Polecane posty

może ktoś zna cenę kuboty l 5040 z kabiną i klimą lub jakieś namiary na dobrego dilera

 

Dołączam sie do pytania

Edytowano przez krzysiek94pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz612    0

Panowie mam ofertę na New Hollanda T7 210 cena to 313 tys.netto,wyposażenie to:skrzynia power comand 19x6, mięka oś,tuz,opony tył 710,przód 600,balast 1000kg,podłokietnik SidewinderII. Co o tym sądzicie drogo czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapec24    37

Skoro jesteśmy już przy MF-ie to wie ktoś jaka jest różnica w cenie pomiędzy 6615 a 7614?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loldek37    4

Panowie ja szukam ciągnika o mocy (od 100do 110km) na prow w cenie do 150000zł max z rewersem elektro-hyd. udżwig tylnego tuza min 4200kg masa własna min 4100kg i jakie tam półbiegi by się przydały co proponujecie bo ja tylko proxime pover110 znalazłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobys    30

Wie ktoś za ile można wyrwać NH T7.200 z miękka osią side winderem i przednim tuzem womem ? Najlepiej na oponach 650 z tyłu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek9291    1

nie wiecie czy jeszcze można kupić kubote 8540 lub 9540 tą bez filtra cząstek? jak by ktoś miał namiara na dobrą ofertę to był bym wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk    2

kubota L 5040 cena katalogowa bez kabiny ok 70 tyś netto

kabina polska ok 9 tyś zł netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kociolek    0

Oferta na nh TD 5.95 135 tys. netto ,bez żadnych negocjacji rewers hydrauliczny, obciążniki, zaczepy, gumy 360 przód 480 tył, bez klimy i pneumatyki;/ Co myślicie koledzy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

sporo za podobne a nawet mniejsze pieniążki można mieć case farmall 95a z klimą a reszta jak wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roko    0

za case Maxum 110 EP 190 tys ntto (2013r) to dobra cena? tyle samo za case Farmall 105 U PRO co myślicie ?

zna ktoś lepsze ceny ? 200 tys netto Arion 420 cis - propozycje po negocjacjach osobistych

pozdrawiam

 

dla mnie te ceny są zaporowe !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

za maxxuma to cena dobra jest, ale raczej jest w skrzyni 24x24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuck1807    1

za 240 tys. brutto można kupić Zetor Forterra 140 HSX. Najlepiej wyposarzony ciągnik zetora 140KM. a za ok. 135 netto 107 KM Proxime

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mgr_inz    0

za case Maxum 110 EP 190 tys ntto (2013r) to dobra cena? tyle samo za case Farmall 105 U PRO co myślicie ?

zna ktoś lepsze ceny ? 200 tys netto Arion 420 cis - propozycje po negocjacjach osobistych

pozdrawiam

 

dla mnie te ceny są zaporowe !!

a u jakiego dealera negocjowałeś ceny na case? w jakim woj.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly3    0

Cena za casa maxxuma jak najbardziej osiągalna(ale golas),trzeba tylko walczyć o swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik1121    0

Witam . Mam pytanie . Orjentuje się ktoś w cenach nowych M-F ? interesują mnie modele M-F 5609 i M-F 5610 proszę o odpowiedz . Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

jak te ciągniki mają taką samą moc

 

 

co do samego ciągnika to jakie wyposażenie i jaka cena ?

Edytowano przez qazi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj