Zaloguj się, aby obserwować  
damii1

Ceny ziemniaków 2013

Polecane posty

Krzysztofb    0

tak za 0,70 zł to bym kupił bo mi brakuje ok 10 ton , kilka dni temu udało mi się kupić po 0,65 zł ale miał końcówkę na aucie ok 500 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

jak ziemniaki nie zdrożeją w ciągu 3 tygodni to juz nie zdrożeją wiec teraz się wszystko wyjasni zobaczymy

a chcesz się założyć? :P

Proponuje zakład o to że w lutym cena ziemniaka wzrosnie o 20%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolek2    10

na forum mamy kilku handlowców oni powinni mniej więcej wiedzieć jaka jest sytuacja z ziemniakiem , czy jest dużo , czy mają problemy z zakupem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tobago    351

A po co będa mówić że trudno dostac kartofla. Przecież to nie w ich interesie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertkujawy    67

Sprzedaję małe ilości 1 t tyg , po 12 zł za 15 Jak chcę trochę podnieść cenę- to mówią , że ziemniaka za te pieniądze jest i jak chcę , więc morał taki trzeba po trochu upychać bo jak chłodnie ruszą może się rypnąć :) i po 10 będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawe60    0

sprzedałem dzisiaj w domu 200 worków po 11.5zł

 

Tajfun gnije na potenge zalewa wszystko i robi błoto

 

uważam że cena powoli będzie rosła do świąt a potem zjedzie na 9zł i dopiero pod koniec stycznia zacznie znów rosnąć (ciekawe czy się sprawdzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronto1984    46

czyli cena od 15 grudnia + 20 % w lutym :), dzis dostałem tel luzem 70 gr na razie wioze kilka aut i tak wiecie co im bardziej w kupe ide to coraz więcej zgnitych najpierw jedna wielka taka a teraz na dwie taczki nie wchodzi kkk...wa zaczynam się denerwowac ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1134

W Rumunii cena od 1200 do 1600 leji za tonę, spory rozrzut.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
traktor002    0

hej koledzy jak tam u was z ceną i ze zbytem ziemniaka jak myślicie zdrożeją co jeszcze ziemniaki.u nas okolice tarnowa mało kto chce dać wiecej jak 11zł.pozdrowienia dla wszystkich

Edytowano przez traktor002

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

chyba zaczął się ruch, bo pośrednicy akceptują już 750zł/t netto dla ilości całosamochodowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187

u mnie cena jest zalezna od towaru np przy ilościach tirowych ziemniak żółty 55+ 0,86; 45+ po 0,75

na Zjazdowej 12-13zl a irga17-18zl

 

tydzien temu było wieksze zainteresowanie

Edytowano przez przemol87

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damii1    62

WCZORAJ ZNAJOMY PRZYWIÓZŁ Z NIEMIEC TIRA BARDZO ŁADNY TOWAR 5+ CENA 78GR Z TRANSPORTEM... JUTRO MA PRZYJŚĆ JESZCZE JEDEN... tak ze z ta podwyżką cen to możne być rożnie... ja sprzedaje obecnie żółty po 12,5zł/15kg a czerwony 14,5zł/15kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WCZORAJ ZNAJOMY PRZYWIÓZŁ Z NIEMIEC TIRA BARDZO ŁADNY TOWAR 5+ CENA 78GR Z TRANSPORTEM... JUTRO MA PRZYJŚĆ JESZCZE JEDEN... tak ze z ta podwyżką cen to możne być rożnie... ja sprzedaje obecnie żółty po 12,5zł/15kg a czerwony 14,5zł/15kg

 

 

na Rybitwach bywasz z ziemniakiem? jeśli tak to jaka cena obecnie.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damii1    62

dzis byłem w nocy i cena od 12 do 14 za ładny towar czerwony 15zł wołają... ja zawożę pod giełdę mam stałego odbiorce ale czami stoję na placu jestem 3 razy w tygodniu tak ze ceny znam na bieżąco... dzis ruch słaby coś się kręciło Rumun ale słabo dzis ogólnie było...

Edytowano przez damii1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    164

zwyżka cen jest nierealna. Od wakacji cena znacząco nie wzrosła pomimo małej podaży a skoro sporo ziemniaka jest pozamykane w magazynach to kiedyś będzie na sprzedaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info. damii1.

 

masz dobrego odbiorcę jak widzę, ale po co zdziercom dawać zarobić na placowym. ja mam małe ilości czerwonego Rosalinda. na plac wpadam celem zorientowania się w cenie. znam tam paru chłopaków szczególnie z Myślenic . oni biorą spore ilości. latem handlowałem z nimi truskawką. napisz czasem jaka cena aktualnie na placu. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawe60    0

damii1. kiedy będziesz na giełdzie wybieram się w tym tyg.i potrzebuje info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damii1    62

jeszcze nie wiem moze dzis w nocy pojade albo we wtorek zalezyj jak zadzwoni odbiorca... mam busa Vw LT 46 białego z migaczami na górze jak służba drogowa :) stoje zazwyczaj teraz na parkingu... bo tylko przerzucam towar...zazwyczaj od godz 2.00 do 5.00

Edytowano przez damii1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damii1    62

jutro rano bede wiedział wszystko ale dzis kumpel po 13 ładnego sprzedał... Rumuna troche było i latali za ziemniakiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawe60    0

Na Rybitwach cena wyjściowa dzisiaj to 14 zł :)

ale jak się nie uda sprzedać do popołudnia to trzeba oddać łapie po 12-12.50zł ;[

lub przemarznąć w nocy razem z ziemniakami :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187

Na Zjazdowej wołali dzisiaj 13zl za żółtego a 17 za białego


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damii1    62

rybitwy dziś 13 żółty 16 czerwony ziemniaka sporo ruch nie za duży...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez agroRolniTV
      Witam.
      Kolega będzie sprzedawał prasę Claas Variant 360RC z 2012 roku i nie jest do końca pewny za ile wystawić.
      Tą belarką zrobił około 20tys. bel
      Może znajdzie się ktoś kto się zna i wyceni taką prasę, mniej więcej.
      Z góry dzięki, pozdrawiam
       

    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj