Zaloguj się, aby obserwować  
damii1

Ceny ziemniaków 2013

Polecane posty

Camry    52

POL1 a w Miechowie też jest w czwartek i o której godzinie?trzeba tam być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmarcinn001    25

Byłem w Miechowie w ostatni poniedziałek i nie znalazłem kupca na ziemniaki, który proponował taką cenę . Plątali się kupcy co chcieli wyrwać za pół darmo po 6 zł za woreczek.


Od myszy po cesarza, wszyscy żyją z gospodarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damii1    62

POL1 opowiadasz głupoty bo ja jestem co tydzien w wolbromiu i ładowałem po 6,5 zł za worek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daro090    7

ja mam stałego odbiorce z domu bierze średnio 200 woreczków na tydzien po 8 zeta, a i jeszcze dodam ze to są żółte ziemniaki i jestem z centrum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

Dziwne bo sąsiad pojechał na targ i przywiózł handlarza i wypłacił mu po 9 zł za 15kg , miał 4000kg wybranej Santy.Moge mieć numer do tego gościa co kupił jak chcesz to mogę Ci podać.

Nawet sąsiad mi wczoraj opowiadał że w Wolbromiu 15kg chodziło od 8-9zł

Jak komuś zależy i ktoś narwany to nawet po 5zł 15kg sprzeda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak tam sytuacja z rumunami ? bo przed mrozami pełno ich było a teraz nie widze zadnego na targu.Jak tam w waszych rejonach kupują jacyś obcokrajowcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmarcinn001    25

@POL1 Skąd jest ten kupiec? Przyjeżdża do miechowa na jarmark?


Od myszy po cesarza, wszyscy żyją z gospodarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

A skąd mam wiedzieć...to od sąsiada ziemniaki brał a nie odemnie.

Numer podalem kol.Camry bo zadzwonilem do sąsiada i mi podał.

Warunek!!!!! kupuje tylko żółtego.

Edytowano przez POL1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fresh    0

Witam poszukuje kupca na ziemniaka hurt około 1200 worków 15kg. namiary prosze kierować na Priva. z góry dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnum123    288

Ja sprzedaję wyłącznie w detalu 12zł za 15, biedniejszym klientom oddaje po 10zł jak widzę ze komuś się nie przelewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnum123    288

Jak myślicie na jakim poziomie będzie się kształtowała cena ziemniaka do momentu pojawiania się młodego ziemniaka. Czy podskoczy coś czy to juz koniec podwyżek. Jak zainteresowanie ze strony klientów zagranicznych. Sorry ze powtórzę ale jaka jest obecna realna cena na Targpiaście i czy jest jakiś ruch konkretny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

nie wiem jak w innych rejonach, ale eksport bez zmian u mnie max 8,5zł, lokalni odbiorcy płacą cały czas 9 zł, także cena osiągnęła maksimum w drugiej połowie listopada (wzrost był dynamiczny z 5 zł w ciągu dwóch tygodni) i taka cena utrzymuje się już prawie 2 miesiąc bez zmian, cudów już raczej nie można się spodziewać, chyba że MinRol ruszy tyłek i zrobi coś z cms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    161

podejrzewam że cena zostanie już taka w tym sezonie 50-70 groszy. Średnio 60 groszy za ziemniaka to jest dobra cena. Wystarczająca żeby żyć z jego uprawy a z drugiej strony nie zachęcająca do orania wszystkiego pod ziemniaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camry    52

saszeta ,dobrze piszesz to jest cena bezpieczna wiadomo ,że każdy by chciał więcej i więcej jak ze zbożem rożne były spekulacje a tu trochę spadło i małe zamieszanie z zaskoczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzejns    1

Ja (pomorskie) sprzedaję z domu po 10 zł za 15 kg, większe ilości do sklepów po 8,50 zł za 15 kg i myślę że to dobra cena, według mnie najważniejsza jest stabilność cen o którą w ostatnich latach ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

W moim rejonie(zamojszczyzna) cena 40gr/kg.Na dodatek gość mówi ze myśli dać 10 gr w dół bo "ziemniaka jest bardzo dużo"jak to określił.ciekawe czy sam by tak chętnie za 40gr sprzedawał -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

u nas ostatnio podnieśli, wynika z tego, że wcale nie jest tak bardzo kolorowo


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
    • Przez Darozioom
      Witam uprawiał ktoś z was odmiany Red Anna albo Red Sonia? Co sądzicie o tych odmianach? Warto w nie zainwestować?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj