Piwo111

Ceny ciągników 2013

Polecane posty

MrRemov3    0

Nie wiecie ile może kosztować Steyr 4095 Multi Full opcja bez przedniego tuzu, WOMu i skrętnych błotników??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzenio    17

za mniej niż 350 netto bedziesz miał john deera 6170M


Bierzcie pieniądze póki dają bo długo to nie potrwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrMetkaJD    0

A nie wiecie ile może kosztować New Holland T5.105 lub T5.115 z klimą, pneumatyką, szerszymi oponami, itp. I jeszcze ile toro oryginalny mógłby do niego kosztować z osprzętem polskim(chwytak,krokodyl,łyżka). I cz ceny brutto czy netto. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Ten 5.105 w podstawowym z klimatyzacją i siedzenie pneumatyczne KOSZTUJE OD 159TYŚ NETTO. a 5.115 też z klimą i siedzonkiem 156tyś netto a oponki mają przód 440/65r24 tył 540/65/r34. Tak jak ci napisałem ale jest dużo innych bajerów do dokupu ja mam książkę Top Agrar Polska Katalog Ciągników.

 

Tylko że nie ma czegoś takiego jak T5.85

Jak już to jest TD5.85 ale go nie wyposażysz ani w EHR ani w skrzynię 24x24 ze sprzęgłem w guziku.

Z takimi bajerami jest dopiero T5.95 i kosztuje ok 160tys netto.

Dokładnie 153 tyś netto za 160tyś kupisz już 5.105

 

za mniej niż 350 netto bedziesz miał john deera 6170M

Dobrze mówisz bo ten 115 kosztuje 275brutto ale ja koledze polecam za te pieniążki John deere ja bym kupił tą markę mam JD i jest rewelacyjny dla mnie najlepsze ciągniki.

 

Jaka jest cena ciągnika rolniczego:

-John Deere 5100m

-John Deere 5100r

-John Deere 6320

-Deutz Fahr Agrofarm 420

-New Holland T5.105

-Claas Axos 340

W wyposażeniu ma być komplet obciążników i szerokie opony. Który ciągnik polecacie na 35ha (20 ornego, 15 łąk)

Ciągnik ma być do pracy z prasa Claas rollant 42 farmer, sieczkarnia do kukurydzu mengele MB200, siewnikiem 3 metrowym, agregatem uprawowo siewnym 3 metrowym, agregatem podorywkowym 3 metrowym i pługiem obracalnym 4 skibowym (wszystkie maszyny marki agromasz).

 

John deere 5100m-203 tyś brutto! śpiesz się w promocjii jest na allegro.

DF Agrofarm420-200tyś brutto.

New Holland t5.105-159tyś netto

Claas axos-http://otomoto.pl/claas-axos-340cx-tur-ciagnik-traktor-A225635.html Fajny używaniec

JD 6320 premium-POLECAM REWELACYJNA SERIA CIĄGNIKÓW MAM WIĘKSZEGO BRACISZKA 6820PREMIUM REWELACJA BIEŻ GO JEŚLI ZECHCESZ ALE POLECAM ŚWIETNY http://allegro.pl/john-deere-6320-premium-2007-6420-6620-i3181048884.html Wersja premium wyposażenie jak w moim super!

 

Jaka jest cena NH T6.120 oraz T6.155?

120-225tys netto

155-240tys netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1258

za mniej niż 350 netto bedziesz miał john deera 6170M

Miałem ofertę na ten ciągnik za 297 netto(bez targu) - na początku marca... była jakaś promocja fabryczna , z chwilą podpisania umowy obowiązywała by ta cena...niestety nie wiem czy ta promocja jeszcze jest.


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
First    5

200tys za agrofarma 420, ale w jakim wyposażeniu (GS, PL, TTV)?

a ile kosztuje najprostsza 410?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
situ14    35

200tys za agrofarma 420, ale w jakim wyposażeniu (GS, PL, TTV)?

a ile kosztuje najprostsza 410?

PEWNIE W GS BO PL KOSZTUJE 166 TYSIECY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
honest    2
Napisano (edytowany)

Każdy ciągnik z skrzynią bezstopniową pali mniej od skrzyni półautomatycznej, czy automatycznej więc Danioq202 ameryki nie odkryłeś. Marka tutaj nie robi znaczenia.

 

New Holland T4.85 jest taki model, to jest nowość. W internecie z zachodu są już filmy. Wyposażenie ma takie samo jak T5 powyżej 100 KM, a więc 24x24 z sprzęgłem w lewarku skrzyni oraz EHR itd tez masz... W Polsce zaczynają go dopiero oferować.

Edytowano przez honest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gutmen123    8

Każdy ciągnik z skrzynią bezstopniową pali mniej od skrzyni półautomatycznej, czy automatycznej więc Danioq202 ameryki nie odkryłeś. Marka tutaj nie robi znaczenia.

 

New Holland T4.85 jest taki model, to jest nowość. W internecie z zachodu są już filmy. Wyposażenie ma takie samo jak T5 powyżej 100 KM, a więc 24x24 z sprzęgłem w lewarku skrzyni oraz EHR itd tez masz... W Polsce zaczynają go dopiero oferować.

 

 

Kolego :możesz to jakoś udowodnić fizycznie, że ciągnik ze skrzynią bezstopniową pali mniej niż ze skrzynią automatyczną (np. powershift).

Na pewno chętnie Ciebie posłuchamy. Prosimy o bilans strat mocy od koła zamachowego , a kończąc na przekazie mocy na koła jezdne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    497
Napisano (edytowany)

automat w cvt jest na tyle inteligentny, że do obciążenia zawsze dobiera sobie najbardziej optymalne obroty silnika tak, by najlepiej wykorzystywać jego charakerystykę i daje to wyraźne oszczednosci w paliwie. Na tyle wyraźne, że przewaząją one nad stratami mocy w napędzie hydraulicznym.

 

Znam rolnika, który ma dwie pumy, cvx oraz zwykła na full powershifcie i mówi, że ta cvx jest wyraźnie oszczędniejsza (na dzień tej samej roboty spali 10-15 litrów mniej niż ta ze standardową skrzynia). Ale to pod warunkiem, że pozwolimy komputerowi sterować w pełni automatycznie i sami nie będziemy dotykali pedału gazu, bo robiąc to nieumiejętnie spalanie wzrośnie i to sporo.

Edytowano przez nunu85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danioq202    14

MF 8660 (300KM) (skrzynia bezstopniowa) przy talerzówce Grigore-Bessons 6m spalił 300l ale zrobił 40ha

MF 8260 (220KM) ( powershift ) przy talerzówce Grigore-Bessons 6m spalił na takim areale ok 420l .

 

 

Takiej skrzyni jak ma MF czy Fendt długo nie będzie ;)

 

Skrzynia bezstopniowa w MF czy Fendt ..(automat) Gdy ciągnik będzie miał ciężko zmniejszy sobie tylko prędkość jazdy nie zmieniając ilości obrotów silnika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

To ostatnie porónanie jest mocno bez sensu. Silniki mają 80 km różnicy i do tego ten oszczędniejszy jest z scr. Pozatym temat jest o cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
honest    2

Film z T4.95 i to samo ma być 85 i 105 wg informacji z gazet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danioq202    14

Film z T4.95 i to samo ma być 85 i 105 wg informacji z gazet

 

 

Ciekawe jak wypadną cenowo ? :)

Wie ktoś kiedy mają być w ofercie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artursz89    454
Napisano (edytowany)

Cenowo to wypada tak że t4.85 będzie kosztował około 170 tyś brutto z tego co patrzyłem

Edytowano przez artursz89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
honest    2

Jak zwykle wszystko będzie zależeć od wyposażenia, ceny znają pewnie jedynie sprzedający.T4.85-95-105 to jest nowosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danioq202    14

mf 5410 39000 euro netto

 

 

Kto Ci podał taką cenę ??

 

Mi za 5409 powiedział 45 tys euro netto w podstawie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

MF 8660 (300KM) (skrzynia bezstopniowa) przy talerzówce Grigore-Bessons 6m spalił 300l ale zrobił 40ha

MF 8260 (220KM) ( powershift ) przy talerzówce Grigore-Bessons 6m spalił na takim areale ok 420l .

 

 

Takiej skrzyni jak ma MF czy Fendt długo nie będzie ;)

 

Skrzynia bezstopniowa w MF czy Fendt ..(automat) Gdy ciągnik będzie miał ciężko zmniejszy sobie tylko prędkość jazdy nie zmieniając ilości obrotów silnika ;)

W nowym top agarze jest dodatek top technika, z testem ciągników ze skrzyniami bezstopniowymi. Jakoś za bardzo mf nie powalił na kolana, a wręcz wyszedł kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bronek4011    0
Napisano (edytowany)

Kto Ci podał taką cenę ??

 

Mi za 5409 powiedział 45 tys euro netto w podstawie ..

 

przedstawiciel od korbanka ale to jest 5410 to jest ta starsza wersja a nie ta co teraz weszła

Edytowano przez Bronek4011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

Kolego danioq202 chodzi ci zapewne o mf 5609 a nie 5409 bo takiego nie ma i jesli przedstawiciel podal 45 tys euro za 5609 to chyba jest spolecznikiem hehe bo ja znam sporo wyzsza cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj