Piwo111

Ceny ciągników 2013

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
PawelWlkp    726

CHrobi jak dla Ciebie t4 i ten mf 5445 stanowi porównanie to jest przepaść. Szczególnie jak chodzi o ceny tych traktorów. Ja jak kupowałem to w cenie 5435 kupiłem nh 6030 i nie żałuje ani troche. Ale teraz troche w nh z cenami polecieli. Chyba za dobrze im się sprzedawały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Jak na początku roku jeździłem za ciągnikiem około 115km to NH powalał cenami JD 6M wychodził taniej niz NH T6 (oczywiście w podobnym wyposażeniu) i jeszcze CLAAS ARION był strasznie drogi czyli porównywalny z NH,

N113 powinieneś dostać około 220tys netto

Edytowano przez janusz20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radek83    16

u grudniu jak się pytałem o valtre N 113 to kosztowała 240-245 tys. netto , skrzynia biegów hi-tech i przedni tuz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Henius91    1537

Valtra N113

- skrzynia 24/24

- przedni tuz+obciążnik

- 3 pary wyjść hydrauliki

- pneumatyczne siedzenie

- siedzenie pasażera

- zaczep Hitch

- WOM 540 i 540E

cena 284 tys netto (katalogowa), do urwania jakieś 25 tys

N123 20 tys droższa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eryko    35

Czyli na tle konkurencji Valtra w tej mocy cenowo zle nie wychodzi. Tylko ta skrzynia hitech za bardzo nie przemawia,może tego 4pół biegu brakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmtracker    10

Bo ja wiem czy ten 4 pół bieg konieczny. Ludzie i bez półbiegów jeżdzą


Jeśli Ci doradziłem, pomogłem to odwdzięcz się zieloną strzałką w góre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eryko    35

Zawsze lepiej mieć ten 4 półbieg niż nie mieć i za jakiś czas żałować.Ale skrzynia Valtry chyba jest tak zestopniowana że nie odczuje się braku tego półbiegu.

 

Nastąpiły jakieś zmiany w cenach ciągników w związku z naborem PROW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalesz    0

Witam

 

Potrzebuję ciągnika do aktywnego agregatu uprawowo-siewnego Lemken Zirkon 10+ Saphir 7 (3m), dodatkowo podczas siewu używam Kongskilde Front Terra C.

Do tej pory siałem Case MX 170, ale na cięższych glebach sie męczy. Poszukuję czegoś około 200KM.

Narazie zastanawiam się nad Case Puma 200 CVX i Valtra T193. Co ewentualnie polecacie i jak z cenami tych i innych podobnych ciągników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Henius91    1537

@Eryko jeśli 3 półbiegi to za mało zawsze możesz zamówić HiTech 5, 4 zakresy, na każdym 5 półbiegów. wszystko może pracować w trybie automatycznym. ale w takim zestawieniu N113 będzie prawie 30 tys droższa. ale myślę że te 3 półbiegi wystarczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eryko    35

Tak wiem że jest jeszcze opcja Hitech5 ale wtedy cena idzie drastycznie w góre. Z chęcia zobaczylbym jak ten Hitech sprawdza się w polu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danioq202    14

New holland t4.75 to ok 150 tys więc t4.85 będzie ok 160 tys ..

Więc ceny nie będą wysokie jak za taki ciągnik ;)

 

T5.95 to 205 tys zł ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Znalazłem na allegro nowy ciągnik John Deere 5100m (100KM)

Ciągnik posiada tura hydrometal ..

Cena 186 tys zł brutto ale myślę że można jeszcze coś z tego urwać .

http://otomoto.pl/jo...-m-A293957.html

 

Jak myślicie czy to dobra cena ??

Bo jak dla mnie jest dość kusząca ..

 

 

Też mnie to zaciekawiło bo koledze jedna firma model 5080M z ładowaczem MX wyceniła na 220 brutto. Ciągnik nie był jakoś bogato doposażony, miał szyberdach szklany (1600zł). Ładowacz kosztował maks 40tys więc za sam ciągnik chcieli 180. A tutaj masz mocniejszy ciągnik i ładowacz niemal za te same pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

Zwykły chwyt marketingowy. W opisie możemy dowiedzieć się m.in. że cena zaczyna się OD 152 netto oraz :

 

"Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, §1 Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danioq202    14

Kurcze nie powiem bo cena bardzo ale to bardzo kusząca mimo że to podstawa ..

Gdy by ta cena okazała się prawdziwa można by było wynegocjować ehr i zatrzaskowy zaczep i jeżeli chodzi o mnie nic więcej nie potrzebuję

Ciągnik głównie do koszenia łąk , prasowania siana/słomy, transportu, siewnik i nawożenie więc dla mnie by wystarczył :)

 

a gdzie znalazes takie informacje na temat ceny t4.85?

mówię orientacyjnie oprócz mocy nic się nie powinno zmienić więc 160-170 tys brutto to max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik6666    4

Mam pytanie.. chodzi o ciągnik case jx 60.. jaką moc ma ciagnik jak zdejmiemy mu turbine.?? czy ciagnik z nia posiada 60KM.?? bo słyszałem że ta moc jest liczona bez turbiny.. jak to jest.?? z góry dzięki za odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cinek8541    76

To po co mu by w takim razie turbosprężarkę zakładali???Żeby ładnie gwizdała? :D Co do M-ki to w mojej okolicy sąsiad kupił 5100M za 170 tysięcy brutto+ładowacz z osprzętem(Warfama) to go wyniosło coś ponad 200 ale to było w 2011r. Od tamtego czasu to ceny fakt mogły się zmienić...


Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj