Polecane posty

karolr2    767

Tez pierwszy raz slysze zeby tu ktos po zlotowce sprzedawal.1,5 TO SLYSZALEM ale taniej to nie.Trzeba byc debilem zeby cos takiego robic.

 

1.50zł to nie debilizm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

Ilosci tirowe 2zl i nizej, busowe lekko ponad 2


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Że handlarz mówił to jeszcze nie znaczy że to jest prawda....


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badylarz    15

Co do najniższych cen to u mnie (Wieluń) bodajże 3 lata temu worek 15kg sprzedawali nawet po 0,80zł :)

 

Ja obecnie sprzedaję po 3zł/15kg na hurtownie, taniej sprzedawać nie będę, hektar zostawiłem na polu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buzerek    5

Handlarze robią wszystko żeby głupi rolnik uwierzył, że cena niska i lepsza nie będzie. Jeszcze latem po cichu liczyłem, że uda się sprzedać po 5zł za woreczek bo od początku było widać, że sezon będzie ciężki, ale nie ma co się oszukiwać, że ta cena nawet wiosną może być nierealna. Może jeżeli przyszłaby jakaś mroźna zima...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafar191    8

Rozmawiałem z moim odbiorcą w ubiegłym tygodniu i powiedział mi że za dobrą Vinetę jest w stanie dać 4,5 za 15 jak dla mnie. Od stycznia ruszam z ilościami hurtowymi a jak narazie to tylko detal i mały hurt po 50 gr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Zjazdowa wywoławcza 4 zł ale po 3 idą a niekiedy i 2,5 też oczywiście ładny .

Rynek 6 zł do 9 zł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1125

Przewóz.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DUCH1986    3

Ja na rybitwach na rumunie po 3 zł sprzedałem. Ale miałem ładne i przede wszystkim duże ziemniaki. Normalnie w detalu rybitwy 3-4zł, a na rynku po 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damii1    62

taka cena i zejście że się pisać nie chce... ja sprzedaje osobiście na lewiatany 12 ton tygodniowo po 2,5zl za 15kg, hurtownia bierze 300workow na tydzień po 3 zł... Kraków rybitwy nawet od desperata po 2zl idzie kupić... Wolbrom 1,5zl za 15 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolek2    10

taka cena i zejście że się pisać nie chce... ja sprzedaje osobiście na lewiatany 12 ton tygodniowo po 2,5zl za 15kg, hurtownia bierze 300workow na tydzień po 3 zł... Kraków rybitwy nawet od desperata po 2zl idzie kupić... Wolbrom 1,5zl za 15 kg

 

jak byś był handlarzem to po ile byś musiał te ziemniaki kupić żeby ci się opłacało sprzedać do lewiatanu                

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damii1    62

1,5zl X 1100 worków tygodniowo wystarczy ze będę miał 1zl na worku w domu czyli sprzedam po 2,5zl zakładając że kupię towar we wsi żeby nie mieć kosztów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolek2    10

o de mnie musiał byś dostać towar za darmo. u nas 15 gr+vat luzem po przerobieniu przez firmy skupowe a  worek z domu po 2 zł/15kg towar musi być ładny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez agroRolniTV
      Witam.
      Kolega będzie sprzedawał prasę Claas Variant 360RC z 2012 roku i nie jest do końca pewny za ile wystawić.
      Tą belarką zrobił około 20tys. bel
      Może znajdzie się ktoś kto się zna i wyceni taką prasę, mniej więcej.
      Z góry dzięki, pozdrawiam
       

    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj