Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ceny ziemniaków 2013

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
1593 odpowiedzi na ten temat

#821 Share dawidPiputa

dawidPiputa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 05 maj 2013 - 15:32

Ceny ziemniaków 2013 U nas 8 10 zł za 30 KG
xxx01

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ceny ziemniaków 2013 Dzisiaj, 15:39
  •  

#822 Share Leasing-rolniczy

Leasing-rolniczy

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów
  • Zainteresowania:Kredyty rolnicze, leasing rolniczy

Napisany 06 maj 2013 - 08:16

Ceny ziemniaków 2013 Jak tam z cenami pod długim weekendzie?

#823 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo , wędkarstwo ,gra na instrumentach ,prawo . wynalazki.

Napisany 07 maj 2013 - 19:14

Ceny ziemniaków 2013 Na razie zastój . Podobnież koło Sieradza w Warcie można było kupić po 5 zł . Aż strach pomyśleć , że tyle ziemniaków wyjechało i z 15 zł jeszcze spadły na 5 zł a na bazarach i sklepach nie staniały . Jednak niektórzy chłopy dostają małpiego rozumy ale to ich sprawa . Mam jeszcze trochę ale poczekam jeszcze do połowy czerwca może jeszcze będzie ciekawie .

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#824 Share lukasx21

lukasx21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1113 postów
  • Zainteresowania:Szkolenie i egzaminowanie kandydatów na kierowców No i grzebanie w glebie trochę też...

Napisany 07 maj 2013 - 21:22

Ceny ziemniaków 2013 Nie siej paniki , jeszcze nie widziałem żeby w warcie ktoś hurtowo handlował ziemniakiem... 5 zł to może i było ale za sadzeniaka którego ludziom się nazostawało i nikt go nie chce... Zastój faktycznie się zrobił, bo eksport stanął chcoiaż dzisiaj jednego tira widziałem jak rumunki ładowały.

Połowa czerwca mówisz.... Potrzymaj do połowy sierpnia to będzie jeszcze ciekawiej.... :huh:

Edytowany przez lukasx21, 07 maj 2013 - 21:25.

Kupię pług 2 skibowy obracany hydraulicznie

Kupię sortownik do ziemniaków remprodex lub samro

Sprzedam sadzarkę do ziemniaków gruse, 2 rzędową przystosowaną do sadzenia kiełkowanych

#825 Share saszeta

saszeta

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2591 postów
  • Zainteresowania:robota,robota,robota. Od świtu do zmierzchu

Napisany 08 maj 2013 - 05:11

Ceny ziemniaków 2013 ponoć w okolicach legnicy włóknina na ziemniakach pływa., Ja wczoraj posadziłem ostatnie 70 arów :ph34r:

#826 Share Marcin133

Marcin133

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 331 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,sport,piękne kobiety

Napisany 08 maj 2013 - 08:12

Ceny ziemniaków 2013 U nas też zastój się zrobił...a ziemniak jeszcze nie posadzony bo co pole gotowe do sadzenia to deszcz robi robote a na mokro to wiadomo jaki plon będzie. pozostaje czekać cierpliwość nieraz popłaca ;)

#827 Share pawelol111

pawelol111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3822 postów

Napisany 08 maj 2013 - 08:45

Ceny ziemniaków 2013 U mnie już wyhandlowane. Co do sadzenia... 50% na raty posadzone. Kolejna działka leży zaorana i czeka... na lepszą pogodę. Najpóźniej sadziłem 11 maja - plon bardzo dobry. Wszystko będzie zależało od warunków atmosferycznych.

#828 Share Camry

Camry

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów

Napisany 08 maj 2013 - 08:57

Ceny ziemniaków 2013 u nas wczoraj było oberwanie chmury,wszystko pływało w wodzie , zamulone i pozrywane ,nie wspomnę również już o podwórkach i domach,wcześniej przez dwa dni ostro lało

#829 Share Leasing-rolniczy

Leasing-rolniczy

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów
  • Zainteresowania:Kredyty rolnicze, leasing rolniczy

Napisany 08 maj 2013 - 13:35

Ceny ziemniaków 2013 Jak się czyta o tych waszych cenach w skupie to się nóż człowiekowi w kieszeni otwiera ile pośredniaki kabzy sobie nabijają. Czekajcie czekajcie ja też uważam, że te ceny są bardzo mocno zaniżane, jak zwykle liczą że ludzie w panice będą sprzedawać byle niżej nie spadło.

#830 Share dawidPiputa

dawidPiputa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 08 maj 2013 - 16:34

Ceny ziemniaków 2013 W okolicy Wolbromia cana na poziomie 8 zł
xxx01

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#831 Share szzone

szzone

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów

Napisany 08 maj 2013 - 17:23

Ceny ziemniaków 2013

ponoć w okolicach legnicy włóknina na ziemniakach pływa., Ja wczoraj posadziłem ostatnie 70 arów :ph34r:

To prawda ziemniaki pod włókniną mają około 15cm. Ja w tym roku nie przykrywałem i moje sadzone 15 kwietnia równo z tymi z pod okryc mają około 10cm. Tylko że ja parę dni po sadzeniu podgarnąłem formownicą aktywną. Jeśli będzie susza zabieg się zwróci. Noce są ciepłe, wilgoc jest więc nie wiem czy ta włóknina była potrzebna. No ale jak sąsiad przykrywa to jak drugi sąsiad ma byc gorszy od niego?

U mnie cena sztywna 15zł/15kg. Pozostało jakieś 17-19t. Nikt nie narzeka i przybywa nowych kliętów, tak że sytuacja z centralnej polski jest mi obca.

#832 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo , wędkarstwo ,gra na instrumentach ,prawo . wynalazki.

Napisany 08 maj 2013 - 20:09

Ceny ziemniaków 2013

Nie siej paniki , jeszcze nie widziałem żeby w warcie ktoś hurtowo handlował ziemniakiem... 5 zł to może i było ale za sadzeniaka którego ludziom się nazostawało i nikt go nie chce... Zastój faktycznie się zrobił, bo eksport stanął chcoiaż dzisiaj jednego tira widziałem jak rumunki ładowały.

Połowa czerwca mówisz.... Potrzymaj do połowy sierpnia to będzie jeszcze ciekawiej.... :huh:

To napisz mi kolego po ile były tam ostatnio ziemniaki na rynku jak cenili po 6 zł . Sadzeniaki to sprzedają 20 gr można było nakupić do oporu . U mnie handlarze więcej nie płacą jak 7 zł .
Uderzyć w stół a nożyce się odezwą .

#833 Share zbyszek8201

zbyszek8201

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 662 postów

Napisany 08 maj 2013 - 20:18

Ceny ziemniaków 2013 u mnie podobnie płacą od 6do max8zł za 15kę,w zależności od towaru. popyt jak i podaż przyhamowały, towar z kopców to resztki

#834 Share przemol87

przemol87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2030 postów

Napisany 08 maj 2013 - 20:18

Ceny ziemniaków 2013 W moje strony sieradzacy przywożą sadzeniaka do bydła po 10gr bo nie ma chetnego

Eksport moze i idzie ale w śladowych ilosciach.
Przed weekendem majowym pojechal tir z mojej okolicy po 11zl ale na dzien dzisiajszy wiadomo że nie bedzie juz takiej ceny...o 5zl pierwszy raz słysze.
W Rumuni zastój bo swieta ale pytanie czy teraz sie ruszy bo u nich młody "tani"
Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

#835 Share lukasx21

lukasx21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1113 postów
  • Zainteresowania:Szkolenie i egzaminowanie kandydatów na kierowców No i grzebanie w glebie trochę też...

Napisany 08 maj 2013 - 20:33

Ceny ziemniaków 2013

To napisz mi kolego po ile były tam ostatnio ziemniaki na rynku jak cenili po 6 zł . Sadzeniaki to sprzedają 20 gr można było nakupić do oporu . U mnie handlarze więcej nie płacą jak 7 zł .
Uderzyć w stół a nożyce się odezwą .

A co ty się do mnie przypierdzielasz... Mnie osobiście cena ziemniaków na rynku w warcie wogóle nie interesuje bo to nie jest żadne odzwierciedlenie tego co się dzieje na rynku Jak dla mnie to mogą sobie tam nawet po 4 zł cenić. Jak już wcześniej pisałem tam przecież nikt nie sprzedaje hurtowo tylko właściwie detalicznie i to w dużym cudzysłowie więc o czym my tu rozmawiamy...

Sprzedam sadzarkę do ziemniaków gruse, 2 rzędową przystosowaną do sadzenia kiełkowanych

#836 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów

Napisany 09 maj 2013 - 14:08

Ceny ziemniaków 2013

A co ty się do mnie przypierdzielasz... Mnie osobiście cena ziemniaków na rynku w warcie wogóle nie interesuje bo to nie jest żadne odzwierciedlenie tego co się dzieje na rynku Jak dla mnie to mogą sobie tam nawet po 4 zł cenić. Jak już wcześniej pisałem tam przecież nikt nie sprzedaje hurtowo tylko właściwie detalicznie i to w dużym cudzysłowie więc o czym my tu rozmawiamy...

Po co posty cytujesz jak nie masz pojęcia ile na rynku chodzą u ciebie ziemniaki . Znajomy tam jeździ i kupuje co czwartek po 100 worów tydzień w tydzień . Po twoim słownictwie dużo można o tobie odczytać .

#837 Share lukasx21

lukasx21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1113 postów

Napisany 09 maj 2013 - 18:56

Ceny ziemniaków 2013 Dobra niech ci będzie, ty wiesz lepiej w handlu jarmarkowym na pewno jesteś debeściak i z cenami jesteś na bieżąco, ale mnie taki handel nie interesuje bo nie mam czasu na takie zabawy. A z cenami na ilości hurtowe jestem na bieżąco także nie martw się o mnie...

#838 Share miszka16

miszka16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 347 postów

Napisany 09 maj 2013 - 21:02

Ceny ziemniaków 2013

W moje strony sieradzacy przywożą sadzeniaka do bydła po 10gr bo nie ma chetnego

Eksport moze i idzie ale w śladowych ilosciach.
Przed weekendem majowym pojechal tir z mojej okolicy po 11zl ale na dzien dzisiajszy wiadomo że nie bedzie juz takiej ceny...o 5zl pierwszy raz słysze.
W Rumuni zastój bo swieta ale pytanie czy teraz sie ruszy bo u nich młody "tani"

Może jeszcze powiesz że ten sadzeniak jest kwalifikowany? Dobry sadzeniak nie jakieś badziewie to kosztuje 80 a nie 10.A ci co mają zawsze porządny towar to już dawno wyprzedali.

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

#839 Share przemol87

przemol87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2030 postów

Napisany 09 maj 2013 - 21:24

Ceny ziemniaków 2013 Nie. Moze zle sie wyraziłem, chodziło mi o towar w wielkosci sadzeniakowej 35-50
Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#840 Share miszka16

miszka16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 347 postów

Napisany 09 maj 2013 - 22:27

Ceny ziemniaków 2013 Znaczy się paszowy.Ja sprzedałem wszystko paszowe po 25.

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.