Polecane posty

hvr    0

Ile wynosi cena Case Farmall 95a w najprostszej/podstawowej wersji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusie23    10

New Holland T5.105 Electro Command z przednim TUZ-em i WOM-em na szerokich kapciach, instalacja pneumatyczna, szyberdach, obciążnik 500 kg na przedni TUZ -200 tysięcy netto Cena do negocjacji Niedługo napiszę za ile został kupiony Ile udało mi się zbić z ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rado9990    4

Mi diler wycenił proxime power 90 w wyposażeniu: EHR,opony przód 380,tył 480,dodatkowe oświetlenie,kogut,radio,siedzenie gramer pneumatyczne,dolna listwa zaczepowa,komplet obciążników na full przód i tył,zewnętrzne sterowanie tuz i wom,klimatyzacje, za 186 tys. brutto,a forterre 100 hsx w wyposażeniu: kabina lux z amortyzacją i skrętnymi przednimi błotnikami,komplet obciążników na przód i tył na ful,opony przód 420,tył 520,dolna listwa zaczepowa za 240 tys. brutto.co myślicie o tych cenach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

zna ktoś cenę ciągnika New Holland TD 3.50? i czy jest dostępna za dopłatą kabina?


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

JD 6115M w pakiecie PLUS w ładnym wyposażeniu tzn TLS, AutoQuad 24x24 eEco, pompa 114l., 3 rozdzielacze 450 deluxe, wzmocniony podnośnik, pełne oświetlenie, opony 520/70r38 i 480/70r24 confinetal, wom 540-540e-1000, fotel pneumatyczny, pneumatyka 2+1, zaczep automat z szyną 9 pozycyjną, zaczep rolniczy, stabilizator automatyczny, przezroczysty szyberdach, power beyond, system iTEC, dodatki w kabinie- w 250 netto powinno się zmieścić. Ładowacz H340- 34tys netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cucek    1

zetor proxima 100 plus opony przód 380, tył 480, felgi spawane, obciążniki full przód tył , gramer pneumatyk, mechaniczne zewnętrzne sterowanie tuzem, kogut, radio...bez filtra dpf (dla mnie bardzo ważne) cena 163tyś.brutto dobra cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

JD 6115M w pakiecie PLUS w ładnym wyposażeniu tzn TLS, AutoQuad 24x24 eEco, pompa 114l., 3 rozdzielacze 450 deluxe, wzmocniony podnośnik, pełne oświetlenie, opony 520/70r38 i 480/70r24 confinetal, wom 540-540e-1000, fotel pneumatyczny, pneumatyka 2+1, zaczep automat z szyną 9 pozycyjną, zaczep rolniczy, stabilizator automatyczny, przezroczysty szyberdach, power beyond, system iTEC, dodatki w kabinie- w 250 netto powinno się zmieścić. Ładowacz H340- 34tys netto.

Co to są rozdzielacze deluxe, power beyond i system iTEC?

Cały czas się rozglądam za takim ciągnikiem to dobrze byłoby wiedzieć jak go wyposażyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Deluxe są to szybkozłącza które można podpinać kiedy ciśnienie jest po obu stronach tzn na rozdzielaczu i wężu. Dodatkowo mają ociekacze.

Power beyond wykorzystywany przy hydraulice typu LS, akurat do ładowacza JD się przyda, iTec to zarządzanie sekwencjami na uwrociach (standard w wersji PLUS)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymtus    42

Za New Hollanda T5.95 zawołali mi 183 tyś netto, a za T5.115 193 tyś netto. Deutz Fahr 5120 p 195 tyś netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akernolat    26

T5.115 193 tyś netto

z jakim wyposażeniem? to cena wyjściowa? ja mam zamiar targować do 200 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati5720    44

Witam zna ktoś w miare świeże ceny wyjściowe ciągników mianowicie claas Arion 610c, Arion 420,case maxxum 115 6cyl,i john deere 6115m

Edytowano przez mati5720

"John Deere bez kompromisów" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymtus    42

T5.115 193 tyś netto

z jakim wyposażeniem? to cena wyjściowa? ja mam zamiar targować do 200 brutto

Wyposażenie podstawowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095

ja mam oferte sprzed miesiąca na mf 5609 za 50 tys euro. przedstawiciel twierdzil ze za mniej niz 195 tys. zl nie sprzeda. ale to wiesz u nich tak zawsze. wybralem 6100 MC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stiepe    1

Mi diler wycenił proxime power 90 w wyposażeniu: EHR,opony przód 380,tył 480,dodatkowe oświetlenie,kogut,radio,siedzenie gramer pneumatyczne,dolna listwa zaczepowa,komplet obciążników na full przód i tył,zewnętrzne sterowanie tuz i wom,klimatyzacje, za 186 tys. brutto,a forterre 100 hsx w wyposażeniu: kabina lux z amortyzacją i skrętnymi przednimi błotnikami,komplet obciążników na przód i tył na ful,opony przód 420,tył 520,dolna listwa zaczepowa za 240 tys. brutto.co myślicie o tych cenach ?

troche za drogo. odezwij sie tel 609320234 dam znac jaka powinna byc cena

zetor proxima 100 plus opony przód 380, tył 480, felgi spawane, obciążniki full przód tył , gramer pneumatyk, mechaniczne zewnętrzne sterowanie tuzem, kogut, radio...bez filtra dpf (dla mnie bardzo ważne) cena 163tyś.brutto dobra cena?

tutaj cena ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krychu    152

Znacie może cenę kuboty M6060.Wujas chce kupić i miałem zapytać czy 148 brutto jakie mu oferują to dobra cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj