kotek0

Ceny cieląt 2014

Polecane posty

Kwietus    1

Ja mam na sprzedaż dwie sztuki tylko ,że za 600zł/szt (byczki hf)

Edytowano przez Kwietus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad82    50

Gdzie można kupić cielęta w cenie 300-500zł,powyżej tygodnia i w ilości [5-15] sztuk

A to TY chore zwierzęta skupujesz, tak?????


kupie silos na pasze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1441

Gdzie można kupić cielęta w cenie 300-500zł,powyżej tygodnia i w ilości [5-15] sztuk

Na Białorusi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To jest możliwe, wystarczy odwiedzić dowolny portal ogłoszeniowy i poszukać, pojeździć i kupić :P

Przykład

 

http://tablica.pl/ro...t/bydlo/?search[filter_float_price%3Afrom]=150&search[filter_float_price%3Ato]=500

oj coś niepoprawnie ten link się pokazał

Edytowano przez KRISTOFORn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donweter1989    2932

Tyko wiesz zazwyczaj jest tak, że cielak w tym miejscu kosztuje 800 zł a ten za 500 to żywy trup spod ściany;-) Ile razy się spotkałem z zapytaniem, a może tego też byś kupił do kompletu. 2 razy kupiłem błąd młodego, który liczył, że zaoszczędzi a w efekcie finalnym leczenie i cena tego cielaka przewyższyła koszt zakupu droższej i ładniejszej o wiele sztuki. Raz, bo drugi to nogi wyciągnął i tyle z tego. Pieniądze wyrzucone w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To się zgadza, ale cena zaczyna się od tych xxx zł w górę, im lepszy cielak tym wyższa cena,

ale tu autorowi tego tematu zależało tylko na cenie więc nie problem taką wyszukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwietus    1

To się zgadza, ale cena zaczyna się od tych xxx zł w górę, im lepszy cielak tym wyższa cena,

ale tu autorowi tego tematu zależało tylko na cenie więc nie problem taką wyszukać

 

U mnie są bardzo ładne cielaczki ,a cena jest niska dlatego ,że nie mam miejsca i potrzebuję się ich pozbyć jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damix    2

U mnie w opolskim za 800-850.Ja właśnie waham się kupic 10sztuk ale cena wydaje mi się za wysoka ja za dwu trzy tygodniowe cielęta.Ale czytając powyższe oferty to wziąłbym bez wahania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

 

U mnie są bardzo ładne cielaczki ,a cena jest niska dlatego ,że nie mam miejsca i potrzebuję się ich pozbyć jak najszybciej.

No wiesz, nie odnosiłem się do Twoich sztuk. Twoja cena jest powyżej wymagań autora tematu, a takie to już można częściej znaleźć u producentów mleka którym zależy na szybkiej sprzedaży. Często to są cielęta poniżej 7 dni życia :(. Jak się kupuje od pośrednika to same ryzyko chorób jest bardzo wysokie, zmiana mleka, stres w wyniku podróży, ryzyko przeziębienia no i niewiadoma historia ewentualnego leczenia/ szczepień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciastek12    44

Może na podlasiu tak ale w Polsce północnej wątpliwa sprawa.

 

A jest zaznaczone w jakim rejonie Polski? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwietus    1

No wiesz, nie odnosiłem się do Twoich sztuk. Twoja cena jest powyżej wymagań autora tematu, a takie to już można częściej znaleźć u producentów mleka którym zależy na szybkiej sprzedaży. Często to są cielęta poniżej 7 dni życia :(. Jak się kupuje od pośrednika to same ryzyko chorób jest bardzo wysokie, zmiana mleka, stres w wyniku podróży, ryzyko przeziębienia no i niewiadoma historia ewentualnego leczenia/ szczepień.

 

jeden ma coś około 14 dni drugi około 28 dni ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No to Kolega ma w sumie tanio,wedle mojej oceny.Wrzuć je na portale ogłoszeniowe.

@ciastek12, kwestię cen na północy już poruszyłem, wszystko jest możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciastek12    44

No to Kolega ma w sumie tanio,wedle mojej oceny.Wrzuć je na portale ogłoszeniowe.

@ciastek12, kwestię cen na północy już poruszyłem, wszystko jest możliwe

 

Tego nie zaprzecze, że idzie kupić tanio i to ładne sztuki...wszystko zalezy od przypadku i kto czego szuka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gientek12    29

Panowie warmińsko-mazurskie. Kupuje zawsze po 400 zł za sztukę. Można też taniej. Okolice Janowca Kościelnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skup14    0

za 300zł to chyba jalowka jakas nie dorozwinieta 30kg.za 500zł to jakis marny hf do tygodnia zycia, - te cielaki zdychaja po paru dniach. ceny za kg od 13zł do 17zł za ladne sztuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

tylko jak handlarze mają po 700-800 zl to jest dobrze a sami kupują za 300-400

ale jak samemu się pojedzie i nakupi cieląt za taką cenę to już jet źle

przestań ludzi denerwować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez agroRolniTV
      Witam.
      Kolega będzie sprzedawał prasę Claas Variant 360RC z 2012 roku i nie jest do końca pewny za ile wystawić.
      Tą belarką zrobił około 20tys. bel
      Może znajdzie się ktoś kto się zna i wyceni taką prasę, mniej więcej.
      Z góry dzięki, pozdrawiam
       

    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj