Polecane posty

KULAWA_KOZA    156

Miki to nie ja biore tylko kumpel.

Ok przekaże mu zeby sobie dał spokój.

Chociaż dzwonił do niego i gość mu mówił że ziemniaki brał z jakiegoś nasiennictwa , jak przyszły bezposrednio do nasiennictwa .Ma faktury zakupu w BII.

Więc to troche dziwne.

Szkoda że Przemol, saszeta i Pawelec się nie wypowiadają może oni by dodali swoje "2 grosze"

 

Zadzwoniłem do kolegi który się zna i powiedział mi że Bellaroza wychodzi w BII tylko w Niemczech w Europlancie.

Edytowano przez KULAWA_KOZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kmi74    0

Co to sie wyprawia ztym ziemniakiem na igricie sa juz tacy co chca placic po 5.5-6 zl za worek jeszcze wymagania w miechowie na jarmaku to nawet ceny dzis nie bylo bo nikt nie kupowal a kto przyjechal z ziemniakiem to zabral go do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

akurat tego co na igricie wypisują to bym na poważnie nie brał, bo tam zawsze są ceny albo przesadzone albo w drugą stronę, sporo zaniżone. Chociaż tak czy siak na sieradzu podobno papierka za worek ciężko już dostać, przynajmniej na razie, zobaczymy co będzie jak się zacznie sadzenie.


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziomalek0    6

na sieradzu to cieżko załadować po 8 zł w kalibrze 5+ taka jest realna cena na dzien dzisiejszy niewiadomo co bedzie dalej czy w dół czy w góre. pozdro

Edytowano przez ziomalek0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

+ - 60 groszy


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Koledze zaserwowali 7/15 ale się nie zgodził.i czeka Podobno straszna padaczka aktualnie, Na giełdzie w katowicach podobno było więcej towaru niż na jesień


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yoda    535

Wielkopolska ponad 11 za worek cały czas ale łodzkie jak zawsze o tej porze za pół darmo sprzedaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

Skoro za pol darmo to czemu nie kupujesz i sprzedajesz u siebie?


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yoda    535

Bo gdybym miał większego dostawczaka to bym tak robił ale neistety po 2 tony nie warto jechac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlej    72

Za pół darmo, czyli pewnie połowa tego, co Ty sprzedajesz, więc jeśli masz mieć na worku 5 zł, to 130 worków w Twoim dostawczaku, tj. 130x5=650 zł, z Wielkopolski w okolice Sieradza niech spalisz w obie strony za 250 zł, to masz i tak 400 zł na czysto.

Przejedź się tak 3x w tygodniu, to masz 1200 zł, czyli w miesiącu prawie 5000 zł. Nie warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yoda    535

To wcale nie chodzi o to żeby kupować i pchać dalej tylko aż takie różnice są między zachodem a centrum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123p    1

na wschodzie ( podkarpacie ) hurtownik mówił że już po 0.7zł/kg można dostać dobry towar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

ja na wschodzie, oraz kilku znajomych, pchamy towar po 1zł. stałe miejsca, nie giełda


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szzone    398

W mojej okolicy również złotówka i nikt nie narzeka. Zejście jak na razie bardzo dobre w dalszym ciągu 4-5t. tydzień.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Astronom    0

Wielkopolska ponad 11 za worek cały czas ale łodzkie jak zawsze o tej porze za pół darmo sprzedaje...

 

Łódzkie na rynkach 11-15 za worek, ale jak przyjedzie jakis handlarz i powiesz mu dychę to nie ma rozmowy 8 zł i koniec 8,5 to juz wielką łaskę robi. Wydaje mi się, że wielkopolsce są zawsze wyższe ceny, nie tylko ziemniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

na Zjazdowej 11 wolaja a po10 puszczaja, marne zejscie...


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majju    0

Dzisiaj rano w wolbromiu wołali po 9, a po 8.5 sprzedawali.

 

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1125

Pewnie zaraz polecą na 40 gr. i ręka w nocniku u tych co na zimę pozamykali przechowalnie bo liczyli na 1 zł. Swoją drogą ta złotówka to chyba jakaś magiczna granica bo każdy o niej wspominał.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez agroRolniTV
      Witam.
      Kolega będzie sprzedawał prasę Claas Variant 360RC z 2012 roku i nie jest do końca pewny za ile wystawić.
      Tą belarką zrobił około 20tys. bel
      Może znajdzie się ktoś kto się zna i wyceni taką prasę, mniej więcej.
      Z góry dzięki, pozdrawiam
       

    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj