Zaloguj się, aby obserwować  
damii1

Ceny ziemniaków 2013

Polecane posty

andzin    20

Łosice okolice mam irgę ok.10 ton i ciężko sprzedać po 1zł/kg. Max cena to 95gr. A sadzeniak irgi jak płacą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertkujawy    67

O ile wiem to w tym roku na rumunie potrzebne są fito kwity U nas cisza tylko idą na kraj po 9 zł 15 kg Po 12 za 15 kg sprzedaje się małe ilości

Edytowano przez Robertkujawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

@przemol nie masz jakiś ładnych i dobrych ziemniaków z 10-15 ton?

zamykam przechowalnie do grudnia

 

znajomy sprzadał oatatnio tira na Rumunie po80gr 5+ bez fito


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawe60    0

Ja też trzymam wszystko mam nadzieje że będzie cena tak jak w sezonie 2010\11 w zimie 20zł 15kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

@przemol87 to był żółty ziemniak?

tak, odsorty od sadzeniaka...i towar z jasnej ziemi

Hmm patrząc na to co dzieje sie w centralach nasiennych mozna już powiedzieć że nastepny sezon bedzie fatalny, branie ma towar i po 1700 i 2500zl/t(impela,riviera) eh...

Edytowano przez przemol87

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

po 80gr/kg to dzisiaj schodziłbym z całym towarem, jeszcze nie spotkałem się z propozycją ponad 70gr/kg netto za +50 na eksport,

 

@znasz już ceny na pozostałe odmiany w granum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

Wszystkich nie znam, tylko tych odmnian które mnie interesują..z tego co wiem to już część odmnian bardzo wszesnych jest w całosci zamówiona

Edytowano przez przemol87

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

a jelly, vineta, tajfun? po ile u Was chodzą ilości całosamochodowe? bowiem z tego co widzę ceny wyjściowe na giełdach są dosyć wysokie

 

http://www.tvr24.pl/notowania/2013-10-21/warzywa_krajowe-2.html/#warzywa krajowe

 

http://www.ceny.kpodr.pl/index.php?p=tabela&id=23&test=1&dzien=18&miesiac=10&rok=2013

 

 

orientujecie się jakie są ceny Bydgoszcz, Grudziądz i Poznań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1337

u niemców w markecie 10 kg za 3 euro można kupić więc proponuję zdrowy rozsądek

 

W Tesco można kupić 0,88zł/kg. Co do rozsądku to na Broniszach biały idzie nawet po 20 zł/15kg i towaru brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolek2    10

wielkopolska- ziemniaki z kopców znikają. w poprzednim sezonie kto zostawił w kopcu na wiosnę niewiele sprzedał, większość" poszła w kiełki"

U nas również mówią że w przechowalniach dużo,ale na pytanie u kogo wymieniają najwyżej jedną osobę więcej nie potrafią

 

ziemniaków jest ogólnie mniej,zainteresowanie duże, cena jaka będzie zobaczymy. na razie jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1337

Mógłby ktoś zweryfikować to co napiszę?

 

Podobno z racji tego że m.in. Łomża mało płaci za przemysłówkę ludzie się zmądrzyli i sortują. Skrobiowe można kupić po 550zł tona i racji tego mamy takie obniżki. Bellarosa 700zł/t. Największe jaja z Irgą w mazowieckim. Wszyscy chcą a niemal nie ma jej w handlu. Eksport idzie pełną parą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

miałem ofertę. bella 70gr duże ilości worki 15/25kg

a ostatnio kilkanaście ton lorda wypchałem w końcu, bo nie miałem gdzie trzymać - 70gr


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tobago    348

Kolego a obecne 1zł/kg cie nie satysfakcjonuje? Będę w niebo wzięty jeśli taka cena utrzyma sie jeszcze ze 2-3 miesiące. Po co nam ziemniaki po 1,5zł i więcej a potem na wiosne wysyp 'sezonowców' i kolejny rok pod kreską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1337

Złotówka również jest zachętą dla sezonowców a powiem szczerze, w styczniu liczę na 1,5zł za Irgę. Każdy rok będzie pod kreską jeśli pogoda nie narozrabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlej    72

1 zł/kg to może jest w detalu. W hurcie (tirowe ilości) to masz 60-80 gr/kg i to jest realna cena.

I mówienie o tym, że ja sprzedaję po 1 zł/kg to zwykłe przechwalanie się, bo tira tygodniowo po tej cenie na pewno nie sprzedajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

Może za ładną irge przy ilości tirowej? :blink:


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
    • Przez Darozioom
      Witam uprawiał ktoś z was odmiany Red Anna albo Red Sonia? Co sądzicie o tych odmianach? Warto w nie zainwestować?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj