździ kilka lat a może być też doskonały i pierwszy wyjazd w pole i już awaria a nowy to jednak nowy bynajmniej ja myślę, że jak na mój pierwszy taki ciągnik to wolałbym nowy

Edytowano przez mati199112

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

ja powiem tak jak mi kolega stwierdził jak zapytałem sie o Lambo

Ja: co sadzisz o Belarusie

Kolega: wszysko OK po zatym iz hydraulika i sprzegła padło w pierwszym roku (ciagnik+tur)

Ja: i co kupiłbys go ponownie ?

Kolega: Raczej Tak. Jest to najtańszy ciagnik a robote zrobi i jest nowy.

Ja: He kogo nie zapytam z włąscicieli o ich ciagnik kazdy chwali swój

Kolega: Ja swojego nie chwale ale za te pieniadze nie kupie nic nowego ale jakbym mial wiecej kasy to wziałbym cos zachodniego a tak w przyszłosci raczej takze wezme "ruska"

 

I jak oceniacie ocene SUBIEKTYWNA czy OBIEKTYWNA :) i tak włąsnie ztecydowałem sie na zachodniego.

 

"Tani" nowy Belarus i tak duzy skok z wygoda wzgledem seri Ursusa C-XXX

 

A wiec Jesli MASZ w planach wiekszy przypływ gotówki to kup zachodniego na pewno wygoda i praca tym ciagnikiem bedzie czysta przyjemnascia ale natomiast jesli zamierzasz wziac kredyt itd. to zastanowu sie na "ruskiem" albo Farmtrac .tylko nie kupuj na siłe ciagnika wszystko w miare mozliwosci a nie tylko tak aby sasiadom opadły kopary a Ciebie z czasem dopadł Bank

 

ps. jak ktos zainteresowany to posiadam kompletny cennik Farmtrac pisac co chcecie wiedziec

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    497

ceny farmtraca w wersji podstawowej znam z allegro, ale skoro masz pełen cennik, to jestem ciekaw, co i za ile można dołożyć do standardu do takiego powiedzmy 685dt.

Edytowano przez nunu85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajmanek15    6

ja powiem tak jak mi kolega stwierdził jak zapytałem sie o Lambo

Ja: co sadzisz o Belarusie

Kolega: wszysko OK po zatym iz hydraulika i sprzegła padło w pierwszym roku (ciagnik+tur)

Ja: i co kupiłbys go ponownie ?

Kolega: Raczej Tak. Jest to najtańszy ciagnik a robote zrobi i jest nowy.

Ja: He kogo nie zapytam z włąscicieli o ich ciagnik kazdy chwali swój

Kolega: Ja swojego nie chwale ale za te pieniadze nie kupie nic nowego ale jakbym mial wiecej kasy to wziałbym cos zachodniego a tak w przyszłosci raczej takze wezme "ruska"

 

I jak oceniacie ocene SUBIEKTYWNA czy OBIEKTYWNA :) i tak włąsnie ztecydowałem sie na zachodniego.

 

"Tani" nowy Belarus i tak duzy skok z wygoda wzgledem seri Ursusa C-XXX

 

A wiec Jesli MASZ w planach wiekszy przypływ gotówki to kup zachodniego na pewno wygoda i praca tym ciagnikiem bedzie czysta przyjemnascia ale natomiast jesli zamierzasz wziac kredyt itd. to zastanowu sie na "ruskiem" albo Farmtrac .tylko nie kupuj na siłe ciagnika wszystko w miare mozliwosci a nie tylko tak aby sasiadom opadły kopary a Ciebie z czasem dopadł Bank

 

ps. jak ktos zainteresowany to posiadam kompletny cennik Farmtrac pisac co chcecie wiedziec

Jesli masz ten cennik to czy mogl bys podac wszytskie modele tak w granicach od 75km do 110km ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danioq202    14

Chłopaki, orientujecie się za ile teraz można dostać T4.55. Pasował by mi do mniejszego tura. A zasada jest taka że mały mało pije :)

 

 

140-155 tys zł brutto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arek14    0

Steyr 6125 profi classic nowy, 218 000 zł netto. Rocznik 2012 amortyzowana kabina, opony 480/600, przednie obciążniki 540 kg, dodatkowe oświetlenie, skrzynia 16x16. Jak myślicie dobra cena ?


Szanuj wypowiedzi innych a i twoje też będą szanować.

-Zetor Team-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    497

ma już ad blue? bo to trochę podnosi cene.

 

A cena zła nie jest. Gdyby to był traktor z 2013, toby była rewenacyjna. Ale jako, że już rok stoi na placu, to i nieco traci na wartości.

 

 

@ wojtoon

Nie wiem, czy da sie kupić nowego nh od nie swojego dealera. Case i steyr dealerzy nie z Twojego regionu sprzedawać nie chcą.

Jest rejonaliacja i mają podpisane umowy, że nie będą podbierać sobie klientów pod groźbą nawet utraty statusu bycia dealerem.

Edytowano przez nunu85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danioq202    14

Steyr 6125 profi classic nowy, 218 000 zł netto. Rocznik 2012 amortyzowana kabina, opony 480/600, przednie obciążniki 540 kg, dodatkowe oświetlenie, skrzynia 16x16. Jak myślicie dobra cena ?

 

 

 

Myślę że cena dość dobra ale można jeszcze negocjować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruk372    0

Witam czy cena ostateczna case maxxum 140 multicontroller opony 650,skrzynia 17*16,pompa 113l,przedni tuz+wom,klima,resor kabina,oś amortyzowana,trzy pary wyjść cena 239000 zł netto i prasa rb 454 rotor full opcja cena 89000 zł netto to jest dobra cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danioq202    14

Powiem Ci że cena bardzo dobra ..

Znajomy za swojego Maxxuma z amortyzacją kabiny skrzynią 16*16 amortyzacją kabiny ( bez tuza womu i miekkiej osi ) zapłacił 240 tys zł netto więc cena bardzo dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vrykoulakas    11

ja za Maxxuma 110 MC ale na full full wypasie z monitorem AFS 700, opony 600, felgi spawane, skrzynia 17*16, pompa 113l, przedni tuz+wom, klimatronik, resorowana kabina, oś amortyzowana,cztery pary wyjść, wzmocnione siłowniki 90mm, elektryczne lusterka, fabryczne przygotowanie do ładowacza, dodatkowe światła, radar i jeszcze parę pierdół dałem 273 tys netto, prasa RB 344 80 tys netto, kruk 372 wydaje mi się że to bardzo bardzo dobre ceny :) u kogo takie ?

 

nunu85, a ja miałem gdzieś ich rejonizację, niech się oni rejonizują jak chcą, ja kupię tam gdzie ja będę chciał :) wg rejonizacji do "swojego" dilera miałbym 120km, tam gdzie będę kupował mam 60 km, a jak im nie pasują moje pieniądze to idę do kogoś innego i tyle :) jak nie Case to byłby JD 6R

Edytowano przez Vrykoulakas

Bear The Truth 2 + ICS Camo Hunter + NAP Spitfire ew Weihrauch HW 100T
Patrz przed siebie Traktory są wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj