Polecane posty

lukasx21    165

jeszcze się utrzyma dosyć długo chyba że przyjdą deszcze. ogólnie to szału ni ma ludzie narzekają na wydajność a nie podlewane na słabszych kawałkach zaczynają padać. ..


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

w tym roku już teraz mogę powiedzieć że cena w małym hurcie nie zejdzie niżej 50gr.

ja jeszcze nie kopie, bo 1- nie ma jeszcze co, 2- cena nie będzie spadać szybko, 3- mniejszy areał na ten rok. 


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlej    72

A który z proroków sprawdził jak się mają sprawy u naszych zachodnich sąsiadów? Bo zdaje się, że jesteśmy tylko pionkiem w grze, kółkiem w machinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123p    1

w rzeszowie po 1zł wołają a handlarze mówile ze w na rybitwy to samo i bez problemu kupić można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polomaksi    33

deszcze nie powinny juz ceny obnizyc, co juz nawiazalo to jest ewentualnie wtorny wzrost moze byc, jeden madry mi mowil ze na polowe Sierpnia cena nie powinna byc ponizej 60gr... z monitowania plantacji zachodnich tak mu wynika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123p    1

Jak sytuacja na większych giełdach ? (wrocław kraków ) w rzeszowie podobno 1,2-1,3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 W poniedziałek chodziły do 20 zł na rybitwach, ale może jak dokopali to tak chociaż wątpię bo wczoraj jeszcze 15zł był, to chyba że rumuna podają to może tak ale 8 zł nie uwierzę gdzie przy tej wydajności taka cena nie ma szans, na detalu od 1,5 do 2 zł trzymamy cene i nie zamierzamy póki co obniżać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1991Mateusz    0

znajomy jeździ z bobem i tak mi mówił że busko i pińczów dowaliło wczesnego. Wchodziłem na strone ceny warzyw na rybitwach i na dzień dzisiejszy  za młodego jest od 50-80gr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokąd oni zmierzają nie mam pojęcia, ale jak chcą oddawać za darmo to niech oddają.
W detalu sprzedaje po 2zł i na chwilę obecną nie zamierzam schodzić w dół z ceną zwłaszcza, że w regionie susza się pogłębia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocco0987    110

W poniedziałek na rybitwach było własnie pusto ale jak wracałem do domu (50 km) to widziałem że kopie sporo ludzi i wczoraj juz podobno było towaru. Spróbowaliśmy u siebie też coś wykopać ale plon jest tak śmieszny ze nawet nie bede pisał..., chociaz bulw jest jak nigdy ale w kopcach sucho i od 2 tygodni nie rosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1991Mateusz    0

To co na rybitwach to chyba jeszcze z pod przykrycia jest bo duże ziemniaki . Trzeba poczekać aż to wszystko się przewali ... u mnie ziemniaków dużo pod krzakiem ale małe i z tego co słyszę od ludzi to szału nie ma z wydajnością .  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bools    19

niewiem gdzie ta wydajnosc jest bardzo malo zawiazanych a tak psuja cene ,, spuscic kazdy potrafi ale później zeby podniesc to nieda rady ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123p    1

w rzeszowie też bryndza 0,8-0,6 za kg a wydajnosci nie ma przynajmniej u mnie :/ w  krk podobno 7-8 za 15 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robo1980    58

Teraz to nie ma znaczenia czy jest dużo czy mało bo rządzą pośrednicy a po co mają przepłacać jak głupi chłop odda za pół darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
    • Przez Darozioom
      Witam uprawiał ktoś z was odmiany Red Anna albo Red Sonia? Co sądzicie o tych odmianach? Warto w nie zainwestować?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj