Piwo111

Ceny ciągników 2013

Polecane posty

Danioq202    14

Na Case nie dostałem oferty :/

Tylko go oglądałem :)

Za New Hollanda w pełnej opcji powiedzieli mi 160-170 tys zł netto .

Ciągnik ma być jako główny ale w sumie do wszystkiego będzie pracował z Turem ..

Więc cena New Hollanda z Turem stoll z pełnym wyposażeniem i ( może uda się z tuzem ) to 220-225 tys zł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojterek91    0

Pogadaj lepiej z korbamkiem ..

Wujek kupował od nich ciągnik w 2010 r Massey ferguosn 5475 ( 150 KM ) Z tuzem odważnikiem amortyzacją osi przedniej zapłacił 245 tys zł netto :) Był to już jego trzeci ciągnik i brał od nich już kilka maszyn ale wydaje mi się że za 270-280 tys zł netto wyrwiesz jeszcze amortyzacje kabiny :)

 

A co do kuboty ..

Szczerze wybrał bym New Hollanda ale wadą jest ad blue :/

 

Stoję sam zakupem ciągnika i interesuje mnie New Holland T5.105 Case Farmall 105U Lub kubota m9960 ..

Może ktoś coś powiedzieć na temat tych ciągników ??

 

 

baa ale to było 3 lata temu a teraz podskoczyły ceny do góry zobaczymy jak to będzie czy wezmę amortyzacyjną kabinę

 

ma może ktoś jakąś Kubote i czy dobrze się sprawuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie chcę sie zapytać czy wiecie dlaczego w prasie rolującej Famarol df 1.8v niechce mi ucinać siatki ???

Prosze o szybko odpoiwedź

 

Post nie na temat +1 punkt ostrzeżeń

Edytowano przez razor275

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruk372    0

Nh t6.175 opony 650,cztery pary wyjść,klima,resor kabina,skrzynia 16*16,pompa 113 l,cena 229000 zł netto+amortyzacja oś 17000 zł+podnośnik przód+wom 18000 zł netto=264000 zł netto. 2. Nh br7070 full opcja z nożami 111000 zł netto 3. Nh br7060 full opcja z nożami 94000 zł netto.Czy to dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eryko    35

Nh t6.175 opony 650,cztery pary wyjść,klima,resor kabina,skrzynia 16*16,pompa 113 l,cena 229000 zł netto+amortyzacja oś 17000 zł+podnośnik przód+wom 18000 zł netto=264000 zł netto. 2. Nh br7070 full opcja z nożami 111000 zł netto 3. Nh br7060 full opcja z nożami 94000 zł netto.Czy to dobre ceny.

 

Cena T6 po negocjacjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszBONQ    34

witam, fabrycznie nowy fendt 312 vario z rocznika 2011 u korbanków po negocjacjach 66500 euro. w cenie przedni tuz z obciążnikiem blokowym, oś amortyzowana, tms, klima. Resztówki obu marek z lat ubiegłych bez adblue jeszcze jakieś są dostępne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tracker    633

Witam

Co możecie polecić z zakresu mocy ok. 90-110 KM w cenie do 150 000 brutto, oczywiście 4x4, do orki, agregatu uprawowo siewnego, transportu, prasy belowej, w przyszłości może do tura. I proszę podać ceny jak wiecie. Zastanawiałem się nad Ursusem 10014h, Farmtrakiem NH.Dzięki

Edytowano przez tracker

Bóg Honor Ojczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruk372    0

Tak częściowo po negocjacjach diler powiedział że to ceny praktycznie do sprzedaży gdyż oni nie mówią na początku ceny z kosmosu a póżniej mega upust robią tylko cena do sprzedaży.Upust dostałem na prasę ze 120 na 111 po targowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    497

@kruk

Cena dobra. JA się na wiosne ze swoim dealerem miesiac targowałem i za odpowiednik twojego traktora spod znaku steyr zgodziłem się dać, przy bardzo podobnym wyposażeniu (z tym że bez przedniego womu i z oponami 600 oraz 17-tym biegiem) 256.

Niżej nie chcieli zejść.

 

@ tracer

JA bym na twoim miejscu brał farmtraca. Dobry silnik, dobre podzespoły, z których jest złożony, 2 lata gwarancji, dobre opinie użytkowników no i cena całkiem całkiem.

Za mniejszego i zwiniejszego 88KM 690DT dasz 130 brutto i masz praktycznie wszystko co potrzeba (oprócz klimy). NAtomiast mocniejszy, masywiejszy 7100 (98KM), z bardzo dobrą skrzynią, której nie powstydziłby sie zaden zachodni traktor i hydrauliką boscha dasz 160

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danioq202    14

Witam

Co możecie polecić z zakresu mocy ok. 90-110 KM w cenie do 150 000 brutto, oczywiście 4x4, do orki, agregatu uprawowo siewnego, transportu, prasy belowej, w przyszłości może do tura. I proszę podać ceny jak wiecie. Zastanawiałem się nad Ursusem 10014h, Farmtrakiem NH.Dzięki

 

JA polecił bym Ci New Hollanda TD5000 lub TD5

Sąsiad ma New Hollanda TD5050 ( 90 KM ) zapłacisz 150 tys zł brutto z bezsprzęgłowym rewersem klimą itp .

Naprawdę polecam .

Miałem okazje orać nim przez chwilę i ciągnik bardzo dobrze sobie radził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

Witam

Co możecie polecić z zakresu mocy ok. 90-110 KM w cenie do 150 000 brutto, oczywiście 4x4, do orki, agregatu uprawowo siewnego, transportu, prasy belowej, w przyszłości może do tura. I proszę podać ceny jak wiecie. Zastanawiałem się nad Ursusem 10014h, Farmtrakiem NH.Dzięki

 

Wyda sie to moze śmieszne ale ja jak kolega powyzej polecam Ci Farmtraca 685dt cena tak jak mówił tylko ze on jest goły!! za te pieniadze :( ani klimy ani obc. i 130tys brutto

Własnie ja szukałem tak jak Ty i zdecydowałem sie na Lamborgini R3 EVO 85 za 157brutto mechanik z całym wyposazeniem czyli obc. przód, klima, 20x20 :) opróć okna w dachu i haków. Czyli cos pokroju Farmtraca w podobnych pieniadzach bo jak dozbroisz Farmtraca w w/w pierdoły zrobi sie podobna cena i wybrałem to co widzisz :) mam nadzieje ze podjełem słuszna decyzje. Miałem kupic Belarusa i sprzet do niego ale jak komus mowiłem co kupuje to mówił "zamiast sie roziwjac cofasz się" a z drugiej strony wszyscy u mnie w okolcy pomykaja Ruskami i jak ich sie zapytam czy polecaja itd. to super latywy najlepszy ciagnik a jak spytałem sie kolegi czy kupił by ruska ponownie to rzekł " raczej tak, bo to najtańszy ciagnik na rynku i tej mocy a jakbym miał troszke grosza wiecej to darował bym sobie belarusa" cena Belarusa952 100tys brutto i ciezko teraz znalezc takiego w tej cenie.

Tak czy siak towar kupywany przez nas tj ciagniki nie jest wart tych pieniedzy. Popatrzcie na ruska za 100tys i samochód za 100tys itd. wykonanie w ciagniku a samochodzie to troszke inna kategoria.

jesli cie interesuje cennik farmtraca to pisz co chcesz zobaczyc mam wyposazenie i dane modele

 

aha jeszcze jedno teraz maja promocje na lambo r3 za 117netto w mechaniku. ja bym sobie odpuścił Case (Farmall A) i NH (5.TD) jedynie Farmall U lub serie T.

Edytowano przez janczar810

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszT6030    0

Nh t6.175 opony 650,cztery pary wyjść,klima,resor kabina,skrzynia 16*16,pompa 113 l,cena 229000 zł netto+amortyzacja oś 17000 zł+podnośnik przód+wom 18000 zł netto=264000 zł netto. 2. Nh br7070 full opcja z nożami 111000 zł netto 3. Nh br7060 full opcja z nożami 94000 zł netto.Czy to dobre ceny.

 

Wydaje mi się ze ceny bardzo dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artursz89    454

Witam

Co możecie polecić z zakresu mocy ok. 90-110 KM w cenie do 150 000 brutto, oczywiście 4x4, do orki, agregatu uprawowo siewnego, transportu, prasy belowej, w przyszłości może do tura. I proszę podać ceny jak wiecie. Zastanawiałem się nad Ursusem 10014h, Farmtrakiem NH.Dzięki

Wyda sie to moze śmieszne ale ja jak kolega powyzej polecam Ci Farmtraca 685dt cena tak jak mówił tylko ze on jest goły!! za te pieniadze :( ani klimy ani obc. i 130tys brutto

Własnie ja szukałem tak jak Ty i zdecydowałem sie na Lamborgini R3 EVO 85 za 157brutto mechanik z całym wyposazeniem czyli obc. przód, klima, 20x20 :) opróć okna w dachu i haków. Czyli cos pokroju Farmtraca w podobnych pieniadzach bo jak dozbroisz Farmtraca w w/w pierdoły zrobi sie podobna cena i wybrałem to co widzisz :) mam nadzieje ze podjełem słuszna decyzje. Miałem kupic Belarusa i sprzet do niego ale jak komus mowiłem co kupuje to mówił "zamiast sie roziwjac cofasz się" a z drugiej strony wszyscy u mnie w okolcy pomykaja Ruskami i jak ich sie zapytam czy polecaja itd. to super latywy najlepszy ciagnik a jak spytałem sie kolegi czy kupił by ruska ponownie to rzekł " raczej tak, bo to najtańszy ciagnik na rynku i tej mocy a jakbym miał troszke grosza wiecej to darował bym sobie belarusa" cena Belarusa952 100tys brutto i ciezko teraz znalezc takiego w tej cenie.

Tak czy siak towar kupywany przez nas tj ciagniki nie jest wart tych pieniedzy. Popatrzcie na ruska za 100tys i samochód za 100tys itd. wykonanie w ciagniku a samochodzie to troszke inna kategoria.

jesli cie interesuje cennik farmtraca to pisz co chcesz zobaczyc mam wyposazenie i dane modele

 

aha jeszcze jedno teraz maja promocje na lambo r3 za 117netto w mechaniku. ja bym sobie odpuścił Case (Farmall A) i NH (5.TD) jedynie Farmall U lub serie T.

 

Tylko widzisz ty masz za 157 brutto właśnie mechanika czyli sprzęgło suche rewers mechaniczny w dźwigni koło siedzenia. Plusem za to jest silnik 4l

A np ja kupiłem TD5.85 za 131 tyś brutto z mokrym sprzęgłem rewersem hydraulicznym bezsprzęgłowym przy kierownicy i też klima (tylko że silnik F5C 3,2 l). Obecnie kosztuje on 140 tyś brutto ale to dalej 17 tyś różnicy.. W cenie 157 brutto to pewnie by TD5.105 wyhaczył z mokrym sprzęgłem a tam silnik już jest (a właściwie jeszcze bo w T5 już tylko te F5C podrasowane zostały) silnik NEF 4,4l

 

a cenę za te lambo to wydaje się że dobrą dostałeś.

 

 

A co do ciagników NH uwazam te ciagniki jak to powiedziec za takie c360 ktorą wszyscy musza miec w latach '80 szesdziesiatki a teraz to praktycznie kazdy NH i raczej cena jest zbytnio zawyzona.

 

jaką dostałes oferte na Farmalla U tak z ciekawosci sie zapytam bo chce porównac cene z moja co dostałem.

 

Tak a Farmall U to T5 tylko że z czerwono maską ale że CASE to był godny twojej uwagi:D... Wy to się czepnęliście tych NH co niektórzy jak przemysł muzyczny Disco Polo. Fajne tanie ludzie się interesują nimi to trzeba je zgnoić:P;).

 

W moim odczuciu bo kupiliśmy już dwa to cena jest duża bo teraz nie ma tanich ciągników ale w kategorii cena/jakość to chyba do przełknięcia.. Zobaczymy jak ten nowy się będzie sprawował. Do niedawna dealerzy CASEa wciskali kit i za czerowny kolor dyktowali ceny parenaście tys droższe niż bliźniaków z NH. Teraz się chyba opamiętali bo cena np Farmalla A jest podobna chyba.

Wg mnie jeśli gadać o zawyżonych cenach to bym chyba bardziej celował w Zetory oraz w Landini Powerfarma. W tych ciągnikach wg mnie są ceny zawyżone w stosunku do tego co oferują.

 

Co do SDF ciężko mi się wypowiadać bo ich tak szczerze mówiąc nie przeglądałem ale do tura rewers mechaniczny to trochę słabo mi się wydaje. Pewnie jakość tam jest dobra ale trochę lipa że nie ma większego wyboru bo jest albo mechaniczny albo full elektronika a nie mozna po środku np cały mechaniczny ale sprzęglo mokre i rewers elektrohydrauliczny lub chociaż hydrauliczny.

 

Z ciekawości to jaki masz silnik w tym Lambo? W sensie Deutza czy Same? Bo jak dzwoniłem do dealera to mówił że w Lambo siedzą silniki Same i że dlatego tańsze

Edytowano przez artursz89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

Powiem tak nh seri TD i Farmalle A stosuja przestarzała technologie tzw. zwojnic tak jak w C360 juz nawet Zetor wycofuje sie powoli z tego typu tylniego mostu gdzie kiedys był przewodnikiem a NH i Case twardo ze wzgledu na tansze egzemplarze klepia. Do NH Case nic nie mam bo szczerze mowiac lepiej mi sie one podobaja stylistycznie ale jak człowiek zobaczy to ustrojstwo z tyłu to jakos bajka sie konczy.

Za pewne przy maks. predkosci jest cichutko w Twoim TD? ok.

Co do rewersu w NH a do DF nie wpomiałeś o jednej zasadniczej sprawie otoż zmien kierunek jazdy w nh jadac z górki co sie stanie a co sie stanie w df :P

I jeszcze jedno dt. rwersu elktr-hydr zapoanaj sie zasada działania w obu przypadkach i szczerze mowiac nh nie wyglada tak elegancko.

sorry ale to są fakty i nie gnoje nikogo a jak tak mysli to Twoja sprawa po to jest forum aby wyrazac swoja opinie!

 

W Lambo mam silnik : "Silnik DEUTZ EURO III typ BF4M 2012 EC 4-cyl. Turbo. Poj.4038 cm3."

powiem tak przy kupnie tego ciagnika przesledziłem wszystkie oferty ze wzgledu na to iz ten zakup w moim przypadku jest na dekad kilka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzegorz132    12

witam interesuje mnie ciagnik o mocy 50-65km do tura predkosc jazdy >30km na drogach ....... np case jx60 wpiszcie mi jakie znacie i cene orientacyjnie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

Powiem tak nh seri TD i Farmalle A stosuja przestarzała technologie tzw. zwojnic tak jak w C360 juz nawet Zetor wycofuje sie powoli z tego typu tylniego mostu gdzie kiedys był przewodnikiem a NH i Case twardo ze wzgledu na tansze egzemplarze klepia. Do NH Case nic nie mam bo szczerze mowiac lepiej mi sie one podobaja stylistycznie ale jak człowiek zobaczy to ustrojstwo z tyłu to jakos bajka sie konczy.

Za pewne przy maks. predkosci jest cichutko w Twoim TD? ok.

Co do rewersu w NH a do DF nie wpomiałeś o jednej zasadniczej sprawie otoż zmien kierunek jazdy w nh jadac z górki co sie stanie a co sie stanie w df :P

I jeszcze jedno dt. rwersu elktr-hydr zapoanaj sie zasada działania w obu przypadkach i szczerze mowiac nh nie wyglada tak elegancko.

sorry ale to są fakty i nie gnoje nikogo a jak tak mysli to Twoja sprawa po to jest forum aby wyrazac swoja opinie!

 

W Lambo mam silnik : "Silnik DEUTZ EURO III typ BF4M 2012 EC 4-cyl. Turbo. Poj.4038 cm3."

powiem tak przy kupnie tego ciagnika przesledziłem wszystkie oferty ze wzgledu na to iz ten zakup w moim przypadku jest na dekad kilka :)

 

zwolnice a nie "zwojnice"

 

i nie tylko nh i case ma zwolnice fendt też je posiada, claas axos też ma taki typ zwolnic tyle że ukryty w moście, a zetor sie z nich nie wycofuje tylko w nowym majorze ich nie ma bo to już tak naprawdę nie jest prawdziwy zetor tylko składak

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

Kolego mylisz pojęcia Zetor i NH TD , Case Farmall mają zwolnice walcowe, a w reszcie ciągników masz zwolnice planetarne.


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

@gazi Fendt już dawno sie wycofał ze zwolnic walcowych, ostatnie byly w serii 300Ci a w claasie ma tylko Axos i faktycznie sa one ukryte a cała reszta przeszła na planetarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

bądź czy zwojnice czy zwolnice to i tak to przestarzała konstrukcja.

Tak czy siak jak miałem do wyboru R3 w podobnej cenie co farmalla A to uwazam ze kazdy wybrał by Lamborgini.

 

witam interesuje mnie ciagnik o mocy 50-65km do tura predkosc jazdy >30km na drogach ....... np case jx60 wpiszcie mi jakie znacie i cene orientacyjnie dzieki

 

dokładnie nie wiem ile kosztuje jx60 ale jx70 108netto o ile dobrze kojarze a wiec 60 powinna o kilka tys. być tańsza ale nie znacznie

Edytowano przez janczar810

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

hmy w 2008 za TD60D płaciliśmy 85tys brutto a TD80D kosztował 95tys, co prawda wiecej stoi niz robi ale jeszcze swoje pieniadze by za niego dostał a mama mówiła bierzcie dwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciek9225    14

To złota kobieta ta Twoja mama

Nie powiedziałbym, że lambo jest lepsze od Farmalla, ale każdy ma swoje upodobania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj