Piwo111

Ceny ciągników 2013

Polecane posty

losktos    356

Orientuje się ktoś jaka jest cena Valtry T133?


Zapraszam na mój profil.
Pozdrawiam losktos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muzdera    0

Wie ktoś o Cenie Claasa Ariona 410c ??

 

220 000- 250 000 netto w zależności od wyposażenia. 400cis na średnim wyposażeniu z ładowaczem to koszt 220 000 netto a 430cis to tak ponad 240 000 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brego    0

Arion 410 quadrishift, fotel pneumatyczny, klima, szklany łuk, błotnik sztywne - 215 000 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danioq202    14

Witam .

Zna ktoś cenę New Holland T6010 Delta : skrzynia electrocomand 16x16, ehr w podłokietniku, siedzenie pasażera, klimatyzacja, 3 sekcje hydrauliki .. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gutmen123    8

Witam .

Zna ktoś cenę New Holland T6010 Delta : skrzynia electrocomand 16x16, ehr w podłokietniku, siedzenie pasażera, klimatyzacja, 3 sekcje hydrauliki .. ??

 

 

 

Tego ciągnika już nie ma w sprzedaży. Jest nowa seria t6, która powinna kosztować w tym wyposażeniu od 210 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danioq202    14

 

 

Tego ciągnika już nie ma w sprzedaży. Jest nowa seria t6, która powinna kosztować w tym wyposażeniu od 210 netto

 

 

Tak wiem

Ale ciągniki są jeszcze na placach u dealerów ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danioq202    14

Witam. Zna ktoś może cenę Deutz-Fahra 6150.4 (4cyl,137km) i MF 5475 ? Z gory wielkie dzięki :)

 

 

Massey ferguson 5475 amortyzacja osi kabiny przedni tuz 3 sekcje hydrauliki i to co w podstawie ehr siedzenie pasażera radio klima pneumatyka fotela skrzynia dyna 4 lub 6 pewien nie jestem .. 280 tys zł netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

DF 6150 w 6 cylindrach około 300tys netto z amortzacja pneumatyczna kabiny, osi, tuzem i wieloma dodatkami, ogladałem MFa 76XX to DF wydaje sie być dużo ciekawszym ciagnikiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179

New Holland T6.120

- Przedni TUZ

- Obciążniki

- Błotniki

- Kabina amortyzowana

- 3 rozdzielacze hydrauliki

- Pompa hydrauliczna 80 l/min

- Instalacja pneumatyczna

- Radio mp3

- Fotel pneumatyczny

 

Cena 230 tyś netto


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fergusonki    37

Massey Ferguson 6480 w podstawowym wyposażeniu 300 000 netto u Korbanków cena po negocjacjach ;/


Massey Ferguson podbija swiat :D

Moje Stado Ferdków : Massey Ferguson 6480, Massey Ferguson 5475, Massey Ferguson 3125...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stiepe    1

Witam interesują mnie ceny Zetora Proximy 80, John Deere 5083E, oraz New Holland T4.75.ceny jak podajcecie to piszczcie z wyposażeniem :) i licze na jakiś komentarz na temat danego modelu :)

 

proxima 80 klima, rewers, jakies 130000 brutto

 

A wiecie ile może kosztuje same explorer.3 100 brutto?

 

explorer.3 100 ma teraz oznaczenie 105 i kosztuje jakies 186000 zl brutto

Edytowano przez stiepe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prowpek    9

witam,

 

dostalem oferte na case farmall a 95 126 tys netto prosta skrzynia, eh rewers, obciazniki na tyl i przod klima, cala reszta mechaniczna bardzo prosta wersja (na ktorej mi zalezy nie przepadam za elektornika). cena bez zadnej negocjacji... co sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariox    4

126 tyś.netto za Farmalla A95 wydaje mi się ceną bdb, ja pytałem się o Farmala A65 to powiedziano mi 118 tyś netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

@prowpek w jednym temacie piszesz że masz cene 140netto a tu że 126 netto. To w końcu jaka jest jego cena, bo jak 126 to jest to dobra cena a jak 140 to trochę drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj