Zaloguj się, aby obserwować  
damii1

Ceny ziemniaków 2013

Polecane posty

Camry    55

eh, skąd ja to znam :D ,nie tak dawno gość umówił się ze mną na ziemniaka po 7.80, na 700 worków, i nie przyjechał na umówiony termin bo chyba cena wydawała mu się za wysoka,pech chciał ,że w tedy na giełdzie skoczył 8.50 - 9.00 i dzwoni po dwóch dniach ,że miał stłuczkę i przyjedzie dopiero teraz i zabierze tego ziemniaczka,ja mu na to ,nie miałeś telefonu przy sobie przez te dwa dni ? i wielce zdziwiony że już ziemniaka nie ma i nie czeka na niego,ziemniak oczywiście był ale czekał na innego klienta ale już po 8.50 i o dziwo ten klient dzwonił dwa razy aby się upewnić że jest i czeka na niego towar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    164

znajoma hurtownia w Bolesławcu kupuje po 10 od rolnika a sprzedaje po 12. Cena z wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badylarz    15

Koledzy powiedzcie w jakiej cenie można sprzedać ziemniaka odpadowego? Gościu chce ode mnie kupić go na paszę do byków, w workach 30kg. Ziemniak czysty, zdrowy z tym, że po prostu drobny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    164

i od zapotrzebowania. U mnie chodzi po 10-15 groszy. Po 20 to jak ze 100 kg chce. A w sumie to i tak nikt się nie pyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek_b    0

Panowie nie krytykujcie IGRIT bo jest to porządna giełdz tylko w tym roku sprzedałem poprzez kontakty z ogłaszającymi się ok 300 ton - więc rolnicy nie djcie się zwieźć wpisom drobnych handlażyków którzy starają się ją dyskryminować. Ja mam jeszcze ok 500 ton i dzięki kontaktom z tej strony jestem o zbyt spokojny . Bo ogłaszają się tam równierz pożądni handlowcy którzy potrzebują naprzwdę dużo dobrego towaru. Więc drobni wyzyskiwacze nia zalewajcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolfrek    0

Na warszawskich Broniszach cena irgi na worki 8 zł większe ilości 7 zł nawet można uchodzić z ciemniejszej ziemi po 6zł. Zbyt słaby wręcz zerowy jedyny większy kupiec do druga łapa. Żeby sprzedać 200 worków ładnej igi po 8zł trzeba przestać prawie cały dzień i też nie ma gwarancji że się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komputer    2

koledzy coś tutaj jest zastuj jak jest u was z ziemniakiem jaka cena i jaka podarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max83Max83    60

koledzy coś tutaj jest zastuj jak jest u was z ziemniakiem jaka cena i jaka podarz.

Niektórzy piszą że u Nich ziemniak idzie, ale u mnie nie jest tak jak trzeba, cos słabo, w zeszłym roku była duża podaż ziemniaka i szło lepiej niż teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

obserwuję powoli brak podaży dobrego ziemniaka, gdyż zgłaszają się do mnie klienci, którzy zasadniczo ziemniaka sprzedają niewiele drożej niż mi płacą, cena 9zł/15kg, zejście na sklepy wzrosło o blisko 50% i budzą się również rynki i targowiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

u mnie na kraj wlasciwie nic nie idzie,a w ostatnich dniach na eksport cena lekko spada...ale powtarzam U MNIE W OKOLICY


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Kryzys w kraju mieszczuchy nie mają na szynkę czy nawet pasztetową zapasy w piwnicach się pokończyły to i teraz kartofelki nie są beee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZF9641    22

Ja też myślę ,że popyt krajowy będzie w najbliższych tygodniach znacząco wzrastał.Ci co zrobili zapasy to im się kończy ,małe poletka na swoje potrzeby też zapasy się kończą ,ci co dostali od rodziny powoli wracają do kupowania ,tak jest co roku .Z tygodnia na tydzień popyt będzie wzrastał ,przeszkodą są tylko handlarze którzy podpisali kontrakty na niskie stawki i teraz chcą naszym kosztem minimalizować straty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szzone    398

Ja też uważam że krajowy popyt będzie rósł. Ludzie teraz nie kupują ziemniaków na przechowanie a jeśli kupują to małe ilości. U mnie rynki od świąt podniosły cenę ziemniaka z 12zł do 18zł. Więc ja sprzedaję ludziom za 15zł i nikt nie narzeka. Nie powiedzą mi teraz że w markecie taniej bo tak nie jest. Mam zamiar przeprowadzic teraz małą akcję reklamową ale czekam jeszcze na to żeby ludzie oswoili się trochę z ceną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romet737    5

U was to są ceny .U mnie na wsi najlepsza cena to 7.5 zł za 15 kg a kupują handlarze i jeszcze wybrzydzają może dlatego że małe ilości. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szzone    398

romet737 Duże jeszcze ilości u was ziemniaka? W mojej okolicy Ci co puszczali taniej ziemniaka wysprzedani. Mała konkurencja to i cena wyższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2xandrzej360    66

witam mam do sprzedania ziemniaki odmiana satina woj Pomorskie powiat Puck znacie może jakiegoś odbiorce w tej okolicy co by je odemnie wziął ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romet737    5

@ szzone ogulnie ziemniaka z tego co słysze za dużo niema .Duże ilości poszły na jesień .Niedaleko mam sortownie ziemniaka ''BUGAJ -Ostrowicz '' gdzie pracuje moja żona i na dzień dzisiejszy mają małe zamówienia słaby zbyt . Odierają sieci typu TESCO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez agroRolniTV
      Witam.
      Kolega będzie sprzedawał prasę Claas Variant 360RC z 2012 roku i nie jest do końca pewny za ile wystawić.
      Tą belarką zrobił około 20tys. bel
      Może znajdzie się ktoś kto się zna i wyceni taką prasę, mniej więcej.
      Z góry dzięki, pozdrawiam
       

    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj