Polecane posty

kamil0590    0

Oferta na nh TD 5.95 135 tys. netto ,bez żadnych negocjacji rewers hydrauliczny, obciążniki, zaczepy, gumy 360 przód 480 tył, bez klimy i pneumatyki;/ Co myślicie koledzy??

 

 

 

 

 

ja mam zamówionego TD 5 85 z klimą pneumatyką rewersem hydraulicznym obciąrznikami i zaczepami tylko gumy 340 i 420 za 140 brutto w firmie Wia-lan Tarnów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568

Valtra N101 Hi tech, miekka kabina, pompa 90l, biegi pełzające, przedni tuz , obciążnik 650kg, opony 600 i 480. Wszystko jest warte wg dealera 216 netto. Warto?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik1121    0

Ponownie mam pytanie czy ktoś się orjentuje w cenach MF 5610 5609 5611 w podstawowej wersji i do odbioru ? najlepiej w zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loldek37    4

Oferta na deutza agrofarm 430 z klimą 2połbiegami na wysokim ogumieniu bez ehr 155tyś i Valtra n92 za 186tyś ceny netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

zetor 140 hsx przedni tuz i wom 245 bruto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danioq202    14

Zna ktoś ceny :

 

Deutz-fahr 6150.4 ( w podstawie )

Deutz-fahr 5120 ( w podstawie )

 

Case maxxum 115 ( skrzynia 16x16 )

Steyr 6115 ( skrzynia 16x16 ) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
parobas    6

- moc max. 120 KM przy 2000 obr/min,

- moc znamionowa 115 KM wg ISO,

- moc homologowana kW/KM - 86/117 przy 2200 obr/min.,

- silnik AGCO POWER, 4 - cyl.,poj. 4,4 l, Common Rail, 4 zaw/cyl.,

- układ SCR II generacji + DOC,

- ŚCIĘTA MASKA,

- skrzynia Dyna-4, 16/16 (40 km/h) + hydr. przekł. nawrotna,

- SYSTEM AUTODRIVE,

- AMORTYZOWANA OŚ,

- AMORTYZOWAN KABINA

- system SPEEDMATCHING,

- wyświetlacz kontrolno-sterujący DOT MATRIX,

- klimatyzacja + ogrzewanie kabiny,

- KLIMATYZOWANY SCHOWEK,

- regulowana kolumna kierownicy, fotel pneumatyczny, siodełko dla pasażera,

- analogowo-cyfrowa deska rozdzielcza,

- duże teleskopowe lusterka zewnętrzne,

- wycieraczka tylnej szyby ze spryskiwaczem,

- zaczep górny automatyczny, przestawiany wysokościowo,

- zaczep dolny do przyczep jednoosiowych ( dolna belka ),

- zaczep dolny PITON do przyczep jednoosiowych ( bolec ),

- ogumienie przód 440/65 R28,

- ogumienie tył 540/65 R38,

- błotniki tylne 2,28 m z przedłużeniami,

- przednie błotniki,

- tylny TUZ - udźwig 5 200 kg, kat.III,

- EHR - sterowanie TUZ-em,

- tylny WOM - 540/540E/1000 obr./min,

- sterowanie W.O.M. + TUZ z błotników tylnych,

- AUTOMATYKA WAŁKA W.O.M,

- 3 pary wyjść hydraulicznych,

- oświetlenie robocze przednie (2 pary) i tylne (2 pary), montowane w dachu,

- oświetlenie na słupkach kabiny (1 para),

- oświetlenie robocze na tylnych błotnikach (1 para),

- światło ostrzegawcze - "kogut" x 2 szt.,

- radio CD,

- obciążnik monoblokowy 870 KG

- przedni TUZ

- instalacja pneumatyczna jedno i dwu-obwodowa.

Cena cennik 76 100,00 E netto

Cena sugerowana 72 105,00 E netto

 

dotyczy Massey Ferguson 5612 AUTODRIVE rok produkcji 2014.

 

dotyczy Massey Ferguson 5612 AUTODRIVE rok produkcji 2014.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loldek37    4

Dzisiaj byłem u dilera new hollanda mówił że zaczną produkować wersje t5060 około 200sztuk na polski rynek cena ok 150000złnetto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik1121    0

Drogo troche za te MF-y

:/

 

A jaki ciągnik jest zbliżony jakością i wytrzymałością do MF a tańszy ? :) Ponieważ chcę kupić jakiś ciągnik jako główny około 100 km . A lamborghini o mocy 100-110 km w granicach ilu można kupić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danioq202    14

jakością i wytrzymałością można zrównać z JD 5100r ( cena ok 200 tys zł nettp ) lub 6115m ( cena ok 230 tys zł netto ) , wytrzymałe są ale palą więcej :/

Może new Holland T6.120 ( cena ok 190 tys zł netto do sporych negocjacji ) jakość może trochę słabsza ale dość fajnie pracują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyczkowski    3

no ja bym MF do JD nie porównał, w jd nawet podłokietnika nie dostaniesz. Silniki zdecydowanie inaczej zbudowane, skrzynie biegów w tych małych jd to można z zetorami porównywać :)

 

Robilem sobie MF 5613 w wersji essential z przedna oś miękka, kabina też, elektrozawory itp. Tak jak kolega wyżej pisał, cena pod 300 netto podchodzi. Mam dwa MFy od korbanka, ale powiedziałem, że więcej nie kupię.....za tą kasę można mieć sześciocylindrowego z podobnym wyposażeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dyczkowski, sześciocylindrowego ale jakiego też MF?

Może tanie nie są ale to zależy od wyposażenia, można golasa, a można rozbudować że szok. Poza tym wole SCR niż DPF. To może lepiej Fendta 512?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danioq202    14

Dzisiaj byłem u dilera new hollanda mówił że zaczną produkować wersje t5060 około 200sztuk na polski rynek cena ok 150000złnetto

 

A nie orientujesz się czy będzie wersja t60000 ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

raczej nie będą produkować bo nikt im homologacji na nie nie da bo nie spełniają norm obecnie obowiązujących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
djlolo921    0

Który ciągnik wybrać ? Kubotę M6040 czy NH T4.65 są w podobnych wyposażeniach lecz kubota droższy o 5 netto ciągnik ma być do tura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik1121    0

JD wolałbym nie kupować bo palą zbyt dużo i ogólnie opinia o nich jest podzielona ;) A NH jest trochę słaby mój znajomy ma 2 new hollandy o mocy 100km i po trzech latach straciły moc i jest nie zadowolony . zastanawiam się nad fend-em ale pojęcia nie mam ile kosztuje taki około 100km :)

 

A co do MF to ja słyszałem że jest dobry :) mało awaryjny pali też normalnie i tylko cena

Znajomy ma od roku MF6480 i jak narazie jest zadowolony tylko że on zapłacił za niego ponat 400 tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

rolnik1121 popieram cie i wreszcie ktoś otwiera oczy jakie te jd czy nh są dobre po 5 latach na złom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik1121    0

No to jest moje zdanie na ten temat . JA osobiście wolę zapłacić więcej niż zapłacić mniej a za kilka lat wydać kilkanaście tysięcy na naprawę lub na nowy traktor .

Tylko nigdzie nie mogę znaleść cen nowych mf i fend ;) czy ceny tych ciągników są podobne ? chodzi mi o moc mniej więcej 100km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj