Polecane posty

Bardzo wczesny z pod przykrycia plonował bardzo ładnie, ale późne odmiany nie więcej jak 30t plonu ogólnego. Może chociaż jakiś pieniądz będzie z ziemniaków zimą albo wiosną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kraków popołudniu 8 zł był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jeżeli tak będzie ziemniaczane gospodarstwa poupadają, dwa lata z rzędu chała, nie było chyba takiego roku nigdy, oby było lepiej i się nie sprawdziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marti1980    31

Nic nie upadnie.Polski chłop i ruski czołg są nie do zaj....Jestem teraz na zjazdowej i jest od 6-7 a irga 10-12.Przezylo się ziemniaka po 2zl przeżyje się i po 6zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ciekawe czy zrobiło się coś za ziemniaka po 2 zł czy tylko przebącyło rok i wyszło z dokładką albo na 0, na zero to by jeszcze pół biedy było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tropt    3

a w jaki sposób ktos mógł cokolwiek zarobić przy cenie 2 zł ? pytania nie rozumiem :D jeśli sprzedawał tylko w tej cenie to na minus napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielos106    0

Kupie ziemniaki z maloposkiego lub swietokrztskiego pakowane po 15kg 200 worków 2 razy w tygodniu tel.514723320

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123p    1

Dzisiaj rozmawiałem z 2 handlarzami z małopolski i mówili ze na rybitwach po 5/6 zł w zależność od dnia można spokojnie kupić ziemniaka prawda to ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

sprzedają na targu 15kg za 10zł wiadomo przerzutnik musi zarobić raz tyle za ile kupił to widac można kupić za 5zł, chyba się szykuje kolejna zagłada w tym roku, trzeba poczekac do września jak będzie jak tak samo trzeba przeliczyć czy się opłaci wogóle w pole wjeżdżać i kopać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123p    1

mi się wydaje że wrzesień październik nie będzie komu dać chyba że eksport ruszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli rok jest w większej części kraju suchy i są takie ceny to jaka nas czeka przyszłość gdy będzie rok urodzajny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

a w domu 4-5,5zł ilosci tirowe


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123p    1

dadzą dadzą w piatek w rzeszowie ziemniaka do oporu było a kupujących brak  a z tą suszą to chyba jest wiecej gadania niż prawdy bo każdy kopie i kopie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1124

Nie było żadnej suszy, niektóre powiaty miały niedobór wody ale nie było tragedi a po ostatnich opadach późne odmiany naciągną tyle że nawet jak kropla nie spadnie przez miesiąc to i tak będzie za dużo.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Wolny rynek jest tylko u chłopa raz do góry 100% raz w duł . Nie szanują swojej pracy a najciekawsze jest to , że niektórzy sprzedają tanio a chwalą się , że drogo .

Tego nikt nie zmieni . 

Starsi ludzie powiadali , że Mietek to meeeeeeeeeeeee to zostanie się na wsi a Józek bystry to pójdzie do miasta .

Dlatego mamy takie ceny , Oczywiście nie wszyscy na wsi są meeeeeeeeeeeeeee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez agroRolniTV
      Witam.
      Kolega będzie sprzedawał prasę Claas Variant 360RC z 2012 roku i nie jest do końca pewny za ile wystawić.
      Tą belarką zrobił około 20tys. bel
      Może znajdzie się ktoś kto się zna i wyceni taką prasę, mniej więcej.
      Z góry dzięki, pozdrawiam
       

    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj