Polecane posty

Zbyszko    695

30 a to niewielkie ryzyko , 100 ha to ryzyko bo jakby był urodzaj ? no chyba że drugie 100 jest innej uprawy . Za takim rokiem jak był teraz to będzie długo czekać . Ja nie zwiększam ani nie zmniejszam . U nas ceny bez zmian i cisza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

No już bez przesady, nie był ten sezon taki rewelacyjny znowu jeżeli chodzi o ceny, pamiętam lepsze. Co nie zmienia faktu że był udany, stabilna cena cały rok i oby kolejny był podobny :)


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1125

http://www.agrofoto.pl/pl/0,1,16059,rosja_nakazuje_bialorus_wykonuje_zakaz_wwozu_ziemniakow_wprowadzony.html

Pewnie odwet Putina za popieranie ukraińskiej rewolucji. Swoją drogą nie wiem po jaki huk te nasze dekle jeżdżą tam się pokazywać i popierać zadymy.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Przecież to jest oczywiste, każde embargo ma podłoże polityczne. Możemy im ziemniaki czy inne produkty wysyłać obtaczane w czekoladzie, a i tak jak będziemy wtykać łapy w nie swoje sprawy to takie będą skutki...


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Tu nie chodzi o to ile go było, ważne że był, to czy idzie więcej czy mniej to reguluje rynek ale zawsze była ta świadomość że coś towaru wychodzi za granicę.(Lepiej jak trochę wychodzi niż trochę sprowadzaja) Po takim komunikacie, o wprowadzeniu embarga wśród producentów może wybuchnąć panika a co za tym idzie chęć wyprzedania towaru, czym to będzie skutkować wszyscy wiemy.


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kmi74    0

Ty koza gdzie te ceny w lutym wczoraj na rybitwach niemial kto dac za worek 11zl niewiecie jak bylo dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertkujawy    67
Napisano (edytowany)

Koza--- trzymajcie cena będzie po 1 zł a ja sprzedam swoje, hihihihihihi Panowie taki kraj taki klimat- Kto rano wstanie to rządzi Najpierw spadł samolot ceny i handel padł, teraz -- Ukraina :)

U nas po 10 nie ma kto dać .Stali kupcy odrabiają straty- biorą po 9 zł za 15 kg a gonią po 18 zł Zaraz będzie pat jak z pszenicą :mellow:

Edytowano przez Marcin91
używanie czerwonej czcionki - kolor ten jest zarezerwowany dla moderatorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Po 18 to w spozywczym chyba. Pisałem o tym z 3 tygodnie temu to się 35 stopniowe mrozy śniły na jawie niektórym i wklejanie durnych linków z tvn meteo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lonoh    194

Przecież to wiadomo ze ceny nie będzie ,przechowalnię po dach pozapychane a eksportu brak to co to mogło być z tego? Sam mam znajomego który jest strasznym chytrusem i mógł na jesień na po 12zl z pocalowaniem ręki sprzedać to nie narobił sie i jeszcze chwile i po 10zl nie będzie komu dać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1125

W Niemczech 15-16 centów za luz na wywrotkę, przy tej cenie żadna pakownia nie kupi polskiego ziemniaka, no może z dużych gospodarstw. I znowu w marketach będzie tylko zagraniczny kartofel.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rumun odbiera cena go satysfakcjonuje /11zl/ jest w kazdym tygdniu, ładnego (grubeo) towaru malo. Wiec bez paniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolek2    10

cena prawdopodobnie nie spadnie ale na podwyżki będzie trzeba jeszcze trochę poczekać aż wszyscy panikarze wyprzedają Ja sprzedaję 45+ 70gr+vat luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Jak cena rośnie to ok ale jak spada to się szuka winnych . Po prostu wszyscy czekali na stycznia i teraz panikują . Zgodzę się , że niektórzy mają pełne przechowalnie ale znam takich co już skończyli . Gdyby na jesień wszyscy chcieli sprzedawać jak teraz też by cena gwałtownie zjechała . Ja myślę ,że jak panikarze sprzedadzą to cena osiągnie 1 zł .

Ale tak do końca nie rozumiem dlaczego latem ziemniak był drogi a teraz ma stanieć . Przecież wszyscy się mniej więcej rozeznali w swojej produkcji ile można sprzedać zimą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

W styczniu cena na markety i giełdę 1.1-1.2 za kg w małych opakowaniach.

Dzięki panice pogodowej w ostatnich dwu tygodniach towaru poszło tyle co w grudniu, a był to miesiąc bardzo dobry. Znowu zaczynają się pytania o ewentualne kupno ziemniaka.

Czyli ktoś poczuł zbliżającą się wiosnę, pewnie i na giełdzie zaczną się wyprzedaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156
Napisano (edytowany)

Ty koza gdzie te ceny w lutym wczoraj na rybitwach niemial kto dac za worek 11zl niewiecie jak bylo dzis.

82970759187731413745.gifNo nie przewidywałem tego 15010601699656455865.gif Myślałem że bedzie mróz to i cena podskoczy , bo na jarmakach i giełdach nikogo nie będzie to będzie poszukiwanie ziemniaka.

No ale.....26744278493466781452.gif

U mnie dziś ruszyłem pełną parą z sortowaniem ziemniaków.

Wydajność 3t za cały dzień :lol: :lol: :lol: http://e-fotek.pl/images/98259711783225559271.jpg

Edytowano przez KULAWA_KOZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

Robert dajże spokój , jak bym włączył turbo to bym babki zakatował , a one idą na 3/4 prędkości :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawe60    0

W Wolbromiu w środe ziemniaka było jak w kopanie .... i cena też jak w kopanie 10zł :(

i poco było sypać do piwnicy ale co zrobić jakbym był prorokiem to nie był bym biydokiem ;)

 

Do Koza

Zdjęcie za***iste :D

Do Dami

Miałbyś jakiegoś sadzeniaka do sprzedania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damii1    62
Napisano (edytowany)

sadzonka na jesień 2014 będzie ;) wszystko poszło na jesien... jest taki szał za sadzeniakiem ze nie do wiary... w tym roku nabyłem dużo elity z zamartego i z niemiec

Edytowano przez damii1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez agroRolniTV
      Witam.
      Kolega będzie sprzedawał prasę Claas Variant 360RC z 2012 roku i nie jest do końca pewny za ile wystawić.
      Tą belarką zrobił około 20tys. bel
      Może znajdzie się ktoś kto się zna i wyceni taką prasę, mniej więcej.
      Z góry dzięki, pozdrawiam
       

    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj