kotek0

Ceny cieląt 2014

Polecane posty

mlodyhef    214

To wychodzi 2200-2400 złotych za takiego 200 kilogramowego cielaka. Nigdy w życiu bym tyle nie dał za mieszańca, ale jak znajdziesz jakiegoś kupca to krzyknij 12 zł za kg i jak się nie zgodzi to opuścisz do 11 i powinno styknąć. Biznes i tak zrobisz, nawet jakbyś sprzedał po 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szwagier24    38

To wychodzi 2200-2400 złotych za takiego 200 kilogramowego cielaka. Nigdy w życiu bym tyle nie dał za mieszańca, ale jak znajdziesz jakiegoś kupca to krzyknij 12 zł za kg i jak się nie zgodzi to opuścisz do 11 i powinno styknąć. Biznes i tak zrobisz, nawet jakbyś sprzedał po 10.

no właśnie mam 2 sztuki do sprzedania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19680

cielaki 100% sim byczki 700,-/sztuka(brutto), jałóweczki 550-600,-/sztuka

byczki MM(sm-monte) 700,-/sztuka, jałóweczki max 550,-/sztuka (cielaki około 20-25 dni)

dostępność 2 do 5 sztuk tygodniowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19680

u mnie :) już kiedyś pisałem,że biorę od zaufanego hodowcy wszystko co ma na sprzedaż i co mi jest nadmiarem sprzedaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
techwet    0

Soltys48

Znasz pochodzenie tych cielat ?

czy jaloweczki nadaja sie do hodowli na mleko..? czy matki z wydajnoscia po 3 tys ?

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19680

Matki to import z niemiec czech i danii. Obora jest nastawiona tylko i wyłącznie na produkcję mleka,bierzemy od nich wszystko co chcą sprzedać od początku jak na oborę wprowadzili sim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolek1    40

A ja mam takie troche inne pytanie ,czy mozna kupic cielaczka który ma w paszporcie 3 dni od daty urodzenia i zaraz isc nastepnego dnia i zrobic przemieszczenie ? Bo handlarze to chcą zeby było min.14 dni a jak to jest jak kupuje rolnik od rolnika ? prosze o odpowiedz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Możesz to zrobić nawet w chwilę po zakupie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mont    16

raczej chodzi o dni urodzenia na paszporcie , jesli ma paszport to obrot mysle legalny zawsze ale handlarz boi sie 3dniowek do nas jak przywioza maja tak 3/4 tygodnie , przemieszczenie do ARIMR to w 7 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sobo    3

zachodniopomorskie dziś kupiona jałóweczka smxcharolaise siwa z białą głową w wieku 3 tygodni od rolnika cena 700zł mysle że w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mont    16

bardzo dobra , gosc z cielakami dzis za jałówke siwa 80 kg wołał 1250 i sprzedał mi na oczach :blink: , w paszporcie miała CH i była z kodu pocztowego 26 poczatek po ile u was taka wyceniaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sobo    3

u nas róznie za hf od 500zł kilkudniowe do 800, hf miesięczne 800-1000 w zeszłym roku sm byczki około 3 miesiecy z mlekopanu wyszło 1550 za dwa facet miał tez jałówki ok 4 miesiecy simental i charolaise pomieszane chciał po 1000 ale już nie było miejsca w oborze także jak sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta86    0

Witam mam pytanie kupiłam cielaki simental czy ktoś może mi pod po widzieć czym je karmić jak podrosną żeby ładnie przybierały?

Post nie na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez agroRolniTV
      Witam.
      Kolega będzie sprzedawał prasę Claas Variant 360RC z 2012 roku i nie jest do końca pewny za ile wystawić.
      Tą belarką zrobił około 20tys. bel
      Może znajdzie się ktoś kto się zna i wyceni taką prasę, mniej więcej.
      Z góry dzięki, pozdrawiam
       

    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj