Polecane posty

Robertkujawy    67

Nasadzeń jest odliczcie na przemysł to zostanie niewiele U mnie krzaki wyrosły - a pod 5-6 i susza a ten deszcz jak w kościele kropidło Rozłożyłem wodę żeby ukopać z 0;5 ha pod buraczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafiozo    31

Ziemniak spod włókniny wykopany, a za gruntem trzeba trochę poczekać. Czuje że grunt będzie płacił, a na razie pompuje wodę, dwie studnie chodzą non stop. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badylarz    15

Chorwaci ładowali ziemniaka na Kaliszu? Może to ktoś potwierdzić? Bo dzisiaj słyszałem takiego „niusa” ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187

Ja slyszalem o zaladunkach na auta na ukrainskich blachach


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lonoh    194

Ogólnie cos na igrit jest bardzo dużo ogłoszeń kupie ziemniaka i to duże ilości także moze tak zle nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tenpolski    2

Tak tak co niektórzy nie szanują swej pracy. Szczęśliwy że sprzedał :)

 

w sensie, że co? aktualna cena jest zła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187

Obecna cena jak dla mnie nie jest zla

 

A jesli chodzi o te tanie ziemniaki to moze jestescie w bledzie bo znam market ktory sprzedaje pieczywo w nizszej cenie niz je kupuje. Tak dziala polityka marketingowa, promocja ma wabic klienta


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marti1980    31

Ja tez sadze ze cena jak najbardziej jest Ok.Ludzie o tej porze nieraz bywalo juz po 5zl.Taka cena moze natomiast denerwowac skoczkow ktorzy mieli nadzieje zarobic niewiadomo ile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Obecna cena jak dla mnie nie jest zla

 

A jesli chodzi o te tanie ziemniaki to moze jestescie w bledzie bo znam market ktory sprzedaje pieczywo w nizszej cenie niz je kupuje. Tak dziala polityka marketingowa, promocja ma wabic klienta

 

Odbiją sobie na czym innym, zresztą kolega który odemnie bierze pyre opowiadał mi że ma znajomego który wstawia do którejś z sieci że zdarza się tak że chcą zrobić promocje to dostaje od nich propozycje nie do odrzucenia że ma przywieżć towar po tyle i tyle bo oni chcą zrobić promocje a cena rynkowa ich nie interesuje i suma sumarum do interesu musi dołożyć jak chce dalej z nimi handlować.


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

To jak na hurcie wieczorem jest cena 15 zł a rano 10 to się do interesu dokłada ? a nie którzy pisali , że 6 zł to już jest nie najgorzej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu94    1

Jakby ktoś wiedział jak cena na Zjazdowej jest dzisiaj to pisać

Edytowano przez krzychu94

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Tu nie chodzi o cenę wymarzoną przez sprzedającego, tylko o cenę którą może zaakceptować kupujący. Powyżej tej ceny kupi co innego a nie ziemniaki, albo pomyśli, o jakie drogie.

Jeżeli ktoś ma swój towar to ciężko aby dołożył do promocji, jeśli zaś chodzi o handlarzy- no cóż sorry taki mamy układ. Ilość towaru na promocję też jest ograniczona i uzgodniona z marketem bo zaopatrywanie handlarzy z pobliskich targowisk w konfekcjonowany towar nie ma sensu.

Jeśli ktoś zaopatruje odbiorcę cały rok jest możliwość w jego przeciągu manewru ceną aby ilości promocyjne utonęły w masie sprzedanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123p    1

W rzeszowie wtorek i środe giełde przeładowali i było 1-0.8zł. Na podkarpaciu ukraincy z miejsca ładowali po 0.7zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-makler-    1

Dzisiaj na zjazdowej o godzinie 18, 13 zł ale cały czas dojeżdżali .

O 19-stej irga 12,50 żółte 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez agroRolniTV
      Witam.
      Kolega będzie sprzedawał prasę Claas Variant 360RC z 2012 roku i nie jest do końca pewny za ile wystawić.
      Tą belarką zrobił około 20tys. bel
      Może znajdzie się ktoś kto się zna i wyceni taką prasę, mniej więcej.
      Z góry dzięki, pozdrawiam
       

    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj