Zaloguj się, aby obserwować  
damii1

Ceny ziemniaków 2013

Polecane posty

pawelol111    1342

Więcej nie ma komu dać. Bellarosą zajadają się Rumuni tyle że coś ich nie widać. Zakładam że za drogo dla nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk3802    200

Ja sprzedaje 1,10zł/kg ale małe ilości w tym roku. Zostawiam sobie na sadzeniaka duzo, a jadalnych szczerze mało w tym roku jest.


Jeśli nie zgadzasz się z postem bądź komentarzem powyżej, wciśnij F13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszek8201    169

u mnie handlarze płacą za irgę 12zł za 15kg[ tu można troszkę lepiej negocjować] za żółte obecnie 10zł/15kg i tu nic więcej. Na rynkach na woreczki 15zł/15kg. Generalnie z żółtymi szału nie ma-niby na Broniszach jest sporo jakiegoś litewskiego czy łotewskiego żółtego ziemniaka ,ktoś to potwierdzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin133    944

W kauflandzie gorszy ziemniak niż daje się bydlakom po 1,19...za myte kaliber od 4+ 2,29/kg...ja z domu sprzedaje po 12zł/15 małe ilości żeby si e tylko cena utrzymała to nie bedzie żle

 

W kauflandzie gorszy ziemniak niż daje się bydlakom po 1,19...za myte kaliber od 4+ 2,29/kg...ja z domu sprzedaje po 12zł/15 małe ilości żeby sie tylko cena utrzymała to nie bedzie żle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Kaufland ogólnie nie ma ciekawej oferty jeśli chodzi o warzywa i owoce. Od czasu do czasu coś dobrego rzucą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

U mnie na rynkach biały po 20/15 ja sprzedaje Jelly i Wineta po 17/15 spory ruch na ziemniakach.


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja w domu czy na targowiskach więcej jak 18/15 wołać nie mogę bo więcej nie dadzą, aczkolwiek cena mnie satysfakcjonuje. W marketach cena podobna, a nawet droższe, z tym że jakość ziemniaków w marketach pozostawia wiele do życzenia. I to nie jest tak, że tylko Kaufland ma ziemniaki słabej jakości bo to prawie każdy market ma to co udaje im się kupić taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

kwalifikat CA 1600-1800 zł/t za polskie odm.


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    164

w centrali czy u producenta? Jak w tym pierwszym to nie za drogo w porównaniu z ceną jadalnego. Chociaż to jesień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tobago    351

http://www.agrofoto.pl/agroskop/analizy-i-komentarze/ierigz-ziemniaki-moga-drozec,46979.html

 

zapraszam do lektury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlej    72

Co tu czytać? Będzie eksport, będzie cena, nie będzie eksportu, nie będzie ceny.

Zostałem specjalistą IERiGŻ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padd    1

lonoh : Mam takie do cb. pytanie sadzisz odmiane ziemniaka Carrera jesli tak to mozesz mi pare zdan powiedziec o tym ziemniaku bo chce go wlasnie nabyc . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

Jaka jest cena w waszych stronach za żółtego przy ilosciach tirowych i mniejszych?


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Handlarzyki dają po 0,6zł za żółtego a czerwony po 0,7 max 0,8. Rumuna jeszcze nie widziałem. Na chwilę obecną całkowity brak białego który w mojej okolicy schodzi najlepiej - Siedlce, Warszawa - płacą po 1,2zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez agroRolniTV
      Witam.
      Kolega będzie sprzedawał prasę Claas Variant 360RC z 2012 roku i nie jest do końca pewny za ile wystawić.
      Tą belarką zrobił około 20tys. bel
      Może znajdzie się ktoś kto się zna i wyceni taką prasę, mniej więcej.
      Z góry dzięki, pozdrawiam
       

    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj