Polecane posty

KiQ    14

bo nie ma wydajności i dobrego ziemniaka, sam groszek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

już z gruntu kopiesz? :blink:  u nas niektórzy włókniny nie zaczeli..


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Transporter    164

11 zł to śmieszna cena,współczuje za tyle młodego kopać,bo tych chociaż 15  ton teraz miał nie bd.Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lonoh    194

już z gruntu kopiesz? :blink:  u nas niektórzy włókniny nie zaczeli..

 

ja wloknina w tym roku pierwszy raz przykrywalem to 19 maja zaczelem , a grunt u mnie standart co roku wychodzi kolo 1 czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123p    1

Rzeszów dzisiaj od 1,5-1,1 zł/kg niżej chyba nie oddawali choć nie jestem pewny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znowu się przejedziemy na ziemniakach każdy mówi, że będzie mniej sadził a jest jeszcze więcej ziemniaków niż w tamtym roku niska cena, a nawet jeszcze nie zaczęto sezonu coś tak myślę z tym roku będziemy sprzedawać po 1 zł za worek 15 kg masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafiozo    31

Po co tak narzekacie, nie sadżcie i nie sprzedawajcie tanio, kto jest mądry to w ciągu dwóch tygodni robi kasę i cały rok robi coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

naprawde tak źle wróżycie ?   przecież pogoda wcale nie rozpieszcza. brak opadów, wysokie temperatury. Ten kto podleje, w tym sezonie coś ugra. 


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lonoh    194

Tez mi tak sie wydaje na dobrych ziemiach albo jak ktoś podlewa to plon bedzie i cena powinna byc nie najgorsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

naprawde tak źle wróżycie ?   przecież pogoda wcale nie rozpieszcza. brak opadów, wysokie temperatury. Ten kto podleje, w tym sezonie coś ugra. 

Na północy susza prawda, ale południu podkarpackie np niema suszy idealne warunki dla ziemniaków a w tym roku każdy będzie chciał sprzedać jak najwcześniej ziemniaki w tym roku wcale nie będzie spadku produkcji, ale kto nie opryska ziemniaków to zaraza zaraz zniszczy wszystko w tym roku straszny grzyb jest na pszenicy. Kiedy zaczynacie wykopki. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiler    16

U nas padało przez 2 tygodnie bez przerwy dopiero od paru dni słoneczko wiec nie wiem czy takie złe warunki

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1337

Piotrek nie panikuj. Jeszcze mogą być tak samo zalane jak i wysuszone a nawet jak urosną to może tyle dolać że zgniją więc spokojnie zabiegi robić, w zdrowotności utrzymywać i czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123p    1

dzisiaj w rzeszowie cena trochę podskoczyła i jeden handlarz mówił ze w lublinie i na krakowie też zeimniak zdrożał prawda to ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tropt    3

Sandomierz 20 zł / 15 kg wołane, jak myślicie jak długo utrzyma się jeszcze złotówka ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
    • Przez Darozioom
      Witam uprawiał ktoś z was odmiany Red Anna albo Red Sonia? Co sądzicie o tych odmianach? Warto w nie zainwestować?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj