Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
grzesiekk87    1

New Holland TD5.75 z dobrym wyposarzeniem: klima, haki, obciążniki przód, siedzenie pasażera, pełne oświetlenie robocze, zaproponowano mi za 99tys netto

o inne modele mniej pytałem ale TD5.85 i T4.75 w podobnym wyposażeniu ok. 120tys netto

Za zetora majora 90tys netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrorobert    53

jeśli ktoś szuka "starego dobrego" agrofarma to w Agro-Plus Bogate stoi ich 7 wiekszosć 410 ale i inne B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Agrotrona K jeżeli jeszcze gdzieś znajdziesz to w granicach 195 - 200 netto. Mi z k410 zrobili k420:) Pierwsze 20mth dziś wybiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszalot    0

ile może kosztować same virtus 100?? wyposażenie podstawowe, z siedzeniem pneumatycznym tuzem i szyberdachem, podnośnik 6600, i szerokie opony??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki Virtus jakieś 185 netto:) Ja miałem ofertę z 2013 roku bez tuza za 175. Zdecydowałem się jednak na dinozaura jakim był agrotron k:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz493    90

Jakie ciągniki z przedziału cenowego 80-100.000 polecacie ? Byłbym wdzięczny za rady :D

 

Edit:

Moc gdzieś 70-100 :D

Edytowano przez lukasz493

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrorobert    53

wersja B czyli najlepsze wyposażenie przedni tuz i wom full wersja po prostu

 

nie mówię tu o wersji bezstopniowej TTV bo w tej wersji jest inne wnętrze kabiny i dużo więcej bajerów i cena dużo wzrasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vti22    0

ile kasy szykowac na ciagniki takie jak agrotron 4.80 . agroplus 70 , valtra 600 -700 i czy ktos moze posiada Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stiepe    1

Witam czy wie ktos ile moga kosztowac zetor proxima 80 lub 90 lub deutz fahr agroplus 70 ewentualnie major

zetor proxima 80 112000 zl netto

zetor proxima 90 120000 zl netto

do tego pakiet wyposazenia za 1 zl wartosci 6000 zl

major 80 96000 zl netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marb80    8

"do tego pakiet wyposazenia za 1 zl wartosci 6000 zl"

Co wchodzi w skład pakietu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz493    90

do majora też dodawany jest ten pakiet wyposażenia ?

Edytowano przez lukasz493

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrorobert    53

MF 6612 cena dużo zależy od wyposazenia ale taki w standardzie plus obciażniki przód to 240tyś netto

mati5720 "John Deere bez kompromisów" :D to po co pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stiepe    1

do majora też dodawany jest ten pakiet wyposażenia ?

nie, tylko forterra i proxima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj