Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
przemek28_28    2094

ale mf ma niesamowity komfort skrzyni. a te siliniki to juz jakis czas w valtrach chodza o ile sie nie myle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mam do was pytanie ile kosztuje ten model jeżeli ktos ma jakieś informację prosze napisać,

I drugie pytanko jaka jest różnica między HiTech,Versu,Direct.

Które jest najbardziej wytrzymałe?

Jeżeli zna ktos mniej więcej cennych poszczegolnych podzespołów za które się płaci mile widziane posty z informacjami

Tematy połączone

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Ciężko stwierdzić która jest najbardziej wytrzymała, napewno direct jest najmniej wytrzymała ale za to mega wygodna i podobno ma najlepszy uciąg, versu pod względem budowy podobna do hitech tyle, że sterowana elektronicznie, i jeśli chodzi o mechaniczne uszkodzenia to pewnie versu będzie wytrzymalsza bo elektronika pilnuje by biegi były przełączane bez zgrzytów ale znów jest więcej w niej elektroniki która jak wiadomo lubi się psuć, także musisz sobie sam odpowiedzieć czego oczekujesz co do cen to wiadomo, że hitech najtańsza, versu droższa a direct najdroższa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

a którą byś bardziej polecał?

miałeś może lub masz stycznosc z valtra.

Powiesz coś więcej o nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maseey    79

cena zetor forterra 100 hsx wyposażenie standard + ładowacz czołowy Trac-Lift 260

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek82    0

Witam mam ofertę na case puma cvx 145 amortyzowana oś i kabina, tuz oryginalny, złącza elektr. plus dwa na drążku, monitor asf 700,pompa mocniejsza,łacznik hydrauliczny. Za 299 000 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2094

dzisiaj dzwonilem do dilera i za classa ariona 420 cis powiedzial 199 netto i z tego nie ma zadnej negocjacji bo jest jakas ogolnopolska promocja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusie23    10

Zna ktoś cenę Deutz Fahra 420 GS z przednim TUZ-em i jego odpowiedników z koncernu SDF Same Explorera 3 100 i Lamborgini R3 Evo ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomasz65896    25

a co ma w standardzie ten deutz? bo mi w jaryszkach powiedzieli ze zaczyna sie od 220 netto.

 

Co do wyposażenia tego ciągnika jest mi trudno cokolwiek powiedzieć bo o to sie nie pytałem. Zapytałem się ile kosztuje tak jak stoi na placu i to wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RoRo    5

Zna ktoś cenę Deutz Fahra 420 GS z przednim TUZ-em i jego odpowiedników z koncernu SDF Same Explorera 3 100 i Lamborgini R3 Evo ???

 

BYlem wczoraj u dilera i powiedzial ze juz nie beda produkowac agrofarma poprostu wychodzi. zamiast niego jest seria 5c... i wyjdzie jeszcze seria 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KamilK199    9

Zna ktos moze cene netto/brutto Case Farmall C85?


Ursus:360, 360 3P,Białoruś JUMZ koparka rolnicza,MF 595 MKII MP:)
a w przyszłości Fendt(612 145KM) lub MF(8110-8120,135-145KM):)
Jeśli jesteś z okolic Wielunia i Sieradza napisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ixpert77    0

Ile powinien kosztować Case Farmall 95U w pełnym wyposażeniu na szerokich kapciach? Proszę o potwierdzone informacje.

 

Ixpert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik1121    0

Mam pytanie . Ile kosztuje zetor forterra 130 ? niby na allegro kosztuje około 210 tyś. zł brutto z wyposażeniem średnim ale czy ta cena jest dobra czy zawyżona ? :)

 

I jaka o nim opinia czy opłaca się go kupować ? Z góry dzięki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marjanmeme    13

Ursusa 11054 wyceniaja 160 brutto, 10014h 149000 brutto, 15014 283000brutto. Dane od przedstawiciela z Glowna na dzien 1 kwietnia. Wszystkie na szerszych oponach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj