Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
2013    1
Napisano (edytowany)

to już nie ma agrofarmów G skończyli je produkować... daj cynk ile zaśpiewają za tego DF 5100

Edytowano przez 2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michax    2

W Chełmie jest jeszcze ostatni ale już zajęty. Muszę się jeszcze gdzieś rozejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Byłem dziś w fino i jest jeden wolny agrofarm:)

 

Agrotron K410 za 190 netto jak myślicie, warto brać? Ma zrobione 20mth i stoi u dealera. Po za tym:

Zetor Forterra 120hsx w prawie pełnym wyposażeniu - 200netto po upuście (diler rozbroił mnie tą ceną:D)

Same Virtus 110 - 205 netto

Edytowano przez snickers_2005

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

Mi za agrofarma 410 G powiedział 155tys netto ale nie mają już ich na stanie i czekam ile mi powie za DF 5100. Ma dać odpowiedź do piątku.

 

wczoraj byłem w Lipce EUROMASZ i jeszcze chyba 3szt. stoja na placu z różnym wyposazeniem (jeden mechanik )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2013    1
Napisano (edytowany)

wiecie gdzie są najtańsze ciągniki deutz fahr (np. EUROMASZ, Agro-plus, Agro-rolnik)

Edytowano przez 2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daszbur12    0

Orientuje się ktoś w jakiej cenie jest New Holland T6.140 Electro Command jak i T6.140 Auto Command??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albert1232    0

Zna ktos cene New Holland T7.185 miekka oś, tuz (bez obciazników), gps z prowadzeniem wpietym pod hydraulike, skrzynia PC, wyswietlacz Intelliview IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2013    1

cena deutz fahr agrotron 6130.4 TTV wersja Full wynosi 380tyś brutto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RoRo    5

Witam. Potrzebuje wyceny NH t6.120 amortyzowana os i kabina, tuz. i ile wiecej trzeba dac za t6.140

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mam pytanie . Mógłby mi ktoś doradzić jaki ciągnik kupić o mocy około 90 km i cenie około 150-160 tyś zł brutto . Najlepiej niech mało pali . Zastanawiam się nad DF MF claas .

Co myślicie o zetorze proxima 90 ? proszę o radę z góry dzięki :)

 

 

Ursus 9014H lub 10014H Cena identyczna.

Bogate wyposażenie.Podzespoły valtry.

Silnik perkins oszczędniejszego nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Czy kotś się orientuje jaka jest cena claas axos 320c ?

i co myślicie o tym ciągniku ? ;)

Edytowano przez Piotrek270893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

 

Ursus 9014H lub 10014H Cena identyczna.

Bogate wyposażenie.Podzespoły valtry.

Silnik perkins oszczędniejszego nie znajdziesz.

 

Jakie te podzespoły valtry bo prócz PODOBNEJ maski to chyba nic tam nie ma z valtry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jakie te podzespoły valtry bo prócz PODOBNEJ maski to chyba nic tam nie ma z valtry

 

Ktoś tu negatywnie nastawiony jest do tej marki.

A więc Cie oświecę Seria H jest to niczym brat bliźniak valtry.

Schodzi z tej samej taśmy produkcyjnej .

A te same podzespoły to między innymi tylni most ,przeniesie napędu i jeszcze kilka drobniejszych rzeczy np jak te samo bogate wyposażenie.

Zamiast być takim egoista i pisać takie głupoty przedzwoń napisz do przedstawicieli ursusa oni ci powiedzą.

A i jeszcze kabina praktycznie taka sama.

Rozchodzi się tu mi o rozłożenie poszczególnych rzeczy.

Następny plus to to że już teraz produkowana seria H będzie posiadać te polskie kabiny 4 słupkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2013    1
Napisano (edytowany)

a jak kształtuje się cena URSUS 8014 H

?

Edytowano przez 2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

 

 

Ktoś tu negatywnie nastawiony jest do tej marki.

A więc Cie oświecę Seria H jest to niczym brat bliźniak valtry.

Schodzi z tej samej taśmy produkcyjnej .

A te same podzespoły to między innymi tylni most ,przeniesie napędu i jeszcze kilka drobniejszych rzeczy np jak te samo bogate wyposażenie.

Zamiast być takim egoista i pisać takie głupoty przedzwoń napisz do przedstawicieli ursusa oni ci powiedzą.

A i jeszcze kabina praktycznie taka sama.

Rozchodzi się tu mi o rozłożenie poszczególnych rzeczy.

Następny plus to to że już teraz produkowana seria H będzie posiadać te polskie kabiny 4 słupkowe.

 

Narazie to ten model idzie na skrzyni mf'a, później ma być skrzynia Hema którą valtra wkłada do modeli bez powershifta, tutaj ma być hema z powershiftem więc nawet nie będzie takiej jak w valtrze. A to, że coś jest podobnie rozmieszczone ni jak ma się do tego z jakich jest podzespołów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Seria H w życiu nie idzie na skrzyni od MF

Jedyne co z mf to perkins a o rozmieszczeniu napisałem tylko że też jest jak w valtrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
Napisano (edytowany)

Mf już nie ma perkinsa. Seria h ursusa to dawniej polmot a wcześniej turecki hatat czy jak mu tam. Z tego co wiem produkują wiele podzespołów w Turcji a resztę składają w Polsce.

Edytowano przez hubertuss
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Faktycznie seria H jedzie już na tej skrzyni od Hema, natomiast gadanie, że schodzą z tej samej lini produkcyjnej nie jest prawdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Witam ile kosztuje zetor forterra 140 hsx + tuz i tur zetor system a do tego jeszcze obciążnik. Kabina lux. Z tego co słyszałem to kosztuje on ok 250 tys. Proszę o jakąś opinie. Planuje jeszcze razem kupić przyczepę 10 t może metaltech albo zasław. :)

Tematy połączone

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Ostanio byłem u dealera i wycenił mi 120 hsx na 213 netto a po upuście na 200 netto w wyposażeniu:

- kabina lux z amortyzacją

- obciążniki tylne

- przedni tuz

- wyprowadzenie hydrauliki na przód

- 3 sekcja hydrauliki na tył

-dolna listwa zaczepowa

- zaczep górny automatyczny

- lampa błyskowa

- błotniki skrętne

- opony 420 przód i 520 tył na feldze spawanej

- podgrzewacz płynu chłodzącego

 

140 hsx wyjdzie jakieś 12 tys drożej. Obciążnik to jakieś 6zł z kilkograma (mają 400, 850 i 1200) ale ja sam sobie obciążnik zrobię. Odnośnie tura orientacji nie mam.

Edytowano przez snickers_2005

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wiesz może ile kosztuje ursus 15014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Tygodniku Poradniku Rolniczym było podane ostatnio orientacyjnie 260 netto...ale jak jest w praktyce to nie wiem i chyba jeszcze na dzień dzisiejszy nie jest dostępny. Ja biorę jeszcze pod uwagę mc cormicka g-maxa (117km za 195 netto w 6-ciu cylindrach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj